Londralılar Gönderen Önerileri: Yapılacak Londra Yapılacak Değil

Posted on

 Londralılar Gönderen Önerileri: Yapılacak Londra Yapılacak Değil
Orada Londra’da yapılacak büyük şeyler bol, ama şehirde yapmak değil ne dikkatli bir kelime dinlemek için iyidir. Biz ziyaretçiler için ellerinden geleni ipuçlarını paylaşmak Londralılar istedi.

taşıma

Londra’da fantastik bir toplu taşıma sistemi vardır, ancak bunları takip etmek bilmiyorum bir ziyaretçinin öne yapmak kuralların bol. “Tüp yürüyen merdiven üzerinde sağ tarafta Standı” yakında anlattı alırsınız biridir; sol taraf insanlar yürürken veya aşağı içindir. Bu aynı zamanda bagaj sağda ve geçmişi gitmek isteyenler engellememelidir gelir.

yürüyen merdiven konuşan üstüne almak ve daha sonra durma! Arkanda Herkes çok hareketli adımları inmek gerekiyor. O kadar bariz geliyor, ama birçok kişi üstüne almak ve bir sonraki gitmek gerekir nerede düşünün iken daha sonra bir şekilde sağa dur. uzakta yürüyen merdiven birkaç adım atın ve arkadaşları için duvarla bekleyin veya işaretleri okumayı. Her şey için daha güvenli.

veya Heathrow Havaalanı’na tüp üzerinde seyahat ederken, sonra gidip oturup bir kapı, bavullar bırakmazlar. Evet, iyi uzun bir yolculuk olabilir, ancak bagajınızı sizin sorumluluğunuzdadır. Orada Piccadilly Hattı kapı tarafına bagaj için trenler üzerinde boşluklar vardır ve burada yastıklı duvar koltuk karşı levrek veya her iki yanında bulunan bagaj için, serbest hale gelir, arabanın sonunda koltuk kadar bekleyebilir.

meşgul ve ve işten almaya çalışırken Londralılar dolu olduğunda, tüp üzerinde yoğun zamanlarda seyahat önleyebilirsiniz edin. Bu 9.30 (off-peak) sonra tüp üzerinde yolculuk, bu nedenle güne başlamak için aşağı ölmek sabah Bitirim beklemek ucuz. Bu yoğun saatlerde kalıyorum yeri de yakın keşfedebilirsiniz.

Kaldırım / Yürüyüş

Sen kaldırım (kaldırım) boyunca yürüyüş düşünürdüm çok tavsiyeye ihtiyaç olmaz, ama Londralılar emin bu konuda söyleyecek çok şey vardı. büyük sancı onların grup için beklemek zorunda dükkan ve müzelere giriş / çıkış durdurmak insanlardı. Bunu yapmak etmeyin. Bu küçük uzay herkes içindir ve yolunu tıkayan asla size hiç arkadaş kazanmak için gidiyor.

dar olursa, 3 veya kimse geçebilir gibi daha bir çizgide yürümek yok, kaldırım genişliğini değerlendirin. Genellikle iç çocukları tutmak ve merkezi Londra kaldırım üzerinde takip ikiden fazla değil yürümek, derdim. Daha büyük bir grubuz, o zaman birileri arkasında veya önünde gitmesi gerek. Hatta Oxford Street meşgul sokakların geniş kaldırımlar üzerinde, dışarı yayılmamış daha iyidir.

kaldırım Engelleme ve / veya yavaş yürüyen de Londralı tahriş ediyor. Londra gibi bir şehirde, banliyö veya ülke halk kıyasla yaşam daha hızlı bir tempo var. Londralılar kısa öğle molaları almak ve ve evden uzun yolculuklardan var, bu yüzden onlar sadece ‘baş aşağı’ ve mümkün olduğunca çabuk A noktasından B noktasına elde etmeye odaklanan sık ediyoruz.

yol çapraz istediğinizde, sürücüler solda hatırlıyorum; Ancak orada Londra’nın merkezinde birçok tek yönlü sokaklar, bu nedenle trafik için bakmak için hangi yolu görmek için zeminde bir göz. Genellikle kaldırıma tarafından yazılır. Mümkünse, yaya geçitleri kullanmaları deneyin.

Yemek

Londra’da zincir restoranlar, kafeler ve kahve dükkanları bir yeri vardır. Bu sürpriz değil, ama bu hepsini beri sık size anlamına gelmez, bu yüzden büyük bir dünya kenti olduğunu ‘sen alıyoruz biliyorum.’ onlar 1990’ların sonunda geldi Starbucks tam vergilerini ödemediği için 2012 yılında halk arasında tepkiye neden oldu ve bunlar bağımsız kafelerde yakın açılma bir nokta yapmak ve işin dışına koyarak gibiydi.

Akşamları geç kasabasında dışında iseniz, belki bir gece kulübüne gittikten sonra, geceleri dışarı tekerlekli olan arabaları bir hot dog ya hamburger almayın. Bu geçici standların kötü hijyen standartları hakkında pek açığa çıkmış. Eğer ertesi gün iyi hissetmiyorsanız zaman, uyardı değildi söyleme.

onun olağanüstü yüksek fiyatları ile birlikte, kötü hijyen standartları için ortaya çıkarır odak noktası olmuştur başka zincir kurulması, Angus Steakhouse olduğunu. Londra’da biftek tadını çok daha iyi yerler vardır.

Kişisel güvenlik

Sen Londra gibi büyük bir şehirde kişisel eşyalarını bakmak, bu yüzden asla arka cebinde açık veya cüzdan da çanta bırakmak zorunda. Sen her zaman uyanık ve pickpockets dikkat gerekir; kimse değerli eşyalarını veya yeri doldurulamaz öğeleri kaybetmek istiyor.

gizli cepler içine güvenle değerli fermuarlı giysiler giymeye özen gösterin. ne yazık ki sıkıştırmak olmayan bir çanta içinde ellerini daldırma fırsatçı hırsızı davet eder. fermuarı hırsız geciktirmek, bu yüzden onları kullanın.

Asla, hiç o Thames Nehri yüzmek için iyi bir fikir olduğunu düşünüyorum. Ancak sıcak bir gün görünebilir davet (yaz aylarında Bunlardan bir kaç vardır), suda asla. Londra’nın merkezinde, Thames gün boyu her iki yönde yolculuk tekneleri ile meşgul ve su öncelikle düşünmek çok daha derindir. Nehir günün zamanlarda daha derin olabilir anlamına gelir ve gelgit çok çabuk geliyor, hangi gelgit olduğunu. Bir çok nehir temiz hale getirmek için yapılmıştır ve balık birçok çeşidi Thames görülmüş, ancak bu yine de insanların bir nokta için foreshore aşağı doğru açılır bile. Yüzmeye yeterince temiz olduğu anlamına gelmez mudlarking, sen mümkün olduğunca iyice kısa sürede ellerinizi yıkayın emin olun.

Daha Yapılacak Londra’da Hiç bir zaman

atlamayı sıraya etmeyin (aka çizgi atlayın). Evet, İngilizler birisi sıranın önüne düz yürürken biraz daha esnek bu konuda kazanılmış olan ederken, Londralılar yine dehşete vardır sıraya Beğenmenizin bilinen, ancak. Bu halk sizi sevdirmek olmaz.

Tower Bridge, London Bridge olduğunu düşünmeyin. Kule Köprüsü Londra’nın merkezinde en çekici köprü açılır bir ziyaret edebilirsiniz biridir. Londra Köprüsü boyunca sonraki biridir ve bakmak için başka bir şey değildir. Roma döneminden beri burada bir nehir geçişi söz konusu olmasına rağmen şimdiki Londra Köprüsü 1970’lerde inşa edilmiştir. bu daha önce Londra Köprüsü sürümü satın aldı ve Lake Havasu City, Arizona yeniden inşa edildi.