Londra’da Dolandırıcılar ve Seyahat Dolandırıcılar kaçının nasıl

Posted on

Londra'da Dolandırıcılar ve Seyahat Dolandırıcılar kaçının nasıl
Londra dünyanın en çok ziyaret edilen şehirlerden biridir. Bu dünya çapında kültürel mekanlara, şaşırtıcı mimarisi, bir uğultu yemek sahnesi ve dükkanlar bolca evdedir. Bu, dinamik büyüleyici ve heyecan verici ama 8.7 milyon nüfusu ile, aynı zamanda, korkutucu kafa karıştırıcı, kalabalık ve gürültülü olabilir.

Küresel anlamda, Londra çok güvenli bir şehirdir. o suç oranları ve Güvenlik meselelerinde ancak herhangi bir büyük başkent olduğu gibi, dolandırıcılar ve suçluların turist üzerinde Av kaçınılmazdır zaman ziyaret etmek çok daha tehlikeli yerler vardır. Biz bir gezi ilerisinde Dikkat edilmesi gereken bazı ortak Londra seyahat dolandırıcılığı vurguladık ama en iyi tavsiye, akıllı olmak dikkatli olmak ve hazırlanacak olmaktır. Ve Ah İçgüdülerine takip edin; Bir şey doğru değilse, büyük ihtimalle öyle değil bulunmaktadır.

Acil bir durumda, ambulans hizmeti veya 999 numaralı itfaiye, bir acil olmayan suç rapor İngiltere’den içinden 101 arayarak Polis Merkezi ile iletişim kurmak için, polise başvurun.

Londra Taşımacılığı Yankesici

Yankesici şehrin toplu taşıma sistemini kullanırken büyük tren istasyonları geçerken tüp ile seyahat eden ve özellikle zaman hep tetikte olmalı, yani Londra’nın işlek alanları hedeflemek.

Londra’da yankesicilik en yüksek oranları ile istasyonlar King Cross St Pancras, Oxford Circus, Victoria Liverpool Street ve Stratford vardır. Yankesici sık sık kasten paraları bırakarak veya bir kargaşa neden tarifini soran gibi saptırma ve oyalama tekniklerini kullanacaktır.

yanıt veya tepki, yapmanız gereken sadece çevresinin farkında olması ve gözden uzak Kasadan tutmak. çanta ve sırt çantası sıkıştırmak ve önünüzdeki çanta taşımak unutmayın. senin takı gösteriş ve güvenli gizli para bulundurmayın.

Moped-Binme Telefon Ve Çanta Snatchers

Hırsızlar onlar çok daha verimli ayakları üzerinde daha iki tekerlek üzerinde olabilir gerçeğine Tutulana ve moped sürme çeteler tarafından sokak soygun Londra’da artan bir sorundur.

Hırsızlar cep telefonları veya kaldırıma yakın çanta taşıyoruz Hangi insanları hedef eğilimindedir. Birçok saldırılar güpegündüz Londra’nın merkezinde gerçekleşecek. kaldırımdan uzak durmayı deneyin ve caddenin ortasında telefonunuzu etrafında ellerinde yoktur.

vücudun genelinde ziyade kolunuzun veya elden aşağı sarkan üzerinde çanta taşıyın. Bu akıllı telefonunuza bakarken dalıp almak kolaydır. o yöne gelince önceden plan veya bilgileri halindeyken ararken yoldan geri adım deneyin.

Street Para sorma İnsanlar

Eğer uzun bir hikaye ve (onlar bir noktada dönmek için söz edeceğiz) karşılığı belirli bir miktar için bir istekle biri tarafından sokakta yaklaştı ediyorsanız, büyük ihtimalle bunun bir aldatmaca olduğunu vardır.

Yerliler genellikle çok ama daha sık, bu dolandırıcıların nakit teslim içine denemek ve suçluluk-dönüş turist olmayacak daha bu numarayla kandırılır. Bu kibarca onların isteği reddetmek ve bu gerçek bir acil durum polis ile bağlantıya konusunda onları teşvik etmek en iyisidir.

hakiki yardıma muhtaç birine yardım ama sadece söylenenleri dikkatli olun ve biraz da yapmacık ve cilalı sesler eğer hikaye anlatıldı ilk değil, çünkü bu durum büyük ihtimalle için durdurma ekarte etmeyin.

Rigged Sokak Oyunları

Polis cadde kumar aşağı kenetlenmiş olmasına rağmen, yine de Londra’nın kaldırımlar üzerinde dükkana kurma birkaç haydut dolandırıcılardan karşılaşabilir.

adamlar bir grup tipik olarak üç bardak (veya kapaklar veya şişe kapakları veya kabukları) uzandı bunlardan birinin altında küçük bir nesne gizlemek ve ardından ödül onların göz kulak kalabalıkta kimse istemeden önce onları karıştıracaktır. kasıtsız bir turist şanslarını çalışmadan önce bir suç ortağı genellikle birkaç mermi ‘kazanmak’ olacak.

oyun her zaman hileli ve kazanmak için zor yapmak için oyuncu dikkatini dağıtmak için izleyicilerden dikilmiş birkaç kişi genellikle vardır. Bu ne olup bittiğini görmek için durmadan tarafından yürümek en iyisidir. görmek ve Londra’da yapılacak çok daha eğlenceli şeyler vardır.

“Ücretsiz” Hediye Alma

(genellikle heathers bir grup, bir gül, bir bilezik, bir oyuncak veya benzeri) sokakta “özgür” hediye ile sunulan ediyorsanız bunun için ödeme bekleniyor olacağım. Eğer hediyeyi kabul ederse, bunu size şans getirecek söylendi ve bunun için para teslim içine koruma olacak olasılığının yüksek olacak.

yüzüne nesnelerin bu tür dalga ve kibarca önde yürümek insanlarla göz kontağı kurmaya çalışın. yerine Londra’da yapılacak gerçekten özgür şeyler bol vardır.