Londýnske Stores Best Oddelenie

Posted on

Mnoho návštevníkov do Londýna tešiť na skúmanie obete známych obchodných domov. Londýnske obchodné domy sú zvyčajne súčasťou obchodného reťazca, ale väčšina z nich má svoje vlajkovej obchody priamo v centre Londýna, takže je vhodný pre návštevníkov.

Tieto vybavenosti bohaté na obchodné domy ponúkajú one-stop nakupovanie a zahŕňa miesta na odpočinok a vziať čaj alebo si jedlo do svojich reštaurácií, kaviarní a barov. Niektorí dokonca majú kúpele a kozmetické salóny, kde si môžete oddýchnuť na konci nakupovanie náročnom dni. Osobné zákazníci môžu objednať, ak budete potrebovať pomoc predajne, ktoré zvyšujú pohodlie.

Veľké obchodné domy ponúkajú dobrú po-predajný servis taky, takže si môžete byť istí nakupovanie z týchto obchodov a dopravy alebo pri vašich nákupov späť domov.

Harrods

Londýnske Stores Best Oddelenie

Harrods bol otvorený v roku 1849 a má povesť pre dokonalosť, predáva najlepšej kvality tovaru. Londýnsky medzník každý chce navštíviť, Harrods má viac ako 300 oddeleniami na siedmich poschodiach, takže je ľahké stráviť veľa času a peňazí tu, aj keď je obchod pokračuje v modernizácii a rekonštrukcii-Harrods práve re-zahajoval svojou krásou Hall po zdĺhavý renovácie proces.

Nenechajte si ujsť impozantný potravín haly, jednu z 30 reštaurácií v obchode, predáva všetko od čerstvých šišiek a sushi na pochúťky ideálne pre darovanie.

Harrods je ľahko dostupný od stanice metra Knightsbridge na linke Piccadilly.

Selfridges

Selfridges otvoril na Oxford Street v roku 1909 a prešiel rozsiahlou rekonštrukciou v priebehu roka 1990. Vlajková loď obchod na londýnskej Oxford Street je druhý najväčší obchodný dom vo Veľkej Británii a teraz je ohromujúci, moderný obchod, ktorý priťahuje top-end zákazníkov, ktorí hľadajú značkového tovaru.

Môžete si vziať umelecké turné umeleckých zbierok v Selfridges, a keď budete potrebovať oddýchnuť, zastaviť na ľubovoľný počet reštaurácií a barov , vrátane obchod gelato a bubble čajovým barom.

Selfridges je prístupný zo stanice metra Bond Street.

John Lewis and Partners

John Lewis otvoril svoj prvý obchod na Oxford Street v roku 1864, predaj galantérie pred rozširovaním do existujúceho objektu v roku 1870.

John Lewis je známy pre jeho horlivý cien ( “nikdy vedome pod cenu” je jej mantra), a to na sklade takmer pol milióna výrobkov z parfumu na batožinu a hračky pre televízory. Obchod Oxford Street bola zrekonštruovaná v roku 2001 a pivnica potraviny hala bola pridaná v roku 2007. Existuje niekoľko reštaurácií z čoho vyberať.

Služby zahŕňajú dizajn interiéru, osobné nákupy a škôlky špeciálnu službu.

Peter Jones na Sloane Square, Chelsea, patrí do rovnakej skupiny.

Obchod Oxford Street je najbližšie k stanici metra Oxford Street.

Fortnum & Mason

Fortnum & Mason boli u 181 Piccadilly viac ako 300 rokov. Obchod je obľúbený u členov britskej kráľovskej rodiny a je známy pre svoje jemné potraviny. Fortnum je Food Hall rozšírila cez dve poschodia a tam je väčšia paleta čerstvých potravín, než kedykoľvek predtým.

Fortnum & Mason je typicky anglická, ktorá láka veľa zahraničných návštevníkov na prízemie. Venture mimo potravinársky oddelenia a nájdete Pánska Dámska konfekcia, kozmetiku, bytových doplnkov a batožinu rozložené mnoho poschodí.

Fortnum & Mason je domovom štyroch úľov včiel waleských umiestnených na streche obchodu Piccadilly od roku 2008. Jedná sa o špeciálnu úle , šesť stôp vysoká, s umelcom navrhnutý vchodov ikonických architektonických štýlov, ako je Roman, čínske, a gotiky s meďou -clad pagoda strechy. Ich medu poháre, ktoré tvoria skvelé upomienkové predmety, sú modelované po týchto impozantných úľov.

Stanica Tube Piccadilly Circus je dve minúty chôdze od obchodného.

Harvey Nichols

Harvey Nichols ‘vlajkový obchod otvoril vo svojej súčasnej podobe na rohu Knightsbridge a Sloane Street v roku 1880. Existuje osem poschodí módy, krásy a domáce zbierky, a piate poschodie je venované na potraviny a reštaurácie.

“Harvey Nik je” je Hipper než Harrods a niektorí hovoria, že to má širšie návrhár možnosť, než Selfridges. Cesta sem je nutnosťou pre každú módy.

Najbližšie stanici metra Harvey Nichols je Knightsbridge.

House of Fraser

Tam sú vetvy rodu Fraser (HOF) po celej Veľkej Británii a obchod propaguje byť high-end miesto trendových značkového tovaru. Je to obľúbený obchod a má veľký dom značku s názvom Linea .

V roku 2018, HOF majitelia vstúpil dobrovoľnú dohodu, ktorá zahŕňala plánuje uzavrieť viac ako polovicu domu Fraser obchodov a následne boli zakúpené Mike Ashley Sports Direct International (SDI) s plánmi na revitalizáciu podnikania a držať väčšina obchodov otvorené.

Najbližšia stanica metra sú stanice Bond Street.

Debenhams

Debenhams má históriu späť do roku 1778, kedy William Clark otvoril obchod súkna v londýnskom West Ende predávať drahé látky, klobúky, rukavice, a slnečníky. V roku 1813 William Debenham sa stal partnerom v spoločnosti a to sa stalo Clark & ​​Debenham. Obchod s viacerými pobočkami v Írsku, Veľkej Británii a po celom svete je teraz známy ako zásoba na oddelenie univerzálne služby.

Debenhams zásoby cenovo pohybuje v rozmedzí od niekoľkých talentovaných britských návrhárov, ako Jasper Conran, Ben de Lisi a Julien Macdonald. Debenhams má veľké topánky oddelenie, rozsiahly úsek spodnej bielizne a kozmetiky halu so všetkými špičkovými kozmetických značiek zastúpených.

Stanica metra Bond Street je najbližší.

Liberty London

Arthur Lasenby otvoril Liberty v roku 1875 a ikonický Tudor-style budova bola navrhnutá v roku 1920. Arthur cestoval po svete dovážať exotické tovaru zo vzdialených destinácií a jeho podpora pre hnutie Arts and Crafts pomohol vytvoriť čo je známy po celom svete ako “Liberty štýlu.”

Budova je teraz pamiatkovo chránený ikonu v Londýne. Majú dizajnérske štúdio in-house, ktoré ručné náterové hmoty a vytvára výtlačky z archívu obchodu. Nájdete domáce výzdobu položky, odev, a high-end príslušenstvo a darčeky.

Tento elegantný obchod sa nepodobá žiadnemu inému, ako to vyzerá, že ste v skôr než luxusnom dome v obchode, takže je to rozhodne stojí za návštevu.

Najbližšia zastávka Tube Liberty Londýne Oxford Circus.

Marks & Spencer

Marks & Spencer Marble Arch je vlajkový obchod pre “Marks & Sparks”, čo je pravdepodobne bestloved obchodný dom v Británii (tam je ďalšia vetva na 173 Oxford Street). Londýnčania kúpiť svoje spodné prádlo tam ale majú tiež jemné oblečenie rozsah, ktorý je známy pre svoju dobrou kvalitou a priaznivou cenou.

Marble Arch odbor je stále obľúbený u zahraničných návštevníkov, ktorí vyzerajú, že príde na nákup oblečenia pre celý rok. Marks and Spencer potraviny haly sú tiež skvelé, pretože ceny sú šetrné k peňaženke, takže si môžete dopriať nejaké krásne piknikové jedla.

Marble Arch Stanica metra je najbližšie k tomuto Marks & Spencer mieste.

Fenwick z Bond Street

V roku 1891, Fenwick otvoril v New Bond Street, ktorý je dnes jedným z najmódnejších londýnskych predajní. Fenwick z Bond Street sa skladá z piatich poschodí módne oblečenie a doplnkov pre mužov a ženy, plus spodná bielizeň a domáce zbierky.

Kozmetický oddelenie považované za jedny z najlepších v Londýne a Fenwick kuchyne  na prvom poschodí je báječné miesto pre vychutnať popoludňajší čaj alebo moderné britskej jedlo s vínom.

Tieto stanice metra Oxford Circus alebo Bond Street sú v rovnakej vzdialenosti od skladu.

Dover Street Market

Dover Street Market (DSM Londýn) je duchovným dieťaťom Commes des Garcon zakladateľa, Rei Kwakubo, a to predstavuje viac ako 50 dizajnérov v šiestich príbeh gruzínsko-stál naproti budove vo štvrti Mayfair. Má priemyselný atmosféra s náterovými postriekané betónových podláh a schodísk a prenosných toaliet šatne. Je to považované za hip miesto pre obchod a byť videný nakupovanie.

DSM sa zdá najviac obľúbený u japonských návštevníkov. Rose Bakery v hornom poschodí slúži lahodnej pochúťky.

Stanica metra Piccadilly Circus je najbližší.