Londra’da Alışveriş: Complete Guide

Posted on

 Londra'da Alışveriş: Complete Guide

dünyanın moda başkentlerinden biri olan Londra her fiyat noktaları ve kategoriler için stil dolu. Yelpazenin bir ucunda, Londra hala ve gelecek genç ruhla dolu indie etiketleri yanında, bugün yaşanan edilebilir klasik terzi ve üst uç atölyelerinde, güçlü bir geleneğe sahiptir. Ve hepsi küçük mağazalar değil: Hemen hemen her büyük lüks, (moda, ev ve elektronik dahil) orta sınıf, ve indirimli tüketici marka mağaza burada bir karakol-değilse bir amiral gemisi var. Eğer ava konum ne olursa olsun, büyük ihtimalle Londra’da satın alabilirsiniz yönünde.

Oxford Street

Oxford Street UNIQLO, Next, Adidas, H & M, Primark ve Zara gibi İngiliz ve uluslararası moda zincirleri için devasa amiral gemisi mağaza yer aldığı Londra en ünlü ve genellikle işlek alışveriş sürükle olduğunu. Hemen hemen her büyük moda, ev, güzellik ve teknoloji etiketi ile büyük ve etkileyici mağazalara ek olarak, Oxford Street, John Lewis, Debenhams, ve Marks and Spencer amiral gemisi mağazası gibi birçok önemli mağazalara ev sahipliği yapmaktadır. Ayrıca bütün bir blok kaplıyor ünlü ve tarihi Selfridges mağazasını bulabilirsiniz.

Regent Sokağı

Oxford Caddesi’ne bir manevra yaparak size başka alışveriş Mekke bulacaksınız Regent Street . Genel Regent Street dükkanlarda biraz daha lüks olma eğilimi olsa da, Regent Street, bükme, büyük daha büyük markaları bekleyin. (Örneğin, Regent Street Burberry, Barbour, Calvin Klein, Coach, Mulberry ve Apple evidir.) Ayrıca bulabilirsiniz Liberty Londra , büyüleyici Tudor tarzı bir binada hizmet vermektedir lüks mağaza; Ana giriş Regent Street’te ve Büyük Marlborough Caddesi üzerindedir. Kadın, erkek ve çocuk moda satan ek olarak, Liberty ayrıca kozmetik ve kokuları lüks koleksiyon için bilinir.

Tahvil sokak

Ayrıca Oxford Caddesi’nin, sen zengin bulacaksınız Bond Street New Bond Street (cadde kuzey kısmı) ve Eski Bond Street (caddenin güney kısmı) ayrılmıştır işlek. Londra’nın önde gelen alışveriş caddesi kabul edilen Bond Street mağazaları ev paha kuyumcu, modacılıktan etiketler, tek seferlik atölyeler ve sanat ve antika satıcıları. Burada Tiffany ve Co., Fendi, Faberge ve Hermès yanı sıra Fenwick, bir üst seviye İngiliz mağazası ve ünlü Sotheby müzayede evini bulacaksınız. Gibi Bond Street, kapalı çalışan birkaç eğlencelerle de vardır Kraliyet Arcade ve Burlington Arcade daha seçkin mağazaları ile kaplı dar kapalı koridorlar vardır.

Carnaby Sokak

Londra’nın West End (yakın Oxford Street) merkezinde yer alan, Carnaby Caddesi olan sıkışmış uzak, ısmarlama terzi Mark Powell ve indie gibi (Levi ve North Face gibi) büyük isimler ve bağımsız dükkan (bir karışımı ile dolu oldukça sokak moda etiket Ragged Priest). Restoran ve barlar iyi bir koleksiyonu da var. Carnaby Street Ayrıca kabul parçası Kingly Mahkemesi, üç seviyeli açık gıda göbeği ve bağımsız butikler bol sergiliyor büyüleyici Newburgh Çeyrek vardır.

Stratford

Tüm Mallrats çağrılması: Stratford, Londra kuzeydoğusundaki, 2012 Olimpiyat oyunları için yenilenen ve şimdi yayılan mega alışveriş merkezi, ev edildi Westfield Stratford City . Bu tüm Avrupa’nın büyük kent alışveriş merkezlerinden biri ve yaklaşık 280 mağaza ve 70 restoran vardır. Burada Disney Store, Gap ve Ikea gibi büyük isimlerin bol vardır. Çoğu marka orta düzey fiyat aralığında girer. Westfield ayrıca kişisel alışveriş deneyimlerini sunar ve birkaç otel Holiday Inn’de Premier Inn ve Hampton Süit bulunmaktadır yanı Westfield Stratford kompleksi vardır.

Covent Garden

Ve turist hoards – – heyecanla Paketli Covent Garden London kalbinde muhteşem bir alışveriş alanıdır. Burada Mağazalar Tom Ford ve Diptyque ve Petersham Fidanlıklar ve Benjamin Pollock Oyuncak Dükkanı gibi küçük taşlar gibi büyük luxe etiketlerin iyi karışımıdır. Covent Garden’ın kaplı güzel, yeşil ve cam Elma Pazar evler kek ve sabun gibi el yapımı ürün satan küçük tezgahları yanında markalar tanınmış. Ayrıca, Neal Yard, bir sıkışmış koyma kaçırmayın Neal Yard Çareleri Store ve Neal’ın Yard Süt gibi kült sık dolu Covent Garden’da parlak renkli küçük avlu.

Kral Yolu

Kral Yolu Fulham ve Chelsea aracılığıyla uzanır mağazaların bir moda streç. Oxford Street ve benzeri üzerinde daha küçük mağazalar bulabilirsiniz. Bu yolda Çoğu dükkan şık ve (Reiss ve Jigsaw gibi) akıllı olarak kabul edilir. Bu cadde birçok genç moda markalarına ev sahipliği yapmıştır ve serseri sahne ile ilişkili oldu. Hala 430 Kral Yolu orijinal Vivienne Westwood butik, Dünyalar End ziyaret edebilirler. Bu sokakta buzzy atılmış bol da vardır.

Knightsbridge

o Londra’nın en ünlü alışveriş merkezi Harrods dahil eşleşecek mağazası bulunan en Knightsbridge Londra’nın en pahalı semtlerinden biridir. Burada sık sık Gucci, Lulu Guinness ve Christian Louboutin gibi uluslararası itiraz tooting sadece en seçkin mağazaları bulabilirsiniz. Muhtemelen dünyadaki en tanınmış mağaza, Harrods hep doludur ve modadan iç yiyecek kadar her şeyi bulabilirsiniz. Harvey Nichols kült statüsüne ve yüksek moda soyağacı ile başka ikonik mağaza olduğunu.

Savile Row

Geleneksel ısmarlama erkek takım elbise, bir zengin Mayfair’ın Savile Row için kafa gerekir. Terziler, 18. yüzyılın sonlarından beri Savile Yolu üzerinde uzağa emekçi edilmiş ve hala smokin ile geliyor ile sevildi böyle Henry Poole, orada aynı dükkanlar bugün birçok bulabilirsiniz. dönem “ısmarlama” bugünlerde, siz de bir kaç hazır giyim takım elbise mağazaları bulabilirsiniz rağmen, Savile Row kökenli olduğu düşünülmektedir.

Jermyn Sokak

aristokratik ve terzilik Jermyn Sokak da üst seviye erkek giyim ve aksesuar İşportacılığını mağazaları ile tanınır. Londra’nın en prestijli terziler, gömlek makinesi ve ayakkabıcılar bazılarına Ev, burada Turnbull & Asser erkek giyim ve Crockett & Jones ayakkabı gibi güzel ve tarihi mağazaları bulabilirsiniz. Ayrıca Jermyn Caddesi üzerinde, 1707’de kadar uzanır ve hala en muhteşem ve zarif şekerlemelerde ve kaliteli şaraplar ile doludur sadece görkemli Fortnum & Mason mağazasına, bir giriş var.