Londra’da Haziran: Hava, paketi ne ve ne görmek için

Posted on

Londra'da Haziran: Hava, paketi ne ve ne görmek için

Londra’da Haziran soğuk ve nemli olarak Londra görüntülemek eğer beklediğiniz oldukça değildir. sıcaklıklar üst 60s ve yağış ayın dışarı Mayıs-sekiz gün içinde aynı hakkındadır. Diğerleri aynı fikre sahip olmalarına rağmen bu yüzden zaten yaz ziyaretçilerin bazı kalabalıklar karşılaşabilir, ziyaret için hoş bir zaman.

Kraliçe’nin Doğum Günü geçit, Wimbledon Tenis Şampiyonası ve Londra tanınır tüm büyük tarihi ve doğal yerleri ile görmek bolluk var.

Haziran ayında Londra Hava

Haziran aldiklari için ve Londra’da konusunda çok rahattır. 68 derece Fahrenheit (20 ° C) ve ortalama düşük çevresinde ortalama yüksek uçuşu 52 derece Fahrenheit (11 ° C) olduğu. Güneş 7 saat günde ortalama parlar.

Ne Paketi için

Bazı günler güneşli ve sıcak olabilir; Bazı bulutlu ve yağmurlu. Bu katmanlar ve hafif bir ceket paketi ve Londra’yı keşfetmek her zaman bir şemsiye getirmek en iyisidir. Rahat yürüyüş ayakkabıları özellikle kanal tarafında yolları ve sokakları, bir zorunluluk vardır.

Londra’da Haziran Olayları

Başlıca olaylar Londra’nın gizli bahçeleri ve kareler ve Wimbledon Tenis turnuvası ziyaret Kraliçe’nin Doğum Günü arasındadır. Haziran ayında hiçbir resmi tatil bulunmamaktadır.

 • Queen Elizabeth iki doğum günü her yıl sahiptir. Bir, onun gerçek bir, (o 1926 yılında doğdu) 21 Nisan’da ve ikinci bir kamu kutlama, Haziran ayının ikinci Cumartesi üzerindedir. Trooping Renk: Kraliçe’nin Doğum Günü Parade 1400 askerlere, 200 at ve 400 müzisyenler bir alayı ile Kraliçe’nin tören doğum gününü kutlayan bir muhteşem bir olaydır. Önünüzde bu heyecan verici gösteri izlemek için başlıca görüş bilet piyango girebilirsiniz.
 • Royal Academy Yaz Sergisi  (ortasından Ağustos Haziran ortası): Kraliyet Akademisi bu yıl etkinlikte tüm esasın sanatçılar tarafından Admire çalışması. Çevresinde sanat 1,000 adet 10.000 kadar girişler her yıl bir jüri tarafından seçilir. Gelenek 1759 yılına dayanmaktadır.
 • – Free Range Sanat ve Tasarım Şovları Dereceler Shoreditch’teki Old Truman Brewery yaratıcı mezunları eserlerini bakınız: (Haziran ve Temmuz). Kategoriler moda, sanat, grafik, fotoğraf ve iç tasarım içerir.
 • Londra Açık Bahçe Kareler Weekend (erken Haziran ortasında kadar): normalde halka açık olmayan bazıları Londra’nın gizli bahçeleri ve kareler keşfe çıkın.
 • Dünya Çıplak Bisiklet Günü (Hyde Park) (Haziran ayının başında Cumartesi): çıplak bisikletçiler binlerce petrol bağımlılığı ve araba kültürü protesto etmek Londra sokaklara bakın.
 • Spitalfields Festivali (Haziran boyunca): Bu iki hafta süren festivalde Shoreditch’in boyunca çeşitli mekanlarda müzikal performanslar, konuşmaları, ve atölye eklektik sanatçısını sahiptir.
 • Londra Rathayatra (Arabaları Hare Krishna Festivali) (Haziran Pazar): Bu canlı Hare Krishna festivali renkli savaş arabaları, müzik, davul ve dans geçişiyle gerçekleştirilir.
 • Opera Holland Park (erken Haziran Ağustos): Kepçe biletler opera dünyanın en iyi performans gösteren bazı Holland Park Tiyatrosu’nda yüksek notlar vurmak görmek için.
 • Bisiklet Hafta (Haziran ortası): iki tekerlekli her şeyin bu uluslararası kutlamaları kapsamında şehir çapında bisiklet yarışları bir dizi katılabilirsiniz.
 • Retreat Dayak (Haziran ayında iki akşamları): Horse Guards Parade Bu tören olay birlikleri arasındaki mücadele kopma geleneğini münasebetiyle askeri müzik, havai fişek ve davul araya getiriyor.
 • Londra Tadı (Haziran ayı sonunda dört gün): Şehrin en gözde restoranlardan yemek tezgahlarda ve küçük ısırıkları araya getiren Regent Park’taki bu foodie etkinlikte Londra’nın mutfaklarından birini tadın.
 • BP Portre Ulusal Portre Galerisi ‘nde Ödüller (eylül ortasına Haziran ortası): Bu yıllık portre olay dünyanın en prestijli çağdaş sanat yarışmalarından biridir.
 • West End Canlı (Haziran sonunda hafta sonu): Üst West End yakalayın serbest performansları bu yıllık vitrin parçası olarak Trafalgar Meydanı’nda gösterir.
 • Greenwich & Docklands Uluslararası Festivali (Haziran ayı sonunda 4 gün): Londra’nın en büyük açık hava sanat festivali sokak tiyatro, dans, kabare ve sanat teçhizatları mevcuttur.
 • Wimbledon Tenis Şampiyonası (Haziran ayının son haftası ile Temmuz ayının ilk haftasında): Bu tarihi Grand Slam olay güneybatısında Londra yapraklı bir köşesinde yer alır.
 • Kablosuz Müzik Festivali (Haziran veya Temmuz): Bu eğlenceli bir hafta sonu müzik festivali kuzey Londra’da Finsbury Park, her yıl gerçekleşir.

Seyahat ipuçları

Londra’da Geç ilkbahar ve yaz birkaç otel ve uçak pazarlık vardır bu yüzden asal turizm sezonu olduğunu. Sonbahar ve kış fırsatlar için mevsim, ama nemli ve soğuk olması kaçınılmazdır. Tatil sezonu Aralık ayında, aynı zamanda ziyaretçilerin Londra’ya akın zamanıdır. Haziran Yani, önceden planlar yapmak ve “erken kuş” teklifler arar.