Londra’ya Ultimate Öğrenci Seyahat Rehberi

Posted on

Londra'ya Ultimate Öğrenci Seyahat Rehberi
Londra dünyadaki favori şehirlerden biri ve biz ziyaret etmek için her Gezgin tavsiye biridir.

ilk kez Londra’ya giden bir öğrenci konum ve ne olacağını bilmek istiyorsanız, bu yazı tam size göre. İçinde biz konaklama para kazanmak için nasıl ve, iyi, hemen hemen her konuda tasarruf nasıl bizim favori buluşmalar, bazılarını paylaşmak.

Temel Gezgin Bilgiler

  • Sen İngiltere’ye seyahat için pasaport gereklidir.
  • Londra’da bir turist vize gerekmiyor.
  • İngiltere’ye seyahat önce çekim gerekmez.
  • Londra’da rezervasyon yapmak gerekir.

Ne Pakete

Avrupa Pacific Northwest olarak İngiltere’de düşünün. Çok fazla yağmur yağıyor.

Bir ambalaj gerekli, o zaman, küçük bir şemsiye ve sırt çantası içine sığacak şekilde küçük bir topun içine yuvarlandı edilebilir hafif bir yağmur ceketi. Eğer pansiyon yurt içinde saç kurutma makinesi patlayan sona kalmamanız yerleşik bir gerilim dönüştürücü ile bir seyahat adaptörü getirmeyi unutmayın. Başka iyi bir fikir rahat yürüyüş bir çift ayakkabı olduğunu. Londra muazzam bir şehir ve büyük olasılıkla sonraki bir turistik yürüyerek vakit harcarsınız.

Bunun dışında, UK ABD’ye çok benzer, bu nedenle bir iç seyahate alacağını ne olursa olsun paketi gerekir. Önemli bir şey unutmanız olursa, bir sorun olmadan Londra’da değiştirmek mümkün olacak.

Oraya nasıl gidilir

Sen STA Travel gibi öğrenci uçak ajanslarından Londra’ya en iyi uçak bileti bulabilirsiniz. özel dikkat edin ve kolayca etrafında 500 $ dan dönüş almak olabilir. Bazı havayolu ‘öğrenci uçak biletleri’ ile kanmayın – Öğrenci uçak ajansları gerçek anlaşma var. Uçak satış olsa ne yapmak – Düzenli bilet fiyatlarının bir toplayıcınızın toparlama karşı öğrenci bilet ücretlerine kontrol edin.

Nerede kalın mıdır? Kaça mal olacak?

Londra ucuz alanlardan biri şehrin doğu ve güneyindeki mahalleler olduğunu. Birkaç sık Hackney Shoreditch ve Brixton dahil – onlar fantastik gıda, barlar ve kafeler ile tüm yenilikçi alanları konum. Onlar ilgi çekici özelliklerinden dışında küçük bir yoldur, ama çoğu şeyi yürüme mesafesinde hala vardır ve metro ile kolaydır.

Kentin ucuz alanlar var olmasına rağmen, Londra hala ziyarete priciest yerlerden biridir. para kazanmak için bir pansiyon yurt odasında kalmak Opt ama bunu yaparsanız yine $ 20-30 bir gece bakacağız.

Gezinirken

Londra tüp Modern ulaşım önemli mucizedir ve büyük olasılıkla üzerinde zaman önemli miktarda harcarsınız. dünyanın en eski olsa da, Londra’nın metro, temiz, güvenli ve etkilidir. Pahalı olmasına rağmen Londra … çünkü. Tüp senin Londra hedefin kapısını hayatına yakın almazsa, otobüs (belki çift katlı!) olacak.

Bol siyah Londra kabinler fiyatları sabit ve Uber şehir içinde her yerde. Kısacası, Londra’da gitmek gerekir almak için mücadele asla.

İngiliz Para ve Gerçekçi Bütçe Oluşturma

İngiltere’nin para birimi sterlin olduğunu ve ülke içinde başka bir para birimi geçirmek mümkün olmayacaktır. Teşekkür Brexit olduğu felakete, cari döviz kuru o yıllarda olduğundan çok daha fazla Londra daha uygun hale getirir Amerikalılar, de çıkmadı en iyisidir.

Londra da, hala pahalı, bu yüzden yaklaşık 55 $ / gün harcama planlaması gerekmektedir. Gıda ve yatak pahalı ama müzeler ücretsizdir. Sen ucuza senin pansiyon mutfakta yemek gıda sahneye dışarı atlayabilirsiniz, ama kesinlikle Brixton Village, Borough Market ve Broadway Market mümkünse gibi gıda pazarlarında kaçırmaması gerekir.

Yapılacak şeyler

İçine bir tanıtım anlayış için Tower of London turu yapmak – Londra’nın tarihi uzun ve derin. Bir kişinin kopyasını ödünç Time Out müzik / film / etkinlik rehberi veya çek Time Out oradayken Londra’da bitenlerden son derece kapsamlı bir liste için çevrimiçi.

büyük sitelerde ve kapalı atlama için bir günlük Orijinal Otobüs Turu geçmek satın düşünün.

Bütün gün Piccadilly Circus veya Covent Garden gibi yerlerde asılı geçirin ve Londra’da yapılacak en iyi ücretsiz şeyleri kontrol.

Emniyet, Suç ve Seyahat Sağlık

sanatsal kaçakçısı Londra tüp içinde pusuda gelmez. Eğer temel seyahat güvenlik önlemleri kullanmak sağlanan Londra’nın tüm fiziksel güvende hissedebilirsiniz. Terörizm ’05 tüp saldırıları hakkında bazı ABD histeri rağmen büyük bir endişe değil.

ABD yolcuları Londra’da serbest acil servis bakımı olsun; işinize devam ederken ABD sağlık sigortası muhtemelen sizi kapsar olsa her şeyden, ödeme almaktadır. Gıda ve musluk suyu mükemmel Londra’da güvenlidir.

Posta, Internet ve Telefon Görüşmeleri

Eğer Vodafone veya EE gibi UK mağazalar ve telefon mağazalarında, (1 GB boyutunda veri ve bazı aramalar ve metinler için) yaklaşık 20 $ USD İngiltere’de verileri arama yapmak ve kullanmak için yerel bir SIM kart satın alabilirsiniz.

Londra şehrin her yerinde ücretsiz Wi-Fi vardır, bu nedenle bir telefon kilidi yoksa veya yerel bir SIM kart satın almak istemiyorsanız, herhangi bir sorun bağlı olmaktadır olmamalıdır. Pansiyon ve otellerle tipik yanı, onların misafirlerine ücretsiz Wi-Fi bulunmaktadır.

Tur Grupları

Ziyaret Londra bir tur grubuyla gidiş harika bir fikir o kadar pahalı – daha ucuz ve kendi başınıza ziyaret çok daha kolay olabilir. Bazı şirketler öğrenci grubu seyahat uzmanlaşmak – çok iyi bir deneyim için EF Tours deneyin.

Yakın Gidilecek

İrlanda birçok Londra havaalanlarına yola çıkmakta ve Avrupa’da ve İrlanda için alır ucuz Avrupa hava şampiyon Ryanair, ev sahipliği yapmaktadır. Bir Raylı Avrupa geçişi ile Avrupa trenini yakalamak için Paris, Brüksel ya da Amsterdam’a Eurostar atın. Feribot de mevcuttur.