Louvre muzejs Parīzē: Pilnīga rokasgrāmata apmeklētājiem

Posted on

Louvre muzejs Parīzē: Pilnīga rokasgrāmata apmeklētājiem

Kā muzeji iet, Louvre ir diezgan vienkārši mamuts. Vārds “Muzejs”, pat var būt nepietiekama: kolekcijas ir tik plašs, daudzveidīgs, un neticami, ka apmeklētāji var iespaidu navigācijai labirintu atsevišķu mākslas un kultūras pasaulēm.

Tur ir Palais du Louvre (Luvras pils) , bijušais sēdeklis franču honorāru, Luvras radās 12. gadsimtā kā viduslaiku cietoksnis, lēnām attīstās uz savu statusu kā valsts mākslas muzeja franču revolūcijas laikā, kas 18. gadsimta beigās.

Kopš tā laika tas ir kļuvis pasaulē, ir visvairāk apmeklētais muzejs, un ilgstoša simbols franču izcilību mākslā.

Aptverot astoņas galvenās tematiskās departamenti un 35.000 mākslas darbus  iepazīšanās no senatnes līdz jaunie laiki, muzeja pastāvīgajā kolekcijā ir šedevrus Eiropas meistariem, piemēram, Da Vinci, Delakruā, Vermeer, un Rubens, kā arī nepārspējamu grieķu-romiešu, ēģiptiešu, un islāma mākslas kolekcijas. Bieža pagaidu eksponāti bieži izcelt konkrētu mākslinieku vai kustības, un gandrīz vienmēr ir vērts.

Atrašanās vieta un kontaktinformācija:

Vispārējā Piekļuves (personas bez biļetēm): Musée du Louvre, 1. arrondissement– Porte des Lions, Galerie du Carrousel vai piramīda ieejām
Metro: Palais Royal, Musée du Louvre (Line 1)
Autobusi: Lines 21, 24, 27, 39, 48, 68, 69, 72, 81, 95, un Parīzes Atvērts Tour autobusu viss apstātos pie stikla piramīdas (galvenā ieeja muzejā.)
Informācija internetā: apmeklējiet Luvras oficiālajā tīmekļa vietnē

Apskates vietas un atrakcijas Tuvākās:

Darba laiks:

Atvērt Ceturtdiena, sestdienās, svētdienās, un pirmdien, 09:00-06:00; Trešdien un piektdien 09:00, 9: 45 pm Uzņemšana ir bez maksas visiem pirmajā sestdienā katru mēnesi no 6 vakarā līdz 9:45 pm

Muzejs ir slēgts otrdienās un šādos datumos:

  • 1. janvāris
  • 1. maijs
  • 25. decembris

Lai iegūtu sīkāku informāciju par darba laiku uz pašreizējiem materiāliem vai notikumiem Luvrā, skatiet šo lapu.

Ieejas / Biļetes:

Par up-to-dienas ziņas par ieejas maksai uz Luvras muzeju, skatiet šo lapu pie oficiālā Musee du Louvre vietā .

Paris Museum Pass iekļauta ieeja Luvrā. (Pērk Direct pie dzelzceļa Eiropā)

Luvras muzejs Tours:

Ekskursijas gida pavadībā Luvras ir pieejamas indivīdiem un grupām, un to var veikt muzeja apmeklējums grādiem mazāk pārliecinošs. Uzziniet vairāk par Luvras muzeja ekskursijas šajā lapā .

Kolekcijas, Eksponāti un notikumi pie Louvre:

Šādi gidi palīdzēs jums orientēties Luvras muzeja kolekcijas un ekspozīcijas, un izdarīt izvēli par to, ko jūs vēlētos redzēt pirms jūsu nākamo vizīti:

Pieejamība un pakalpojumi apmeklētājiem ar ierobežotām pārvietošanās spējām

Louvre ir vispāratzīts kā pietiekami pieejams apmeklētājiem ar kustību traucējumiem. Apmeklētājiem ar ratiņkrēsliem ir prioritāra piekļuve muzeja galvenās ieejas pie piramīdas un nav jāgaida rindā.

Riteņkrēsli var iznomāt bez maksas muzeja informācijas galda (identifikācijas karte būs nepieciešama kā depozītu.) Apmeklētājus ar suņu pavadoņu, tip spieķi, un citi līdzekļi ir pilnīga piekļuve kolekcijām.

Apmeklētāju padomus un konsultācijas Ahead Jūsu apmeklējuma:

Lasiet mūsu norādījumus par to, kā nav, lai apmeklētu Louvre  , lai uzzinātu, kā izvairīties pārpūle un veikt lielāko daļu jūsu apmeklējumu. Tas ir tik viegli izdarīt pārāk daudz, un apjukt. Lasīt manu ekspertu konsultācijas par uzņemot muzeja kolekcijās ērtu un patīkamu tempā, un absorbējot sīkāku informāciju. Mazāk tiešām var būt!

Pictures Luvras:

Pārskatu par dažiem muzeja svarīgākajiem darbiem un detaļām, vai kādu māksliniecisko iedvesmu, ieskatieties mūsu Luvras Pictures galerijā .

Iepirkšanās un Dining:

Muzejs atrodas vairāki restorāni un uzkodu bāri papildus kafejnīcu:

  • Tieši zem piramīda , restorāns Le Grand Louvre piedāvā izsmalcinātus ēdienus klasiskā vidē. Atvērts no 12 rītā līdz 3 pēcpusdienā un no 7 vakarā līdz 12 pm trešdienās un piektdienās.
  • Uz apakšējā stāvā , Cafe Denon piedāvā uzkodas un ikdienas maltītes. Atvērts no 9:30 līdz 5:00 (7:00 pm vakara atverēm laikā).
  • Otrajā stāvā (Eiropas “pirmā stāva”) , tad Cafe Richelieu piedāvā vairāk ikdienas ēdināšanas iespējas: sviestmaizes, salātus, aukstās un karstos dzērienus, utt atvērts no 10:15 līdz 5:00 (7:00 pm vakarā atveres).
  • Grāmatām un dāvanas, galvu uz Luvras grāmatnīcas ar “Hall Napoleonu” zem piramīdas. Grāmatveikalā lepojas Francijas lielāko atlases mākslas vēsture nosaukumiem, papildus plašu ceļvežos dažādās valodās, bērnu grāmatās, un gravējumiem. Atvērts no 9:30 līdz 7:00 (slēgta 9:45 pm trešdien un piektdien).
  • Carrousel du Louvre ir populārs iepirkšanās centrs jāizvieto Luvras pils un pieejama, izmantojot Rue de Rivoli ieejas. Atvērt septiņas dienas nedēļā, Carrousel du Louvre piedāvā dizaineru modes, mājas dizaina veikali, smalkas dāvanas un citus veikalus jūs gaidījāt atrast upscale iepirkšanās centrs. Plaša augšā pārtikas tiesa ir robs vēl gourmet– arī robs vairāk costly– nekā standarta Mall kolēģiem.