Londra’da Nisan: Hava, paketi ne ve ne görmek için

Posted on

 Londra'da Nisan: Hava, paketi ne ve ne görmek için
Mart ayı sonunda baharın gelişiyle birlikte Londra Birleşik Krallık başkenti bir gezi planı için Nisan iyi zamanlardan biri haline ay boyunca bir festival etkinlikleri büyük sanatçısını ve daha hoş bir hava ile ısınmaya devam ediyor. Eğer şehir etrafında açık etkinliklerde taze bahar çiçek keyfini, ancak hava yılın oldukça uçucu Bu zaman olabilir beri yeterli sezona hazırlamak emin olun gerekirken Nisan ayında Londra sıcak, bahar günleri sunuyor.

Nisan ayında Londra Hava

Nisan ayında Londra’daki hava henüz bahar gibi hissediyorum olmayabilir, ama buna kışın ise çok daha sıcak.

 • Ortalama yüksek: 55 derece Fahrenheit (13 santigrat derece)
 • Ortalama düşük: 41 derece Fahrenheit (5 ° C)

ay boyunca, ziyaretçi parlak, güneşli yay hava ile kapalı, ıslak gün ve gün eşit karışımına tedavi edilecektir. Neyse ki, yaklaşık eski söyleyerek rağmen “April duşlar,” Bunun için yılın en yağışlı zamanı değil Londra -ki sadece 16 boyunca yağmur yaklaşık 1.6 santim alır günlerde ancak yine muhtemel karşılaşma yağmur duş çeşit olacak olursa olsun bu ay ziyaret ettiğinizde yolculuk sırasında.

Ne Pakete

bahar çiçekleri ve sıcak havalarda gelmesine rağmen, size yeterince Londra’da uçucu Nisan hava için hazırlıklı olduğunuzdan emin olmak için sıcak ve soğuk hava kıyafetleri çeşitli getirmek gerekir. muhtemelen Nisan ayında bir T-shirt ve hafif su geçirmez ceket birlikte kaçmak iken, çok, kazak ve ekstra katmanları paketi en iyisidir. Ayrıca, hafif duş bu ay açılır olabilir bilemezsiniz beri günlük yanınızda ortaya çıkarmak için küçük, kolay taşıma şemsiye getirmeyi unutmayın.

Nisan ayında Londra Olaylar

Her Nisan, Londra şehre baharın gelişini kutlamak için şenlikli açık olayların bir ürün gamı ​​ile canlanır. Nisan ayı sonunda yıllık Londra Maratonu için ay başlaması kahve kutlama itibaren şehre seyahatiniz yılın bu zamanı üzerinde keşfetmeye değer harika olayların bol. (Resmi kutlama Haziran ayında gerçekleşir olsa bile) 21 Nisan’da İngiltere’de mutlu yıllar Kraliçesi dilemek Hyde Park uğramak unutmayın ve ayrıca erken Thames Nehri üzerindeki tarihi tekne yarışını yakalamak için emin olmayın ayın parçası.

 • Londra Maratonu (geç Nisan):  Bu devasa Londra spor olayı dünya genelinde 40.000’den fazla rayları çekiyor. Greenwich Park’ta başlayan 26,2 millik rota Cutty Sark, Tower Bridge, Canary Wharf ve Buckingham Sarayı gibi Londra’nın en ikonik yerlerinden bazıları geçirir. Yaklaşık 500.000 seyirci elit sporcular hem de amatör koşucu tezahürat rotayı hat.
 • Oxford ve Cambridge Tekne yarışı (geç Mart veya Nisan başında):  Oxford ve Cambridge Üniversitesi’nden öğrenciler arasındaki bu yıllık kürek yarışları ilk Thames Nehri üzerinde 1829 yılında savaşmış ve şu anda yaklaşık 250.000 kitleleri kendine çekiyor edildi. Dört millik Putney Köprüsü yakınlarında başlar ve Chiswick Köprüsü yakınında bitirir. İzleyiciler için özel etkinlikler koymak riverside hat barlar çoğu.
 • Londra’da Paskalya (Easter Mart veya Nisan ayında düşebilir):  şehrin en büyük müzelerinden bazı çocuk dostu faaliyetleri Paskalya yumurtası avı geleneksel kilise hizmetlerinden Londra aralığında Paskalya olaylar.
 • Londra Kahve Festivali (Nisan başında):  Brick Lane Truman Brewery bu yıllık festivale katılarak Londra’nın kahve sahnesini kutlayın. Tattırarak, gösteriler, interaktif atölye, canlı müzik ve kahve-infüze kokteyllerin keyfini çıkarın.
 • Londra Harness At Parade (Paskalya Pazartesi):  Teknik olarak Londra’da kendisi, Batı Sussex İngiltere Showground’a güneyindeki bu tarihi yıllık etkinlik başkentin çalışan atlar için iyi refah teşvik etmeyi amaçlamaktadır geçişiyle rağmen.
 • Kraliçenin Doğum Günü (21 Nisan):  Kraliçe’nin resmi doğum günü 11 Haziran’da kutlanan ancak onun gerçek doğum günü vesilesiyle Tower 62 pare top ateşi izledi öğleyin Hyde Park’ta yer alan 41-gun doğum günü selam işaretlenir 21 Nisan mesafesindedir Londra 1 pm
 • Đurđevdan  (23 Nisan):  İngiltere’nin koruyucu azizi 13. yüzyıl şölen esinlenerek bir festival ile Trafalgar Meydanı’nda kutlanıyor Her yıl.

Nisan Seyahat İpuçları

 • Sıcak havalarda rağmen Nisan halen Londra’da turizm için ölü sezon olarak kabul edilir. Bu büyük olasılıkla daha ucuz uçak bileti ve şehir etrafında konaklama üzerinde daha düşük fiyatlar ve daha kolay bir zaman akşam yemeği rezervasyonları rezervasyon veya popüler cazibe yılın bu zamanında ziyaret bulacaksınız demektir.
 • Paskalya tatili Nisan ayında düşerse, sen devlet daireleri ve Paskalya Pazar kapalı olması çoğu yerel mağazalar bekleyebilirsiniz; seyahat masrafları ve kalabalık boyutları Paskalya haftasında artırması muhtemel böylece ilaveten, Avrupa çapında gelen turist tipik olarak, büyük kutlamalar için Londra’ya akın ediyor.
 • Nisan kent çiftlikleri, hayvanat bahçeleri, doğa korur ve kamu parklar gibi Londra’nın açık konumlar ziyaret etmek için mükemmel ayıdır; kuş ve bitki türlerinin bir dizi yay gelişi için Londra Sulak Merkezi tarafından durdurmak emin olun.
 • Nöbet değişimi Nisan ayından itibaren Buckingham Sarayı’nda günlük gerçekleşir, ve bu ay bunu kontrol eğer daha küçük turist kalabalığından sayesinde, törenin büyük bir görünümünü elde etmek mümkün olmalıdır.