Londra’da Harry Potter Film konumları

Posted on

Orada Londra’da keşfetmek için birçok Harry Potter filmi yerlerdir ve bu galeri size onların bazılarını tanımaya yardımcı olmalıdır. Harry Potter Yapımı: Ayrıca Warner Bros Studio Tour ziyarete gelebilir.

Çatlak Kazan

Bu aslında ‘Çatlak Kazan’ girişinde Leadenhall Market . Bina Bull’un Baş Passage Leadenhall Market’in yanında Gracechurch Caddesi’nde küçük alleyway üzerindedir.

Diagon Alley


Leadenhall Market Diagon Yolu ve girişinde olarak kullanılmıştır Çatlak Kazan ilk Harry Potter filmi.

Leadenhall Market 1881 yılında Sir Horace Jones tarafından tasarlanan restore edilmiş Victoria kapalı pazar (Eski Billingsgate’teki ve Smithfield Market arkasında da mimar) ‘dir. Başlangıçta bir et pazarı oldu ve hala dükkanlar birçok yukarıda çekmeni görebilirsiniz ancak günümüzde bazı moda ve hediye dükkanları ile büyük öğle vakti hedef de bu.

Bu kısa bir yürüyüş Anıtı Şehir’i karşısında mükemmel bir görünüm için 311 basamak tırmanarak fantezi. Yakınlarda çok iyi bilinen bir değil bulabilirsiniz Teras civarında Tower Bridge görüntüleniyor görmek Tower Bridge ve HMS Belfast . Bu siteler Harry Potter hem özellik ve Zümrüdüanka Yoldaşlığı.

St Pancras Renaissance Hotel


St Pancras Renaissance Hotel Harry Potter filmlerinde King Cross istasyonuna giriş olarak kullanıldı. Harry ve Ron onlar üzerine alamadım zaman dönmeden önce Harry Potter ve Sırlar Odası’nda otel önünde Sn Weasley’in Ford Anglia uçan araba park edilmiş Platformu 9 3/4 .

Bu gotik şaheser aslen George Gilbert Scott tarafından tasarlanan ve O 5 Mayıs 2011 tarihinde St Pancras Renaissance Hotel’e olarak yeniden açıldı Mayıs 1873, 5 Midland Grand Hotel olarak hizmete açılmıştır.

King Cross İstasyonu

Hogwarts’a treni yakalamak için platforma 9 3/4 erişmek için, genç sihirbazlar platformları 9 ve 10 ziyaret arasına bir duvar çalıştırmak zorunda King Cross Tren İstasyonu Eğer platformlar 9 ve 10 trene sahip olduğunu göreceksiniz bir duvar, aralarında olup hattı. Filme, platformlar 4 ve 5 9 ve 10 yeniden numaralandırılmış ve bu platformun 9 3/4 gizli erişimi bulacaksınız yerdir. Her ne kadar sen muhtemelen muggle konum olarak, olmaz.

Sihir Bakanlığı – Ziyaretçi Giriş

Sihir Bakanlığı Harry Potter bir kırmızı telefon kutusu ve Harry ve Bay Weasley Muggles önünde sihirli kullanmak için Harry’nin duruşmaya devam edildi Zümrüdüanka yoluyla girildi. o çekimi için sadece bir aksesuar olarak Burada telefon kutusu bulamazlar.

Yerini sadece Trafalgar Square . Northumberland Caddesi veya Whitehall ve Büyük Scotland Yard Walk down ikisi arasında çalışan bir yoldur. İskoçya Yeri kavşağında için bakın ve İskoçya Yeri üzerinde kemerli görürsünüz ancak bu yol çok kısa olarak değerlendirilmesi nedeniyle filme Büyük Scotland Yard üzerinde yapıldığını ve yol üzerinde kemerli kapsayan (ilk sokak lambasının doğrultusunda eklendi erkekler bu fotoğrafta konuşurken) ve kırmızı telefon kulübesi olan kapı sadece ilk penceresi açılmadan önce, yani önüne yerleştirildi.

Westminster Metro İstasyonu


Harry Potter ve Bay Weasley de Harry’nin duruşmaya giderken Harry Potter ve Zümrüdüanka Westminster metro istasyonunun kullanılan Sihir Bakanlığı . O bilet engellerini çıkmak için çalışırken Bay Weasley onun biletiyle sorunları vardı.

Westminster en yakın istasyon olan Parlamento Binası’na , Westminster Abbey, ve Westminster Köprüsü üzerinde kısa bir yürüyüş (Harry ve Zümrüdüanka üyeleri süpürgeli Thames Nehri boyunca uçarken de görülen) London Eye .

AuGringott en Büyücülük Bankası

İç Avustralya Evi Gringott en Büyücülük Bankası olarak kullanılmıştır. Ne yazık ki, bina kamuya açık değildir ama güzel güvenlik görevlisi sormak ve onlar kapıdan röntgencilik izin verebilir.

Avustralya Evi 1918 yılında Kral V. George tarafından açılan ve bu tür vize, göç ve vatandaşlık ile ilgili olarak resmi bir iş ziyaret ediyorsanız sadece içeri böylece Avustralya Yüksek Komisyonu ev edildi.

Bölgede iken, Londra ziyaret do Roma Hamamları  Londra’nın merkezinde bir tuhaf Milli güven özelliğini görmek.

Eğer hafta sonu alanında iseniz, bir düşünün Somerset House Yol Gösterici Tura veya ziyaret Courtauld Gallery hafta boyunca açıktır.

Lambeth Köprüsü


Bu Hızır Otobüs iki Londra içinde otobüslere arasında sıkmak zorunda köprüdür Harry Potter ve Azkaban Tutsağı . Köprü aslında iki yönlü trafiğe sahiptir unutmayınız lütfen.

Lambeth Köprüsü sen Parlamento ve Binası’nı bulacaksınız Westminster Köprüsü yanındaki London Eye güney kıyısında yer.

Grimmauld Meydanı


Grimmauld, Siyah ailesinin atalarının ev ve 1996-1997 yılları arasında Zümrüdüanka merkezinin konumu hakkında bazı belirsizlik var. 12 numara Muggles tarafından görülemez Ama biz bu Claremont Square (kısa bir yürüyüş de büyük olasılıkla konumu kabul edebilir King Cross istasyonunda ).

Lincoln’ün Inn Fields hiçbir dış cadde olarak kullanılmıştır. 12 Grimmauld Meydanı Harry Potter ve Zümrüdüanka Yoldaşlığı (2007).

Grimmauld Meydanı bugünlerde bakımlı ise, iyi geçmişte çok grimier olabilirdi, “Grim Eski Yer” ve meydanda Gürcü binalara bir kelime oyunu olduğunu.

Çatlak Kazan 2


Film yeri Çatlak Kazan taşındı Leadenhall Market için Borough Market Harry Potter ve Azkaban Tutsağı. Bu Hızır Otobüs Çatlak Kazan girmek için Harry için çekti bu çiçek dükkanın kapısında dışındaydı.

Konumu hayır bulunabilir. 7 Stoney Street, demiryolu köprüsü altında. Sadece dış iç bir stüdyoda çekildi olarak filme kullanıldı.

8 Stoney Street bitişiğinde Harry Gilroy Lockhart, onun gelecekteki öğretmen buluştu Üçüncü El Kitabevi, Charing Cross Road üzerinde sözde büyük ölçüde kullanılan kitapçıda, konumudur.

Borough Market popüler bir filmin konumdur ve alan görülebilir Bridget Jones’un Günlüğü , Guy Ritchie’nin Ateşten Kalbe , Fransız Teğmen’in Woman , Entrapment’ı ve diğerleri.

Bölgede iken, Borough Market yiyecek bir şeyler kapma sonra, neden köşe dolaşmak ve göremez Shakespeare’in Globe Tiyatrosu’nun orijinal konumu Park Caddesi üzerinde.

Londra Hayvanat Bahçesi’nde Sürüngen Evi


‘Harry Potter ve Felsefe Taşı’ (UK) / ‘Harry Potter ve Felsefe Taşı’ (ABD) gelen bir sahne çekildi Londra Hayvanat Bahçesi’nde Sürüngen Evi Bu sahnede Eylül ve Kasım 2001 döneminde, bir Birmanya Python konuştu Harry Potter.

Milenyum Köprüsü

2009 film Harry Potter ve Melez Prens yılında Londra’daki Milenyum Köprüsü Ölüm Yiyenler tarafından dramatik saldırıyı izleyen çökmeler Brockdale Köprüsü temsil etmek için kullanılır. Neyse ki bu sahne özel efektlerle yaratılan ve üst geçit yakınında Şehir bağlayan hala bozulmamış olan St Paul Katedrali yakınındaki Güney Bankası ile  Tate Modern .

Kuzey tarafında Altında Mudlarking, ailenin tamamı için ücretsiz bir aktivite gitmek için eğlenceli bir yer olabilir.

Lincoln’ün Inn Fields

Lincoln’ün Inn Fields hiçbir dış cadde olarak kullanılmıştır. 12 Grimmauld Meydanı Harry Potter ve Zümrüdüanka Yoldaşlığı (2007).

Lincoln’ün Inn Fields azından bulacaksınız Sir John Soane’nın Müzesi’ni ve Hunterian Müzesi .