Londýnske Number 9 autobusovej trasy Highlights

Posted on

Londýnske Number 9 autobusovej trasy Highlights
Londýnske číslo 9 trasa vedie z Hammersmith v západnom Londýne sa Aldwych v centrálnom Londýne. Trasa je podávaný novým Routemaster autobus, aktualizovanú verziu klasického červeného dvojposchodového autobusu.

Trasa vedie pozdĺž niekoľkých londýnskych pamiatok, ako je Trafalgar Square, Royal Albert Hall a Kensingtonské záhrady.

Pozrite sa na úplný zoznam Londýn autobusových liniek pre prechádzky po pamiatkach.

Oyster card, alebo jednodňové Travelcard robí všetky autobusy (a rúrky a Londýne vlaky) hop na / hop off službu.

Jednička 9 London Bus

Potrebný čas: Približne jedna hodina

Štart: Hammersmith autobusové nádražie

Povrchová úprava: Aldwych

OK, skok do autobusu a pokúsiť sa získať miesto hore na prednej strane pre najlepší výhľad. Počas niekoľkých minút budete na ulici High Street Kensington a existuje veľa nákupných možností.

Len kúsok od hlavnej cesty je 18 Stafford Terrace aj keď nebude môcť vidieť z autobusu. K dispozícii je tiež nádherné Kensington strešnej záhrady vysoko na pravej strane, ale nemyslím si, že môžete vidieť z autobusu jeden. Stojí za volania napred by chcel zistiť, či záhrady sú otvorené, pretože sú zadarmo k návšteve.

Do 5 minút, mali by ste dostať autobusovú zastávku pre Kensington Palace. (Ešte na vedomie, že autobusová zastávka je v skutočnosti, ako môžete vidieť palác.) Ak je zostať v autobuse, budete zahliadnuť Kensington Palace po ľavej strane, rovnako ako Kensington Gardens.

O pár minút ďalej a uvidíte, Royal Albert Hall a po pravej strane a Pamätník Alberta na ľavej strane.

Potom sa pozrite na pravej strane zase na mieste starého míľnika. Je to na Kensington Road (cesty autobus zapnutý), v blízkosti križovatky s Exhibition Road, mimo Kráľovskej geografickej spoločnosti.

Po tejto križovatke parkom po ľavej strane zmien od Kensingtonských záhrad a Hyde Parku, aj keď to nie je naozaj vyzerať inak.

Ako budete pokračovať po ceste Kensington budete čoskoro prejsť Kensington kasárne po ľavej strane, domov kavalérie domácnosti.

Čoskoro potom, autobus dosiahne Knightsbridge s Harvey Nichols dopredu a vpravo, ale nenechajte si ujsť rýchly pohľad späť a doprava dole Brompton Road vidieť Harrods.

Na Hyde Park Corner je Wellington Arch v strede kruhového objazdu a po zastávke, na ľavej strane je Aspley domu, ktorý bol kedysi nazývaný číslo jedna v Londýne.

Na ostrove Hyde Park Corner môžete tiež na mieste Nového Zélandu vojnový pamätník. Je to 16, štandardy ‘krížové bronzovej na trávnatom svahu. To pripomína trvalé väzby medzi Novom Zélande a vo Veľkej Británii.

Autobus teraz vedie pozdĺž Piccadilly a pôvodné Hard Rock Cafe je na ľavej strane. V obchode si môžete tiež navštíviť The Vault plné rockových suvenírov.

Táto oblasť po ľavej strane je Mayfair a na pravej strane je Green Park, ktorý má Buckinghamský palác na druhej strane, ale nebudete mať možnosť vidieť celé. Vzhľadom k tomu, autobus pokračuje pozdĺž Piccadilly pozor na Athenaeum Hotel obývacia stena na ľavej strane.

V Green Park stanice metra autobusovej zastávky môžete vidieť hotela Ritz na pravej strane.

Pozerať dopredu na koniec ulice, a vy by ste mali byť schopní odhaliť sochu Erosa na Piccadilly Circus. Zrejme je to vlastne gréckeho boha Anteros, brat Eros, ale nikto to tak nazýva.

Hneď po Ritz, tam je Wolseley, ktorá bola kedysi autosalón, ale je teraz krásne reštaurácie.

Ďalej sa autobus odbočuje vpravo dole St James je ulica a máte St. Jamesov palác rovno na konci. Na ľavej strane dávať pozor na JJ Fox, ktorý má cigaru múzeum v jeho suteréne, a Lock & Co Hatters , ktorý bol založený v roku 1676.

Autobus ide doľava pozdĺž Pall Mall a dome môžete vidieť dopredu nie je St Paul je, to je Národná galéria na Trafalgarskom námestí.

Sa rýchlo pozrieť na pravej strane pri Waterloo Place vidieť Duke of York stĺpe pred autobus čoskoro dosiahne Trafalgarské námestie a vedie po južnom okraji námestia. Mať dobré pozrieť na ľavej strane vidieť, Nelsonov stĺp, fontány a Národná galéria pozdĺž severnej strane.

Cesta autobusom pokračuje pozdĺž stanice Strand a Charing Cross bude po pravej strane. Všimnite si, že Eleanor kríž v nádvorí stanice.

Po zastávke Southampton Street / Covent Garden (Covent Garden sa nachádza na ľavej strane) sa pripravte na mieste Hotel Savoy na pravej strane. Pozerať dopredu pre The Savoy divadlo znamenia, ktoré možno vidieť z Strand, ale hotel je nastavený späť.

Predtým, než sa autobus dostane do Aldwych sa rýchlo pozrieť cez Waterloo Bridge a potom Aldwych / Drury Lane je posledná zastávka.

Odtiaľ môžete prejsť na Somerset House a vidieť do dvora fontány, či je to leto alebo klzisko, či je to v zime. K dispozícii je tiež Courtauld Gallery a ďalšie pravidelné výstavy.

Na druhej strane Aldwych v blízkosti križovatky Surrey Street a Strand si môžete prezrieť najznámejšie nepoužívanú zastávka metra, Aldwych stanicu, a pozrieť sa na londýnskej Rímske kúpele. Dalo by sa prejsť do centra potom pozdĺž Fleet Street, ale väčšina ľudí bude pravdepodobne chcieť zamieriť do Covent Garden, takže od autobusovej zastávky, chodiť do Drury Lane a odbočiť vľavo na Russell Street dosiahnuť Piazza.