Londra’da Eylül: Hava, paketi ne ve ne görmek için

Posted on

 Londra'da Eylül: Hava, paketi ne ve ne görmek için
Yaz Birleşik Krallık genelinde bir son ve okul yarıyıl özgeçmiş da gelince, soğutucu sıcaklıkları turist her zamanki kalabalıklar olmadan İngiltere’nin başkentinin manzaraları ve kültüründen yararlanma için mükemmel sonbahar olayların bir ev sahibi ile birlikte Londra’da varıyoruz. Big Ben, Londra Kulesi ve London Eye geçmiş dolaşın ya bu ay oluyor yarışları, festivaller ve kongreler uğramak. sıcaklıklar Eylül ayında bazı düşmüş iken Neyse, hava erken sabahları ve akşamları geç saatlere giymek bir kazak ya da ekstra bir katman paketi sürece genellikle rahattır.

Eylül ayında Londra Hava

Sıcaklıklar Eylül ayı boyunca sürekli düşme, ancak ay Londra’da genel ortalama sıcaklık keyifli 61 derece Fahrenheit (16 santigrat derece) olduğunu. Gündüz yüksekler Eylül sonunda (20 C’nin altında) düşük 60’lar F içine kayma başlar, gece alçak genellikle ayın sonuna kadar (10 ° C’nin altında) orta 40s F düşer. Yine de, bir gün veya 70 derece Fahrenheit yukarıda ulaşan sıcaklıklar ikisini (21 santigrat derece) karşılaşabilir.

 • Ortalama yüksek: 66 derece Fahrenheit (19 santigrat derece)
 • Ortalama düşük: 51 derece Fahrenheit (11 ° C)

Yarım ay kadar size günde ortalama gün ışığı sadece yaklaşık beş saat, ile, hafif bir yağmur duşu ve bulutlu günlerde adil bir miktar maruz kalacağını tahmin edebilirsiniz. Neyse ki, bu yağmur fırtınası çabuk geçer, bu nedenle çok fazla seyahat planlarını etkilememelidir.

Ne Pakete

Eylül ayı düşüş başladı gibi, Londra’ya bir gezi için sonbahar kıyafetleri getirmek donanımdır. Yani sizin veya tişört ve şort getirmek gerektiğini söylemek için değil. Sen yazlık kıyafetler giymek bir veya iki gün olsun, bu yüzden de sıcak havalar için öğeleri bir çift paketi olabilir. Eğer sıcak ve soğuk ısılarda eşiğinde olan zaman için temel kural iyi katmanlara ayırabilir giysiler getirmektir. Kesinlikle hafif bir ceket paketi ve Çantanızı içinde şemsiye atmak; Eğer gezi yapıyoruz planlıyorsanız, şehir etrafında yürüyüş için mantıklı ayakkabı getirmek.

Londra’da Eylül Olayları

Yaz büyük serbest konser ve film serisi Eylül süngüsü zaman yakın gelmiş olsa da, bu ay Londra’da gerçekleşen serbest ve biletli etkinliklerin bol hala vardır. Open House London-ziyaretçilere şehrin en çökmekte binalar arası Uluslararası Londra Dövme Sözleşmesi fazla 800 tam erişim sağlar itibaren Eylül ayında Londra’da kültürünü kutlamak için pek çok yol vardır.

 • Open House London: Eylül ayının üçüncü hafta sonu, Londra’nın en güzel binaların 800’den fazla mimarlık ve tasarımın bu yıllık kutlama kapsamında ziyaretçilere kapılarını açar. Tüm kabul ücretsizdir, ancak en popüler binaların bazı girmek için kahvaltınıız gerekir.
 • Tamamen Thames : Bu ay süren festivali yarışları, nehir yarışları, sanat sergileri ve müzik performansları gibi kültürel etkinlikler bir dizi hayata Thames Nehri getiriyor.
 • Melek Canal Festivali : Islington’da Regents Kanalı kıyısında Held, bu aile dostu olay her yıl Eylül ayı başında zanaat faaliyetleri, canlı müzik, ve yerel gıda tezgahlarda sunmaktadır.
 • Park BBC Proms : İngiltere’nin en büyük açık hava klasik müzik etkinliği, Park BBC Promenade Konserleri her yıl eylül ortasına Temmuz ortasında yer alan olaydır dizisidir.
 • Londra Moda Haftası : Eylül ayı ortalarında bu iki yılda olay döner gelecek sezon büyük moda tasarımcıları, editörler, alıcılar ve blogcular sunumu için her yıl. Bazı Kapmayasınız bilet genellikle hızlı satmak çünkü erken Londra çapında yılda iki kez fuar için.
 • Londra Tasarım Festivali : Eylül ayının ortasında görüşmelere, sergiler ve yaratıcı projelerin tam bir takvim sahip bu yıllık etkinlik Londra’da her şeyin tasarımın bir kutlama.
 • Büyük Nehir Irk: Thames Nehri kenarında yer alan bu 21.6 millik tekne yarışı erken Eylül ayında her yıl yarışmak için dünyanın dört 300’den fazla mürettebatı çekiyor.
 • Süvarinin Pazar:  Eylül ayında üçüncü Pazar da Londra’da süvarinin Pazar olarak bilinen ve St John Kilisesi papaz öncülüğünde Hyde Park üzerinden 100’den fazla atların bir geçit sahiptir.
 • Büyük Gorilla Run : Bu sadaka çalışma Gorilla Örgütü için para ve bilinçlendirmek gerçekleşir. Goril takım İzle koşucular Londra üzerinden bir 8 kilometrelik yolu (yaklaşık 5 mil) izleyin.
 • Miras Açık Günler : İngiltere genelinde tarihi, mimari ve kültürün bu etkinlik, Big Ben, London Eye ve Westminister Abbey gibi Londra’da miras konumlar birçok ücretsiz olayları sahiptir.
 • Uluslararası Londra Dövme Sözleşmesi : Bu yıllık kongre Eylül başlarında her yıl şehre dünyanın en prestijli dövme sanatçıları 300’den fazla çekiyor.
 • BP Portre Ödülleri : Haziran ortasında itibaren Eylül ayı ortalarında aracılığıyla, Londra’daki Ulusal Portre Galerisi’nde bu yılki BP Portre Ödülleri alıcılarını göz atın. BP Portre Ödülü dünyanın en prestijli portre resim yarışması ve çağdaş portre tablolarla çok iyi temsil eder. Ödül üzerine odaklanmak ve işlerinde portre geliştirmek için sanatçıları teşvik amaçlanıyor.

Eylül Seyahat İpuçları

 • Eylül İngiltere Kraliçesi Buckingham Sarayı’nda onun kraliyet ev Staterooms görüntülemek ziyaretçileri ağırlıyor yılın sadece iki ay biridir. Ancak, yolculuk sırasında Kraliçe görmeyi beklemeyin; saray halka açık olduğunda ona ülke konutlar birine gider.
 • Bir alın  Londra Geçidi  ve ulaşım dahil olan ağır indirimli fiyat için, 60’dan fazla Londra konumlar almak mümkün olacak.
 • Londra’da, devrilme zorunlu değildir ancak bunu yapmak istiyorsanız takdir edilecektir. Eğer bunu yapmazsanız Ancak, servis personeli tarafından rahatsız edilmeyecektir. Bazı yerlerde, faturanızda yüzde 10 servis ücreti alabilirsiniz ve en iyi sunucularının hizmet bedeli farkında yapacak.
 • Eylül ayında Londra’ya gitmek planlıyorsanız uluslararası bilet fiyatları bu zaman dilimi içinde en iyisidir çünkü gitmeden önce, en az üç ayda bir bilet satın.
 • uçak bileti ve konaklama ayın sonraki bölümü için kitaba beklerseniz daha pricier olabilir bu yüzden Erken Eylül hala Londra’da turizm yüksek sezon olarak kabul edilir. Orta Eylül yoğun sezonda ve düşük sezon arasında mutlu yarıda noktasıdır “omuz sezonu,” başlar.