Londra’da Aralık: Hava, paketi ne ve ne görmek için

Posted on

 Londra'da Aralık: Hava, paketi ne ve ne görmek için
Londra yılın herhangi bir zamanında ziyaret etmek için harika bir yer iken, Aralık özellikle-şenlikli gibi soğuk duramaz olarak uzun.

Londra Aralık ayında soğuk ve nemli olabilir, ama ziyaretçiler şehrin ayrıntılı tatil görüntüler bayılacaksınız. Aralık ayında en iyi özelliklerinden biridir  Hyde Park Kış Harikalar (Ocak Kasım). Her yıl daha büyük ve daha iyi olur Hyde Park, bu yıl etkinlikte büyük bir yağ şenlikli düzeltme alın. Gıda tezgahlarda, otantik bira salonları, atlı karıncalar, Noel Baba’nın grottos ve serbest akan sıcak şarap bekleyin.

Yıllık Noel olayları şarkısı şarkı, grottos, fuar, Pantomimes ve renkli ışıklar bulunur. Noel Günü Aralık 25’tir Boxing Day Noel günü (26 Aralık veya 27) sonraki ilk hafta olduğunu.

Londra için Aralık gezisi sırasında ne olacağını hakkında daha fazla bilgi için okumaya devam edin.

Aralık ayında Londra Hava

Erken Aralık, sıcaklığın 40 derece Fahrenheit (4 ° C) ve 49 ° F (9 ° C) arasında dalgalanma eğilimindedir. Aynı ayın ilerleyen sıcaklık hafifçe düşer ve bazı sabahlar dondurucu soğuklara görebilirsiniz.

 • Ortalama yüksek: 48 derece Fahrenheit (9 ° C)
 • Ortalama düşük: 37 derece Fahrenheit (3 santigrat derece)

Aralık ayında Londra gökyüzü genellikle bulutlu-ve olan çok gün ışığı beklemeyin. Genellikle yıllık bu kez sadece sekiz günde gündüz saatleri, ama daha az güneş ışığı görür; Sadece bu kış ayı boyunca güneşin ortalama üç saat üzerinde göreceksiniz. Orada genellikle dokuz yağmurlu günlerde etrafında, ama kar nadirdir. yağış çoğu hafif veya orta derecede, yani seyahatinizi bozulmadan bir sağanak endişelenmenize gerek yoktur.

Ne Pakete

kışın Avrupa’nın çoğu gibi, sıcak kazak, uzun kollu tişört, pantolon ve bir ceket paketi. Sıcak günlerde, ya da resmi gezileri için, tayt ile elbise kadınlar için yeterince sıcak olabilir.

nadiren Aralık ayında Londra’da kar yağar da, sıcaklıklar ambalaj eldiven, eşarp ve sağlam botları veya diğer su geçirmez ayakkabılar gerektirecek kadar soğuk. Tabii ki, bu bavulun yıl boyunca olmalıdır şemsiye anlamına Londra, olduğunu!

Londra’da Aralık Olaylar

Londra Aralık ayında son derece şenlikli ve birçok olaylar Noel ve diğer tatil etrafında döner. alışverişe veya spor keyfini olsun, yapılacak çok var.

 • Londra Noel Işıklar:  Erken Kasım ayından Ocak ayı için, yıllık Noel ışık anahtarı Londra’nın en büyük festival etkinliklerinden biri. Oxford Street ışıkları bir ünlü olarak büyük kalabalıklar genellikle anahtarı çakar çizin. Regent Street, Covent Garden, Harrods ve daha fazlası için ayrı etkinlik yok.
 • Trafalgar Square Noel ağacı Aydınlatma Töreni: Bu festival olay Aralık ayında ilk Perşembe tutulur. Londra İkinci Dünya Savaşı sırasında ülkenin hizmetleri için bir teşekkür olarak her yıl Norveç’ten büyük bir Noel ağacı yetenekli. Tören genellikle St-Martins-in-the-Fields kilisesinde koro gelen carol şarkı eşlik eder.
 • Büyük Noel Puding Irk: Aralık ayı başında, bir plaka üzerinde bir Noel puding dengelerken yarışmacılar bir maskara engel kursu tamamlamak gördüğü bu yardım organizasyonunda düzenlenen. Bu arada tabii ki Santas, ren geyiği veya elf’ler gibi giyinmiş.
 • Spitalfields Kış Festivali (Aralık ortasında): Bu müzik festivali opera, folk, doğu Londra’da Spitalfields ve çevresinde ilginç mekanları için klasik ve çağdaş performanslar getiriyor.
 • Londra International Horse Show (Aralık ortasında): Olympia’nın Bu yıllık etkinlik 80.000 kişi bir yıl çeker ve ülkenin en büyük atlı festivallerinden biridir.
 • Sıcak sar üzerinde paten almak ve biri kontrol Londra’nın birçok buz pisti Somerset House, Londra Kulesi ve Doğal Tarih Müzesi gibi ikonik yerlerde atölye kurdu.
 • (26 Aralık itibaren) “Ocak” Satış:  teknik boks gün start “Ocak” satışlarda pazarlık, yukarı çekin. Harrods , John Lewis ve Özgürlük daima Noel sonrası pazarlık güvenilir seçeneklerdir.
 • Yılbaşı celebra t iyonları (31 Aralık): Londra’nın birçok etkinliklerden birinde tarzında yeni yılın gelişini kutlayın.

Aralık Seyahat İpuçları

 • ücretsiz tüp haritası için bir uygulamayı indirin. Londra’nın metro sistemi dünyanın en eski ama aynı zamanda en büyük ve en verimli biridir. O yayılan şehir etrafında almak için harika bir yoldur, ama bunaltıcı olabilir. Telefonunuzda sisteminin ücretsiz bir harita indirmek, Gitmeniz gereken yere almak mümkün olacak sağlar.
 • Erken Rezervasyon Otel odaları ve diğer seyahat düzenlemeleri. Aralık seyahat için Londra’nın düşük sezon kadar yol açarken, tatil popüler bir zaman ve iyi önceden rezervasyon yapmak o kadar hızlı kitap olacak.