Martā Francijā: Laika, Ko Pack, un ko redzēt

Posted on

Martā Francijā: Laika, Ko Pack, un ko redzēt

Marts var būt pēdējā iespēja līdz vēlam rudenim apmeklēt Franciju par budžetu. Tas ir laiks, lai lidot uz Franciju lētākas aviobiļetes, viesnīcas un paketi aplūko, un izdevīgu prāmjiem no Lielbritānijas Tomēr tas ir arī slēpošanas sezona ir pēdējā aizņemts mēnesī tāpēc sagaida daži pūļus uz nogāzes.

Francija var būt saulains un gaišs, vai arī tas var būt auksts, bet, ja ziema vēl nav vaļīgāk saķeri, viesnīcām visā Francijā Jūs sagaidīs ar rūkšana koka ugunsgrēku, un tur būs arī daudz izgudrojuma Lieldienu konfekšu displejiem  patisseries  un  chocolatiers.

Down dienvidos France Riviera ir daudz karnevāli baudīt, tostarp Nicas Carnival, kas notiek pēc pirmā mēneša. Citas Vidusjūras pilsētas tuvumā arī rīkot svinības marķējumu beigas ziemas un pavasara sākumā.

Francija Laiks martā

Kā sezonas pāriet no ziemas sprādzieni uz pavasara lietus, jūs varat sagaidīt jebkuru un visu veidu laika visā Francijā martā. Ziemeļos, sagatavo foršs ledains laika apstākļiem, un dienvidos, lai vieglas salīgs laika apstākļiem. Pastāv lielas variācijas klimatā atkarībā no tā, kur jūs atrodaties Francijā, bet laika vidējie lielākajās pilsētās parasti norāda uz lielu reģionos:

  • Parīze ir vidējais augstākais līmenis 52 F un vidējais minimālais 41 F, bet vidējā temperatūra visā mēnesī ir 45 F. Snieg divas dienas, un lietus 12 dienas vidēji.
  • Bordeaux ‘s vidējā temperatūra svārstās no 39 F līdz 59 F, bet parasti turas pie 50 F. pilsētas izpaužas līst vidēji 12 dienas, katru gadu, bet parasti nav get sniegu martā.
  • Lionas temperatūra svārstās no 39 F līdz 57 F ar mēneša vidējo gaisa temperatūru 50 F, bet pieredzes tikai astoņas dienas lietus katru gadu martā.
  • Nice  ir vidējais temperatūras diapazons 48 F līdz 59 F, padarot to par vienu no siltākajiem pilsētām valstī. Tomēr vidējā temperatūra ir 50 F, un līst astoņas dienas.
  • Strasbūra  ir vidējais temperatūras diapazons 36 F līdz 52 F, ar vidēji 45 F par mēnesi. Tas parasti līst 15 dienas katru martā.

Ko Pack

Iepakojums Francijas brīvdienu martā var atšķirties, bet parasti tas ir auksts laiks gadā. Jūs varētu saņemt lietusgāžu un sniega, atkarībā no tā, kur jūs apmeklēt. Tā rezultātā, jums vajadzētu iekļaut labas ziemas mētelis, silta jaka dienas laikā, džemperi un jakas, šalli, siltu cepuri, cimdus, labus apavus, izturīgs lietussargu, kas var pretoties vēju.

Marta notikumi Francijā

Joprojām daudz laika, lai dotos slēpot kalnos martā, un slēpošana Francijā ir lieliska pieredze. Ir brīnišķīgi kūrorti noteikti apdullināšanas ainavu Francijas kalnu grēdas, jo īpaši Alpos. Ir arī daudzas citas aktivitātes un ziemas sporta veidi, kas jāņem vērā; après slēpošanas dzīve ir liels, un kūrorti ir palielinājuši savu spēli ar top pacēlājiem, īpašas caurlaides, un daudz ko citu.

Lai gan lielākie Francijas karnevāli sāksies februārī, tie turpinās visā martā. No visām lielajām Mardi Gras svinības, Nice dienvidos Francijas liek uz visievērojamāko. Bet neuztraucieties; ir daudz vairāk karnevāli un festivāli, kas notiek visu mēnesi.

Martā, ir arī mazāk pūļus un īsāks jāgaida reizes tūrisma objektiem, kā arī restorāni ir parasti pilns ar vietējiem iedzīvotājiem. Bez tam, cenas ir zemākas par aviobiļetes, prāmju no Apvienotās Karalistes un vietējām viesnīcām, un, ja Lieldienas martā, varat izbaudīt šos svētkus, kā arī.