Londyn przejdzie przeglądu: Rozważmy Zakupy Ostrożnie

Posted on

Londyn przejdzie przeglądu: Rozważmy Zakupy Ostrożnie
The London Przełęcz oferuje bezpłatny wstęp do ponad 60 atrakcji w interesujących miejsc, zabytków, muzeów i galerii, a także wycieczki, rejsy i spacery. Jest to możliwe, aby zaoszczędzić pieniądze na przyjęć z London Pass, ale produkt oferuje również zalety wygody i zarządzania czasem dla kupujących. Najlepszym podejściem do decyzji zakupowych for London Pass dokonać realistycznej listę rzeczy do zrobienia i zobaczenia, a następnie rozpatrzenia, czy wprost pozwoli zaoszczędzić czas i pieniądze.

Koszty i dostawa

The London Pass dostępny w wersji jedno-, dwu-, trzy- lub sześć dni. Chip wewnątrz karty nagrywa swój pierwszy użyciem, a następnie odcina kwalifikowalności w odpowiednim czasie. Należy pamiętać, że są to dni kalendarzowe, nie okresy 24-godzinne. Rozpocząć na początku dnia, aby uzyskać najlepszą przewagę czasową.

Na pierwszy rzut oka, ceny karnetów wydawać dość drogie, a ceny na przejściach stale rosły w ostatnich latach. Należy jednak pamiętać, że odzwierciedlają one wysokie ceny wstępu do atrakcji turystycznych Londynu.

  • Jednodniowe dorosły pass jest £ 59 ($ 85); jednodniowe dziecko pass jest £ 39 (56 $)
  • Na dwudniowe przechodzi, dorośli zapłacić £ 79 ($ 99) i £ 59 dzieci (85 $)
  • Na trzy dni przechodzi koszt to 95 £ ($ 137) dla dorosłych i £ 66 (95 $) dla dzieci.
  • Karnety sześć dni są £ 129 ($ 186) dla dorosłych i £ 89 ($ 129) dla dzieci.

Dla celów zakupu, dzieci są zdefiniowane jako atrakcję w wieku od 5 do 15.

(Uwaga: Zamiana waluty były aktualne w momencie ta historia została napisana, ale podlegają częstym wahaniom Dokonując budżet podróży, opierają się na aktualnych cenach, które można znaleźć na stronach internetowych, takich jak xe.com.).

Są to codzienne ceny, ale często jest to możliwe online, aby uzyskać zniżki.

Istnieją granice tego, ile można zrobić w jeden dzień, ale jest mało prawdopodobne, aby dotrzeć do tych punktów. Na przykład, bilety wstępu pominąć na dorosłego jednodniowym przejściu musi wynieść mniej niż £ 90, £ 180 za dwa-dniowy karnet, £ 270 na trzy-dniowy karnet i £ 540 na sześć-dniowy karnet.

Można również zakupić karnet z London Travel za dodatkową £ 13 / dzień na dorosłego jednodniowym przejściu, £ 6 / dzień lub mniej dla dzieci. Daje to nieograniczone przejazdy na rurze, inne pociągi lądowych (strefy 1 do 6) oraz autobusy. Jeśli okaże się, że jest to dobra okazja, trzeba dokonać zakupu przed przyjazdem w Londynie. Należy pamiętać, że tranzyt jeden dzień przechodzi w Londynie wszystko kosztować mniej niż £ 13 kiedy zakupiony bezpośrednio z okien i urządzeń podziemnych.

Każdy Londyn Przełęcz wyposażony kompaktowy ale szczegółowego przewodnika z opisami każdej objętej przyciągania, rozkładaną mapę systemu metra, a część oferuje zniżki na londyńskich firm.

Dostawa może być dokonane w Londynie przy biurku wykupu na Charing Cross Road (w pobliżu stacji metra Leicester Square) lub przez Federal Express na adres domowy. Jedyną metodą jest bezpłatny pick-up w Londynie. Koszty przesyłki zależą od wybranej usługi. Chyba, że ​​masz wiele tygodni pozostałych do podróży, zaleca się pick-up Londyn.

Co obejmuje gwarancja?
The London Przełęcz literatura promocyjna będzie wow z twierdzeniem, że przechodzi są akceptowane w ponad 60 atrakcji. Ale trzeba określić, które, jeśli w ogóle, z tych miejsc są na liście rzeczy do zrobienia w Londynie.

Istnieje bardzo niewiele głównych atrakcji w Londynie, które nie są objęte gwarancją. Jednym godnym uwagi wyjątkiem jest London Eye.

The Tower of London jest jednym z najważniejszych atrakcji w mieście. Koszt wstępu dla dorosłych w tym piśmie jest £ 25 ($ 36). Jeśli nigdy nie byłem w Tower of London, można skorzystać z zakupem przynajmniej jednodniową przepustkę. Jeśli połączyć to z okolicznych atrakcji, takich jak Tower Bridge Exhibition (9 funtów), a Thames River Cruise (£ 19), a może wizyta w St Paul Cathedral (£ 18), można osiągnąć znaczące oszczędności za bardzo pełne dzień zwiedzania Londynu.

Ale jeśli nie jest to Twoja pierwsza podróż do Londynu, być może już widzieliście tych atrakcji. Powiedzmy, że chcesz odwiedzić Może pewnego drogiego atrakcji, a następnie wywiesić w Muzeum Brytyjskim, która nie pobiera opłat wstępu. Na tej trasie, w Londynie karnetów mogą nie działać na swoją korzyść finansową.

Więc to jest kluczowe, aby mieć plan przynajmniej częściowo ustawiony przed rozważaniu zakupu London Pass.

Londyn Przełęcz zwykle działają najlepiej dla zwiedzających po raz pierwszy, którzy mają długie listy rzeczy, które chcą zobaczyć w mieście. Oszczędności doda się do liczby podróżnych w rodzinie.

Ale Londyn karnetów mogą być także cenne dla doświadczonych turystów, którzy już widzieli głównych atrakcji turystycznych. Spośród 60 objętych atrakcji są miejsca takie jak HMS Belfast, która niekoniecznie jest górna London atrakcją na większości list podróżnych ale wymaga £ 16 ($ 23 dolary) wpisowe.

W ciągu dnia, można odwiedzić trzy lub cztery atrakcji, które pobierają £ 8 do £ 13 za wstęp, a nie zaoszczędzić sporo pieniędzy z London Pass.

Ale ważne jest też, aby rozważyć czas zapisany w liniach biletowych. Możesz przeskoczyć do przodu tych linii w Tower of London, Katedra Świętego Pawła, Hampton Court Palace, Zamek Windsor, London Bridge Experience, ZSL London Zoo, Kensington Palace i Oranżeria. Jeśli którykolwiek z tych atrakcji jest na trasie, należy rozważyć wartość dodaną do ogólnego wizyty omijając długie linie. Jest to tym bardziej istotne, jeśli będziesz miał małe dzieci w swojej partii. Zauważ, że Westminster Abbey, które często odbywają się długie kolejki podróżnych, nie jest wpisany na listę linii, pomijanie.

Łatwość obsługi
The London przepustkę powinny być akceptowane przez ludzi wydających bilety bez pytania. Ten gotowy akceptacja jest istotne przy rozważaniu zakupu przejściu jakiegokolwiek rodzaju. Z niektórych podań i kart rabatowych, natkniesz podniesione brwi i pytania przed ich odbiorem. Może to być kłopotliwe, a czasami skutkuje opóźnieniami. Ale Londyn karnetów można kupić z ufnością, wiedząc, że jest powszechnie stosowana i akceptowana.

Aplikacja dostarcza wskazówek, mapy i podsumowanie czasów operację dla atrakcji. To dobry pomysł, aby pobrać aplikację przed wyjściem z domu. Może być stosowany bez połączenia z Internetem w celu podejmowania decyzji w czasie podróży.

Decyzje strategiczne
dla osób podróżujących na skromny budżet, London Przełęcz prawdopodobnie nie jest dobrym wyborem. Różnorodność darmowych atrakcji Londynu i stosunkowo niedrogich opcji transportu (dni przechodzi na Tube reguły kosztują mniej niż 15 $) może pozwolić na jakości zwiedzania bez wysokich cen. Możliwe jest również, aby kupić jeden główny wstęp dziennie, dodać kilka darmowych atrakcji i wydać znacznie mniej pieniędzy niż zakup karnetów wymaga Londyn.

budżet podróżnych, którzy patrzą na Londyńskiej Przełęczy wyłącznie jako środek do zapisywania duże pieniądze na atrakcje mogą być nieco rozczarowani. Chyba, że ​​masz bardzo ambitny plan (trzy lub cztery atrakcje dziennie), karnet jest mało prawdopodobne, aby zapewnić znaczne oszczędności.

Do dość poważnych zwiedzających, London Przełęcz oferuje znaczną wartość. Jeśli chcesz odwiedzić 10 głównych atrakcji w dwóch lub trzech dni, Londyn Przełęcz pozwoli zaoszczędzić czas i pieniądze.

Dla tych, którzy zsumować opłat za wstęp i uważają, że jest to w zasadzie pranie, rozważ to: sytuacja szybko się zmieniają podczas podróży, a szczegółowy plan często wylatuje przez okno, czy zmiany pogody lub innych kwestii siły do ​​swoich planach.

Z London Pass, można toczyć z tych zmian dość łatwo, wiedząc, że są objęte wizyt do większości głównych atrakcji miasta.

Kupić go bezpośrednio z witryny Londyn Przełęcz .