Londra’da Paskalya Kılavuzu: Festivaller, Etkinlikler, fazlası

Posted on

Londra'da Paskalya Kılavuzu: Festivaller, Etkinlikler, fazlası
Orada Londra’da Paskalya mevsiminde bunu yapmak her zaman bol, ve en planlı faaliyetleri banka tatil hafta sonu gerçekleşecek ederken, olaylar sıklıkla (Paskalya okul tatilleri denk) bir iki haftalık süre içinde gerçekleşecek.

İyi Cuma ve Paskalya Pazartesi: Paskalya Birleşik Krallık’a iki resmi tatiller veren bir Hıristiyan festivalidir. Eğer büyük Londra turistik yoğun olmasını bekleyebilirsiniz böylece UK okul çocukları, iki hafta kapalı olsun. Çoğu insan çok fazla çikolata Paskalya yumurtaları yiyerek Paskalya kutlamalarında rağmen ek olarak, İngiltere’ye seyahatiniz bu yıl bu bahar tatil keyfini diğer pek çok yol vardır.

Kilise Hizmetleri Katılacak

Paskalya dini bayramdır ve Londra birçok kilise bir şehir olduğundan, bu yıl Paskalya şerefine şehir genelinde düzenlenen büyük bir hizmet sayısını bulmak için bekleyebilirsiniz.

Eğer dini konum olsun ya da olmasın, bu tür Westminster Abbey, Aziz Paul Katedrali ya Southwark olarak ibadet dönüm yerlerden birinde bir Paskalya Servisi katılıyor düşünmelisiniz Katedrali bile tatilde ruhunu kutlamak yoksa, Eğer muhteşem mimarisi ve dini kütlenin tören ihtişam ile büyüleyecek olacak. Ayrıca, Martin-in-the-Fields Trafalgar Meydanı’nda Kilisesi genellikle kutsal hafta boyunca canlı koro ve orkestra müzik sunan olayların bir satır yukarı sahiptir.

Yerel yapımı çikolata Paskalya yumurtaları satın

Eğer chocolatey davranır için özlem karşılamak için bir yer arıyorsanız, Londra büyük bağımsız çikolata mağazaları sayısı yanı sıra çok sayıda kitle pazarlama üretici ve tüm favori ulusal ve uluslararası markaların taşıyan mağazalara ev sahipliği yapmaktadır.

Eğer sadece bir Liberty mağaza tarafından salıncak veya Ekstra Kalın Çikolata Yumurta için otel Chocolat durdurmak istiyor olun, size bu yıl Londra’da aradığınızı tam olarak bulacağınızdan emin. Eğer Londra’nın bağımsız çikolata mağazaları arıyorsanız olsa, kesinlikle kaçırmak istemeyeceksiniz Melt , Paul A. Young , Melange ve Rokoko çikolata yapma sanatına adanmış bütün bir okuldur.

Benzersiz Haç Töreni Tanık


Dul’un Oğlu Bromley-Bow doğu Londra’da pub taze haç çubuğunda asılı olan o Good Friday her yıl tutan tuhaf gelenek tanınır. Yıllık geleneğin parçası olarak, bir denizci Napolyon Savaşları sırasında denize onun tek oğlunu kaybetmiş söyleniyor barın adaşı dul, onuruna mevcut bir koleksiyona başka topuz ekler.

Eğer bir içecek için çubukla İyi Cuma günü her zaman salıncak de, benzersiz Dul’un Bun törenine tanık önceden masa rezerve etmeleri gerekmektedir. Hazır oradayken Ancak, aynı zamanda bardan bir yemek ya da infüzyon bazlı kokteylin tadını çıkarabilir; alternatif olarak, aynı zamanda bir almak isteyeceğini Bow yürüme turu mahalle.

Londra Harness At Parade İzle

Londra Harness At Parade kökeni 1800’lerin ve 1900’lerin kadar uzanmaktadır yıllık bir olaydır. Olay Londra kısa bir tren yolculuğu Batı Sussex İngiltere Showground’a Güney, Paskalya Pazartesi günü, her yıl gerçekleşir.

Bu atlı olay daha da Paskalya için diğer bazı kutlamaları daha dışarı biraz olabilir rağmen, Harrods’tan Friesian atları dahil çalışma atları görmek için harika bir fırsattır. onlar İngilizler ülke genelinde yumurtalara bira kadar her şeyi taşımak için kullanılan öğrenmek olarak geçit konukları ayrıca İngiliz tarih boyunca ulaşım sektöründe ilerleme raporunun yaşam çizelgesi tanık mümkün olacak.

Londra Çekti Aile Etkinlikleri deneyin

Londra’nın önemli turistik Tüm Paskalya tatil sezonu boyunca çocuklar için özel etkinlikler var. Yumurta avı From uygulamalı sepeti ve dekorasyon yapma gibi etkinlikler, size ve ailenize bu yıl katılabilirler benzersiz olayların bol.

Ulusal Galeri ve British Museum’da gibi bazı konumlar tüm aile için eğlenceli uğraşları olan yumurta avı veya yumurta dekorasyon faaliyetleri sunuyoruz. Bu yıl tatil keyfini sürerken Ayrıca Victoria and Albert Müzesi ve öğrenmek için eğlenceli bir yol arıyorsanız eğer Tate Modern denemelisiniz.

Eğer seyahate para kazanmak isteyen ve birden fazla cazibe kontrol etmek istiyorum ediyorsanız, bir servet harcamadan gezi yükleri içinde paketi sağlayan seyahatiniz için Londra Geçiş almanızda yarar vardır. Eğer bütün aile alarak veya kendi üzerinde birden mekanları ziyaret planı olsun, pas size bir dizi fiyat için etkinlikler yüzlerce denemek için özgürlük verir.

Ancak bu konumlar çoğu aynı zamanda yumurta avı ve atölye olarak etkinliklere katılmaları, bu nedenle gezisi sırasında Paskalya kutlamalarına katılmak üzere hakkında daha fazla bilgi için her mekanın gelen web sitesini ziyaret emin olun kayıt ileri gerektirir.

Londra’da bir yürüyüş Tur Atın

Paskalya genellikle sonradan bahar sezonunda düşer beri göreli rahatlığında şehir, yıl boyunca sunulan birçok yürüyüş turları birini almaya yönelik, Londra’da hava yeterince yılın bu zamanında güzel olmalı. Eğer bir rehberli tur katılmak ya da sadece indirmeye karar İster kendi kendine güdümlü bir, sen Paskalya hafta boyunca turne için, özellikle Londra etrafında yılın bu zamanında eşsiz maceralarını bol bulacağınızdan emin.

Ancak, finans bölgesinin Londra Turu Şehir ofislerin birçok tatil için kapalı olarak alan nispeten sakin olacağından Paskalya hafta sonu iyi bir seçimdir. Finans bölgesi yapmak ve yürüyüş turu görmek şeyler hiçbir sıkıntısı var, yani tarihsel mimari, benzersiz butikler ve ucuz orta derecede pahalı arasında değişen fiyatlarla çeşitli restoranlar ton da ev sahipliği yapmaktadır.

Blackheath üzerinde Zippos Circus git

tatil ile ilgisi yoktur Paskalya sezonunda Londra’da en iyi etkinliklerinden biri Londra’nın Lewisham bölgesinde her Nisan içinde atıcılar Tepesi Yolu üzerinde dükkanı kurar Blackheath üzerinde Zippos Sirki vardır.

Brezilyalı Alex Michael, sirk halka üzerinde yüksek net bir güvenlik olmadan çalışır dünyadaki bir kaç trapez sanatçılardan biri onun çarpıcı beyaz atlar ve insan becerileri ile Boris Borissov’un gelen binicilikte dahil sirk eylemlerin çeşitli sahip bu gösteri bile olabilir Cirque du Soleil daha iyi.

çakmak tarafında, ziyaretçiler yeni İtalyan palyaço Sn Lorenz ve Alex İtfaiyeci eşsiz komedi tarzı komik maskaralıkları keyfini ve hepsi onun arsız performans muhabbet kuşları ile Norman Barrett MBE-Sirk extraordinaire tarafından barındırılan.

İngiltere Müzesi Bankası Yumurta Marks The Spot Katılacak

Aile aktiviteleri Kutlama sırasında Nisan 8 18, 2019 için “Yumurta Marks The Spot,” yıllık Paskalya kutlamaları için İngiltere Müzesi Bankası devralmak, kendi çocukları ile sergiler aracılığıyla parlak renkli izini takip edebilir kim müzenin etrafında gizlenmiş açık renklerle dekore edilmiş yumurta bulma görevi verilecek.

Müze ayrıca parmak kukla yapımı ve yumurta dekorasyon dahil hafta boyunca günlük Paskalya işçiliği oturumları, yanı sıra bu dini tatil gelenekleri etrafında birkaç özel sergiler ev sahipliği yapacak. Müzeye Tüm olaylar ve giriş keyfini serbesttir, ancak yumurta avı katılmak istiyorsanız önceden rezervasyon yapılması gerekmektedir.

Trafalgar Meydanı’nda İsa’nın Tutku

İyi Cuma günü, Trafalgar Square tatili onuruna iki kez “İsa’nın Tutkusu” performans Wintershall Oyuncular sahiptir. İlk 2010 yılında meydanda görülen bu 90 dakikalık açık hava oyun şu anda yaklaşık 20.000 kişilik her yıl tarafından izleniyor.

Dökme 78 aktörler, iki at ve eşekle geniştir, ancak büyük bir ekrana böylece hiç bir ayrıntı kaçırmak performansı büyük görünümleri almak ve olamaz katılımıyla içinde getirilir. Bu olay izlemek ve katılmak için tamamen ücretsiz, ancak açık hava gösterisi için uygun giysiler getirmeyi unutmayın gerekir.

Lütfen dikkat: İsa’nın Tutku çarmıha germe gerçekçi bir yorumunu vardır, bu yüzden ebeveyn rehberliği önerilir.