Londra’da Ocak: Hava, paketi ne ve ne görmek için

Posted on

 Londra'da Ocak: Hava, paketi ne ve ne görmek için
Ocak ayında Londra’da soğuk olsa, aynı zamanda şehrin en şirin tatil dekorasyon kuyruk sonuna yakalamak olabilir. Londra’da Ocak Eğer bir bütçeniz varsa bu herkesin bildiği pahalı şehri ziyaret etmek iyi zamanları arasında yer alıyor. Otel ayrıca bu sessiz ayı boyunca oda fiyatlarına indirim sunarken Ocak satışları en adanmış bir alışveriş tatmin edecektir.

Sürece sıcak elbise olarak Ocak da kalabalıklar nedeniyle aşırı olmadan popüler turistik mekanlarını gezmek için ideal bir zamandır.

Ocak ayında Londra Hava

Londra her zaman biraz nemli iken, Ocak özellikle soğuk ve ıslak, ama yine de diğer birçok kuzey Avrupa ülkelerinde genellikle daha sıcak ve zaman zaman şaşırtıcı derecede sıcak bir gün.

 • Ortalama yüksek: 47 derece Fahrenheit (8.5 ° C)
 • Ortalama düşük: 41 derece Fahrenheit (5 ° C)

Londra’da Sıcaklıklar genellikle yalnızca akşamları dondurma yakınında açılan ve şehir tipik Ocak ayında yağış 11 gün yaşar ve ay boyunca gün ışığı sadece sekiz saat alır. Kar Londra’da yaygın değil, ama arada sırada meydana gelmez.

Ne Pakete

tabakaların bol sıcak paketle. Ocak ve Şubat başı en soğuk zamanlar Londra-ve her zaman Londra’yı keşfetmek şemsiye getirmek isteyeceksiniz. En soğuk günlerde, ağır kış ceket gereklidir. Sağlam, su geçirmez yürüyüş ayakkabıları hala Londra için mutlaka paketi vardır.

Londra’da Ocak Etkinlikleri

Ocak ziyaretçilerin izleyebilmeleri için eğlence dolu etkinlikler sunuyor olarak Londra, bir tatil sonrası vazgeçen muzdarip değildir.

 • Yılbaşı Parade (1 Ocak): bantları, amigo, dansçılar yürüyen bakın ve akrobatlar Londra’nın ünlü Yılbaşı Parade parçası olarak sokaklara.
 • Londra Boat Show (erken Ocak): 500’den fazla katılımcı ExCel Londra deniz her şeyin bu kitlesel kutlama iyi bot yenilikleri ve ekipmanı vitrin.
 • Onikinci Gece Festivali (erken Ocak): Bu ücretsiz olay Noel sona erdiğini ve antik mevsimlik gümrük dayalı olayların bir programla yeni yıl karşılayacaktır.
 • Londra Tiyatrosu’nda Girebilmek  (Ocak ve Şubat): Kepçe bu yıllık promosyon bir parçası olarak Londra tiyatro gösterileri 50 + biletleri indirimli.
 • Londra Sanat Fuarı (orta Ocak): İngiltere’nin önde çağdaş İngiliz ve çağdaş sanat fuarı olarak fatura, Islington Tasarım Merkezi’nde bu olay Birlikte yeniden 100 galerileri getiriyor ve görüşmelere, turlar ve büyük ölçekli tesisler bulunmaktadır.
 • Çin Yeni Yıl Parade ve Festival (Şubat ortasına kadar geç Ocak): Charing Cross Road ve Shaftesbury Caddesi boyunca canlı geçit takip ederek Çin takviminde en önemli olayı kutlayın. Kutlamaları Trafalgar Meydanı’nda son bulur ve Chinatown ücretsiz eğlence ve lezzetli yemek bol tadını çıkarabilir.
 • Londra Uluslararası Mim Festivali  (Ocak genelinde): türünün en uzun soluklu festivali, sessiz sanat formunun bu kutlama Barbican ve Soho Tiyatrosu dahil Londra genelinde çeşitli performans mekanlarında gerçekleşir.
 • Charles Anma Şehit (30 Ocak): King Charles I’in 1649 infaz Bu yıllık anma Whitehall’da üzerinde Banqueting Hall gerçekleşir ve döşeme ve dualar çelenk içerir. Bir koro genellikle servis eşlik eder.
 • (26 Aralık itibaren) Ocak Satış: teknik boks gün başlayacak “Ocak satış,” bir pazarlık çekin. HarrodsJohn Lewis , Selfridges ve  Liberty  hep Noel sonrası pazarlık güvenilir seçeneklerdir.
 • Trooping Haziran ayında Renk biletler için uygulanır (Ocak ve Şubat): Haziran’da Kraliçe’nin doğum günü kutlamaları erken planlama gerektirir ve size bir dönüş yolculuğu yapmak için bir neden verir.

Ocak Seyahat İpuçları

 • Londra’ya senin Ocak tatile çıkıyorsunuz zaman tipik bir kış destinasyonu ziyaret ediyoruz sanki paketi. Bu ağır bir eşarp, eldiven, mont ve şapka içerir.
 • Londra ücretsiz hiçbir sıkıntısı vardır konumlar aslında, şehrin en iyi şeylerden pek çok ücretsiz ya da düşük maliyetli vardır. Kış British Museum’da gibi normalde kalabalık yerlerden yararlanmak için harika bir zamandır.
 • Daha sonra yıl içinde Londra’ya bir gezi planlıyorsanız, Ocak ayında seyahatinizi rezervasyon hala büyük yarar sağlanabilir: Ocak ayında rezervasyonu Uluslararası gezileri kadar genellikle diğer aylarda rezervasyonu gezileri daha ucuzdur.
 • Eğer Ocak ayı başlarında ziyaret ederseniz, şenlikli yılbaşı süsleri hala ekranda olacak. En iyi dekor görmek Carnaby Street, Regent Street, Oxford Street aşağı yürümek.