Londra’da Mart: Hava, paketi ne ve ne görmek için

Posted on

 Londra'da Mart: Hava, paketi ne ve ne görmek için
Eğer çiçek çiçeklenme başlar, özellikle açık havada olduğu için bazı mavi gökyüzü mükemmel hava ile hafif günlerin tadını bu yüzden Mart Londra’da baharın başlangıcıdır. Değişen çiçek manzara görmek için Kew Gardens bir rehberli yürüyüş turuna çıkabilir veya ziyaret etme fırsatını atın. Hampton Court Sarayı ve bahçeleri bir ziyaret veya Thames Nehri üzerinde bir seyir de yılın bu zamanında ideal bir aktivitelerdir. Erken bahar daha az kalabalık ve daha uygun fiyatlı otel oranları vardır anlamı, Londra’da omuz sezonu.

Mart ayında Londra Hava

Londra’da Bahar 50 ve 60 derece Fahrenheit arasında kalan sıcaklıklar, hafif hava getiriyor. Orada kış yağmur az, ve hayır yaz mugginess bulunacak, bu nedenle dolaşmak ve tüm manzaraları görmek için çok daha rahattır.

 • Ortalama yüksek: 52 derece Fahrenheit (11 santigrat derece)
 • Ortalama düşük: 39 derece Fahrenheit (4 santigrat derece)

Orada yağış yaklaşık 10 gün Mart ayında, ancak Londra’da yağmur hafif çiseleyen yağmur yerine şiddetli yağmur olma eğilimindedir. Orada ortalama öğleden sonra güneş ışığının sadece yaklaşık dört saat Ancak, bu nedenle bazı bulutlu gökyüzü bekliyoruz.

Ne Pakete

Mart ayı parçası Londra’da yağmurlu olduğu için, katmanlar ve su geçirmez bir ceket bol, hem de şemsiye paketi (Londra keşfetmek, gerçekten, her zaman getirmelidir!). Mutlaka sıcak olmayacak henüz olsa da, bu yüzden hala bazı günlerde de bir ceket ve muhtemelen eldiven ve eşarp gerekecektir.

Londra’da Mart Etkinlikleri

Mart ayı boyunca birçok etkinlik ve Londra’da gerçekleşen kutlamaları bazı yakalamak için önceden plan.

 • Anneler Günü : bayram ABD’de Mayıs vs İngiltere’de Mart ayında kutlanmaktadır Bu teklif anneler günü özel ürünler her zaman olduğu gibi birlikte bir akşam çayı kitaba mükemmel bir zaman.
 • Paskalya :  Paskalya Mart veya Nisan ayında düşecek ve yılın ilk banka tatil getiriyor olabilir. İngilizler haşlanmış yumurta veya muamelesi ile dolu plastik yumurta boyalı, birbirlerine çikolata yumurta vermek ve küçük çikolata yumurta ya çocuklar için paskalya yumurtası avı koydu.
 • Aziz Patrick Günü : Londra Trafalgar Square, pub de şenliklerle Merkez Londra üzerinden geçit ve bol bir fuar ile 17 Mart (veya buna en yakın hafta sonu) üzerine tatil kutluyor.
 • Cadılar / Gözleme Günü : Perhiz Arifesi Salı olarak bilinen Kül Çarşamba önce Salı, Şubat ya da Mart ya kutlanmaktadır. İngiltere’de, gelenek Lent başlamadan önce krep bayram etmektir. Gözleme Günü ırkların uzun süredir devam eden gelenek tavada krep saygısız ederken yarışmacılar çalıştırmak Londra’da dahil İngiltere genelinde de var (ziyaretçiler için görmek için uzunca bir görüş!). Restoranlar genellikle de bu günde gözleme özel ürünler var.
 • İdeal Home göster :  ev dekor trendlerini göstermek için 1908 yılında kurulan bu sergi, Mart veya Nisan ayında birkaç hafta içinde ortaya çıkar. Güvenlik kuruluşlarıyla pişirme meraklıları bu yıllık olay kaçırmak istemeyeceksiniz.
 • Nehir Race Başkanı : Thames Bu yıllık kürek yarışı tipik Mart üçüncü veya dördüncü Cumartesi günü düzenlenmektedir. Yerliler ve genellikle ziyaretçiler gözlük izlemek için nehir boyunca dizili.
 • Tekne yarışı : Oxford ve Cambridge Üniversiteleri arasında ünlü Tekne yarışı, Mart ayı sonunda veya Nisan ayı başında Nehri Race Başkanı sonra gerçekleşir, 250.000’den fazla kişi her yıl kalabalıklar çizer.

Mart Seyahat İpuçları

Londra’ya bir Mart seyahat planlaması yaparken Akılda bu notlar tutun:

 • İngiltere Yaz Saati (ABD’de Yaz Saati benzer) Mart ayının son Pazar günü başlar, böylece 1 am ileri bir saat saatlerin hareket etmeye hazır olun
 • dükkanlar genelde kapalı, ancak müze ve turistik tipik açık kalmasını sağlayacak şekilde Paskalya Pazar Noel Günü gibi tedavi edilir.
 • Londra’da anneler günü kutlanan planlıyorsanız, rezervasyonlar sınırlı olarak önceden özel çaylar veya akşam yemekleri gibi etkinliklerinizi kitap emin olun ve hemen git.
 • Ünlü tekne yarışları kasabasında olduğunda Otel fiyatları nedeniyle ziyaret çok sayıda insanın üzere, yükselebilir.