Londra’nın En İyi Alışveriş Merkezleri

Posted on

Londra’ya Birçok ziyaretçi ünlü mağazaların teklifleri keşfetmek için sabırsızlanıyoruz. Londra’nın mağazalar genellikle perakende zincirinin bir parçasıdır ama çoğu ziyaretçiler için uygun hale sağ Londra’nın merkezinde kendi amiral gemisi mağazamız var.

Bunlar başlıca zengini mağazalar tek seferde alışveriş sunan ve dinlenme ve çay almak ya da restoranlar, kafeler ve barlar bir yemek yerler arasındadır. Hatta bazıları zor bir gün alışveriş sonunda dinlenmek için şunları yapabilirsiniz kaplıcalar ve güzellik salonları var. Eğer kolaylık ekler perakende yardım gerekiyorsa Kişisel alışveriş rezerve edilebilir.

Bu mağazalarda ve nakliye gelen güvenen alışveriş hissetmek veya sizinle eve alımlarını alarak böylece Büyük mağazalar çok iyi satış sonrası hizmeti sunuyoruz.

Harrods

Londra'nın En İyi Alışveriş Merkezleri

Harrods en ince kaliteli mal satan, 1849 yılında açılan ve mükemmellik için bir üne sahiptir. Bir Londra dönüm herkes Harrods yedi katlı 300’den fazla bölüm var, ziyaret etmek istediği, bu nedenle mağaza onun modernizasyon devam ve yenileme-Harrods uzun sonra Güzellik Hall yeniden başlattı bile zaman ve burada çok para harcamak kolaydır Restorasyon işlemi.

taze börekler ve suşi gelen hediye için mükemmel lezzetleri için her şeyi satan etkileyici gıda salonu, mağaza 30 atılmış biri, kaçırmayın.

Harrods Piccadilly hattı üzerinde Knightsbridge metro istasyonuna kolayca erişilebilir.

Selfridges

Selfridges 1909 yılında Oxford Street’te açıldı ve 1990’larda kapsamlı tadilat yapıldı. Londra Oxford Street üzerinde amiral gemisi mağaza İngiltere’de ikinci büyük mağaza ve tasarımcı mal arayan üst düzey alışveriş çekiyor çarpıcı, modern bir mağaza şimdi.

Bir alabilir sanat turu Selfridges sanat koleksiyonunun ve bir dinlenme gerektiğinde, herhangi bir sayıda içine durdurmak restoran ve barlar gelato dükkanında ve kabarcık çay bar gibi.

Selfridges Bond Street Metro istasyonundan erişilebilir.

John Lewis ve Ortakları

John Lewis 1870 yılında bugünkü binasına genişleyen önce tuhafiye satan, 1864 yılında Oxford Street’te ilk mağazasını açtı.

John Lewis onun keskin fiyatlandırma için bilinen ( “asla bilerek undersold” onun mantra) ve televizyonlara yaklaşık yarım milyon bagaj için parfüm ürünleri ve oyuncaklar stok. Oxford Street mağaza 2001 yılında yenilenmiştir ve bir bodrum yemek salonu birkaç vardır 2007 yılında eklenmiştir restoran seçilecek.

Hizmetler iç mekan tasarımı, kişisel alışveriş ve kreş özel servisi bulunmaktadır.

Peter Jones Sloane Square, Chelsea, aynı grubun bir parçasıdır.

Oxford Street mağaza Oxford Street Metro istasyonuna yakın.

Fortnum & Mason

Fortnum & Mason 300 yılı aşkın bir süredir 181 Piccadilly olmuştur. mağaza İngiliz kraliyet ailesinin üyeleri ile popüler olan ve ince gıda maddeleri ile ünlüdür. Fortnum en Food Hall iki katlı çapında genişledi ve her zamankinden daha taze gıda büyük bir çeşitlilik var.

Fortnum & Mason özünde zemin kata birçok yurtdışı ziyaretçi çekmektedir İngilizce’dir. Gıda departmanı ötesine Girişim ve birçok zemin yayılmış erkek giyimi, Bayan Giyim, kozmetik, homewares ve bagaj bulacaksınız.

Fortnum & Mason 2008 yılından beri Piccadilly mağazanın çatısında yer Galli arıların dört kovan ev sahipliği Bunlar özel arı kovanı bakır ile Roman, Çince ve Gotik olarak ikonik mimari tarzlarda sanatçı tasarlanmış girişi bulunan altı feet yüksekliğinde, -clad pagoda çatılar. Büyük anılar sunabilir Onların bal kavanozları, bu etkileyici kurdeşen sonra modellenmiştir.

Picadilly Circus metro istasyonuna mağazasından bir iki dakikalık yürüme mesafesindedir.

Harvey Nichols

Harvey Nichols’ın amiral gemisi mağaza 1880’lerde Knightsbridge ve Sloane Caddesi’nin köşesinde mevcut haliyle açıldı. Orada moda, güzellik ve ev koleksiyonları sekiz katlı olup, beşinci kat yiyecek ve restoranlar adanmıştır.

“Harvey Nik yönettiği” Harrods daha hipper ve bazı o Selfridges daha geniş bir tasarımcı seçeneği vardır derler. Burada bir gezi herhangi moda tutkunları için bir zorunluluktur.

Harvey Nichols en yakın metro istasyonu Knightsbridge olduğunu.

Fraser’ın evi

Orada İngiltere genelinde Fraser (HOF) Meclisi dallarıdır ve mağaza moda tasarım mallarının bir üst uç yer olmasının Sundu. Popüler bir mağaza var ve adı verilen büyük bir ev markası var Linea .

2018 yılında HOF sahipleri Fraser mağazaların Evi yarısını üzerine kapatılması olasılığını dahil ve daha sonra iş canlandırmak ve açık mağazaların en tutmaya planları ile Mike Ashley’nin Spor Doğrudan International’ın (SDI) tarafından satın alındı ​​gönüllü düzenlemeyi girdi.

En yakın Tüp durağı Bond Street istasyonudur.

Debenhams

Debenhams William Clark pahalı kumaşlar, şapka, eldiven ve şemsiyeler satan Londra West End bölgesinde manifatura dükkanını açarak 1778 geri geçmişi vardır. 1813 yılında William Debenham şirkete ortak olmuş ve Clark & ​​Debenham oldu. Dünya üzerinde çeşitli İrlanda, İngiltere şubeleri ile mağaza, şimdi genel hizmet mağaza olarak bilinir.

Debenhams stokları; Jasper Conran, Ben de Lisi ve Julien Macdonald kadar yetenekli İngiliz tasarımcıları bir dizi ekonomik aralıkları. Debenhams büyük bir ayakkabı departmanı, geniş iç çamaşırı bölümü ve temsil edilen tüm üst güzellik markalarla bir kozmetik salonu vardır.

Bond Street Metro istasyonu en yakın zamandır.

Liberty Londra

Arthur Lasenby 1875 yılında Liberty açtı ve ikonik Tudor tarzı bina 1920’lerde tasarlanmıştır. Arthur Dünya ücra yerlerinden gelen egzotik ürün ithal ederek Sanat ve El Sanatları hareketi için yaptığı destek olarak dünya çapında bilinen yaratılmasına yardım gitti “Özgürlük Stil.”

Bina şimdi bir miras Londra simgesi sıraladı. Bunlar el boyalar ve mağazanın arşivlerinden baskılar yaratır bir in-house tasarım stüdyosu var. Eve dekor öğeleri, giyim ve high-end aksesuar ve hediyelik eşya bulabilirsiniz.

o kesinlikle görülmeye değer yüzden lüks bir ev yerine bir mağazada senin gibi hissediyor gibi bu zarif mağaza diğer benzemez.

Liberty Londra için en yakın metro durağı, Oxford Circus olduğunu.

Marks and Spencer

Marks & Spencer Marble Arch muhtemelen İngiltere’nin en sevilen mağaza (173 Oxford Caddesi’ndeki bir başka dal yoktur) ise “Marks & Sparks” için amiral gemisi mağaza. Londralılar oradaki iç çamaşırı satın ama aynı zamanda onun iyi kalite ve uygun fiyatlarla tanınır ince giysiler aralığı vardır.

Marble Arch şube bir yıl boyunca kıyafet satın gelmek gibi görünüyor yurtdışı ziyaretçi ile her zaman popüler. Bazı güzel piknik gıda kendinizi tedavi edebilirsiniz böylece fiyatlandırma cüzdan karşı nazik olarak Marks and Spencer gıda salonları da mükemmeldir.

Marble Arch Metro İstasyonu bu Marks & Spencer konuma en yakın olanı.

Bond Street Fenwick

1891 yılında Fenwick Londra’nın en şık çıkışları biridir bugün New Bond Street, açıldı. Bond Street Fenwick erkekler ve kadınlar, artı iç çamaşırı ve ev koleksiyonları için şık kıyafetler ve aksesuarlar beş kattan oluşuyor.

Kozmetik departmanı Londra ve en iyileri arasında kabul edilir Fenwick Kitchen  ikinci katta çayı veya şarap ile modern İngiliz yemek keyfini harika bir yerdir.

Oxford Circus veya Bond Street Metro istasyonları deposundan eşit uzaklıkta bulunmaktadır.

Dover Street Market

Dover Street Market (DSM Londra) Commes des Garçon kurucusu Rei Kawakubo buluş olduğunu ve bu Mayfair altı katlı Gürcü cepheli bir binada 50’den fazla tasarımcıları sahiptir. Bu boyalar damlamış beton zemin ve merdiven ve taşınabilir tuvalet değişen odaları ile bir sanayi havası vardır. Bu kalça yer alışveriş yapmak ve alışveriş görülecek kabul edilir.

DSM Japon ziyaretçi ile en popüler gibi görünüyor. En üst katta Gül Fırın lezzetli davranır hizmet vermektedir.

Picadilly Circus metro istasyonu en yakın zamandır.