Londra’da havaalanlarına Kılavuzu

Posted on

 Londra'da havaalanlarına Kılavuzu
Londra Heathrow, Londra Gatwick, Londra City, Londra Luton, Londra Stansted: Londra’da beş ana havaalanı vardır.

bazıları şimdi Gatwick içine sinek böyle Norveç olarak transatlantik taşıyıcıları alt maliyeti olsa büyük havayolu üzerinde ABD’den direkt uçan Gezginler çoğunlukla, Heathrow içine uçacak. Heathrow ve Gatwick Hem Londra dışında bulunan ama uygun direkt, özel havayolu trenler (sırasıyla Heathrow Express ve Gatwick Express,) üzerinden Londra’ya birbirine bağlı.

Londra Stansted büyük üçüncü havalimanı ama Luton gibi, esas olarak Avrupa hizmet bütçe havayolları ile popüler. Stansted iyi Stansted Express treni ile bağlantılıdır olsa Luton ve Stansted Hem, Londra dışında bulunan ve toplu taşıma ile bağlantılıdır.

London City şehir sınırları içinde yer alan ancak genellikle sadece yerli veya kısa mesafeli yerlere asgari uçuş, sunmaktadır. Burada beş havaalanlarından biri hakkında bilmeniz gerekenler.

Londra Heathrow Havaalanı

 • Yer: 15 mil batısında Londra’nın merkezinin
 • En edin: Sen Heathrow Express ile havaalanına durmadan direkt trenler olduğu gibi, merkezi Londra’da veya Paddington İstasyonu yakınlarındaki kalıyorum
 • Eğer kaçının: n / a
 • Parlamentosu (Big Ben) Houses of uzaklığı: Heathrow lisanslı siyah kabinde yaklaşık £ 80 mal olacak merkez Londra’ya arabayla bir saatlik hakkındadır. Heathrow Express, Londra’nın Paddington doğrudan çalışan durmaksızın treni dahil olmak üzere çeşitli toplu taşıma seçeneği vardır; Londra Underground Piccadilly hattı; TfL Raylı; tur otobüsleri; Uber gibi ve sürüş paylaşım uygulamaları.

Londra (LON) Londra’nın en büyük ve en yoğun havaalanı, yanı sıra göç uzun satırları bekleyebilirsiniz anlamına dünyada, en işlek havaalanlarından bir tanesidir. Çoğu doğrudan Heathrow’da ABD karadan uçuşlar ve beş toplam terminalleri (Terminal 1 ile kullanımda değilken) vardır. Orada Londra’ya Heathrow almak için birçok yol vardır ve ne seçim büyük ölçüde kalacağınız yeri tarafından belirlenecektir. İşte anahtar seçenekler:

Heathrow Express her 15 dakikada Paddington istasyonuna içine durmaksızın trenler çalışırken, genellikle Londra’ya en hızlı yoludur. Seyahat süresi daha Terminaller 4 ya da 5’e Hızlı Koruyucu tek yön yaklaşık £ 25 Terminal 2 ve 3 ile 15 dakika, yaklaşık 10 dakikadır.

Londra metro Londra’ya en uygun fiyatlı demiryolu rotası olduğu ve Piccadilly hattı trenleri tüm terminallerden çalıştırın ve yaklaşık £ 6 saat civarında Londra’da sokacak.

Rail hizmet TfL’in (Londra için nakliye) bu doğrudan değildir gerçi yanı Londra’ya çok sayıda trende çalışır.

Tur otobüsleri çok geç tren ve metro çalışmadığı zaman ulaşan Eğer onlara iyi bir seçenek yapar Victoria İstasyonu’ndan içine bütün gün çalıştırın. Koçlar sadece birkaç pound başlayan çok uygun olmakla birlikte, yolculuk genellikle çok uzun ve korkunç trafik tabidir.

Lisanslı siyah taksiler bir Uber için bekleme olabilir ama her zaman daha uygun bir seçenektir olan Übers gibi, Heathrow mevcuttur. Maliyetler nereye gittiğini üzerinde çok bağımlıdır, ama siyah taksi yaklaşık £ 80 ödeme bekliyorlar.

Londra Gatwick Havaalanı

 • Yer: 30 mil güneyinde Londra merkezinin
 • En edin: Sen Gatwick Express aracılığıyla havaalanına durmadan direkt trenler olduğu gibi, Londra veya Victoria istasyonuna yakın güney kalıyorum
 • : Eğer kaçının Londra’dan kuzeyini kalıyoruz
 • Parlamentosu (Big Ben) Houses of uzaklığı: Gatwick bir taksi yaklaşık £ 100 mal olacağını merkezi Londra, bir saat-ve-bir buçuk mesafededir. Gatwick Express, Londra’nın Victoria istasyonuna doğrudan çalışan durmaksızın treni dahil olmak üzere çeşitli toplu taşıma seçeneği vardır; trenler; tur otobüsleri; Uber gibi ve sürüş paylaşım uygulamaları.

ABD en ve önemli taşıyıcıları Gatwick içine doğrudan uçmuyorsun olsa Londra Gatwick (LGW), Londra’nın işlek ikinci havaalanı. İki terminalleri, Kuzey ve Güney vardır ve Londra’ya Gatwick almak için birçok yol vardır, ancak en önemlileri aşağıda verilmiştir: Gatwick Express  bir ile her 15 dakikada Victoria istasyonuna kesintisiz tren hizmetiyle Londra’ya en hızlı yoludur Yaklaşık £ 30 maliyet 30 dakika, yolculuk süresi. De vardır trenler daha uygun olabilir ama daha uzun sürer ve hangi, tur otobüsü, tren hatlarının çalışmadığı zamanlarda Seyahatteyseniz eğer iyi bir seçenektir (aksi takdirde nedeniyle sürekli mevcut trafiğe çok uzun sürebilir).

Ölçülü taksiler (Gatwick hiçbir siyah kabinler vardır) ve Uber da bir seçenektir ama etrafında 100 £ engelleyici maliyetlidir.

Londra Stansted Havaalanı  

 • Yer: Londra merkezinin 35 mil kuzey-doğu
 • En edin: Sen Stansted Express ile havaalanına durmadan direkt trenler bulunmasından ötürü, Liverpool Street İstasyonu’ndan Londra veya yakınındaki kuzey kalıyorum
 • : Eğer kaçının Sen uzakta güney Londra’nın kalıyoruz
 • Parlamentosu (Big Ben) Houses of uzaklığı: Stansted ölçülü taksi yaklaşık £ 100 mal olacağını Londra merkezine bir saat-ve-bir buçuk sürücü hakkındadır. Stansted Express, Londra’nın Liverpool Street istasyonuna doğrudan çalışan durmaksızın treni dahil olmak üzere çeşitli toplu taşıma seçeneği vardır; trenler; tur otobüsleri; Uber gibi ve sürüş paylaşım uygulamaları.

Londra Stansted (STN) Londra’nın üçüncü büyük havalimanı olan ve düşük maliyetli Avrupa havayolları için önemli bir başlangıç noktasıdır. Sadece bir terminal var ve Londra’ya Stansted aldığım için çeşitli yollar vardır. En iyi ve en hızlı seçeneklerden biri olan Stansted Express yaklaşık £ 30 maliyet, yaklaşık 50 dakika içinde Londra’nın Liverpool Street İstasyonu’ndan sokacak. 24 saat sunan çeşitli firmalar da vardır tur otobüsleri Stansted’den / olarak. Koçlar ucuz, ama çok zaman alıcı. Ölçülü taksi ve Uber etrafında 100 £ mevcut ama pahalıdır.

Londra Luton Havaalanı’na

 • Yer: 35 mil kuzeyinde Londra’nın merkezinin
 • En edin: Londra’dan kuzeyini kalıyoruz
 • : Eğer kaçının Sen uzakta güney Londra kalıyorum
  Parlamentosu (Big Ben) Houses of Mesafe: Luton hakkında bir taksi yaklaşık £ 80 mal olacak Londra’nın merkezinden bir saatlik mesafededir. Tren ve otobüs otobüs gibi çeşitli toplu taşıma seçenekleri vardır.

Londra Luton (LLA) çok meşgul gibi düşük maliyetli taşıyıcılar (çoğunlukla Avrupa) için önemli bir merkezdir. Sadece bir terminal var. Taksiler Luton dan pahalı olacak, ama diğer bazı toplu taşıma alternatifi vardır: Londra’ya Luton dan taşınması için birkaç seçenek vardır Bir tren muhtemelen en iyi bahis, Luton Airport Parkway tren bağlantılı bir havaalanı servis otobüsü olarak orada Eğer yakalamak istasyonu, East Midlands trenler veya Thameslink trenler £ 15 civarında Londra’nın merkezine almak için yaklaşık 45 dakika sürer Londra’ya ve maliyeti.

Eğer trenler çalışmıyor Geç zaman gelirseniz, bir atlama koç otobüs (ancak trafiğe bağlı bu çok uzun bir sürüş olabilir) Merkez Londra’da Victoria istasyonuna götürür.

London City Airport

 • Yer: 6 mil doğusunda Londra’nın merkezinin
 • : Eğer iyi Aslında oraya gider uçuş bulabilirsiniz. Ayrıca Canary Wharf için idealdir.
 • Eğer kaçının: n / a
 • Parlamento Binaları (Big Ben) Uzaklık: Şehir havaalanı Londra merkezine yarım saatlik mesafede olan ve siyah bir kabinde etrafında £ 45 mal olacak. Şehir Londra’nın tüp, demiryolu ve otobüs ağına bağlayan DLR (Rıhtımlar Hafif Raylı Sistemi), yakın olduğu gibi hızlı ve uygun fiyatlı toplu taşıma da var.

Londra City (LCY) Londra’nın en merkezi havalimanı olduğunu ve (yalnızca bir pist ile) kadar küçük olarak kolayca erişilebilir değil, aynı zamanda hızlı ve kısa çizgiler ve daha az kalabalık ile gezinmek kolay değil bu. Sorun birkaç uçuş var olduğunu. Londra’ya City’den almak için birkaç seçenek vardır: Siyah kabinler ve Uber diğer havalimanlarına kıyasla nispeten hesaplı olması ve toplu taşıma oyuncağı olacak: havaalanı üzerinde kendi durağı vardır  DLR sağ tüpe ve götürür, boru ile aynı maliyeti.

Londra’nın otobüsleri başka uygun bir seçenektir, havaalanı otobüsleri sayı 473 ve 474’e göre bağlantılıdır.