Martā Londonā: Laika, Ko Pack, un ko redzēt

Posted on

 Martā Londonā: Laika, Ko Pack, un ko redzēt
Marts ir sākums pavasara Londonā tāpēc jums vajadzētu baudīt vieglas dienas ar dažiem zilas debesis-perfekts laika par to ārā, jo īpaši puķes sāk ziedēt. Veikt iespēju doties gida pastaigā vai apmeklējiet Kew Gardens, lai redzētu mainīgo ziedu ainavu. Apmeklējums Hemptonkortas pili un dārziem vai kruīza uz Temzas upi, ir arī ideāls aktivitātes šajā gadalaikā. Early pavasaris ir plecu sezonas Londonā, kas nozīmē, ka ir mazāk pūļus un lētāku viesnīcu cenas.

Londona Laiks martā

Pavasaris Londonā rada vieglu laika, ar temperatūru uzturas starp 50 un 60 grādiem pēc Fārenheita. Tur ir mazāk ziemas lietus, un nav vasaras mugginess var atrast, tāpēc tas ir daudz ērtāk staigāt apkārt un redzēt visas vietas.

 • Vidēji augsts: 52 grādi pēc Fārenheita (11 grādi pēc Celsija)
 • Vidēji zems: 39 grādi pēc Fārenheita (4 grādi pēc Celsija)

Ir apmēram 10 dienas nokrišņu martā, bet lietus Londonā mēdz būt gaismas līņāt nevis stiprs lietus. Ir tomēr tikai aptuveni četras stundas saules gaismas pēcpusdienā vidēji, tāpēc gaidīt dažas mākoņainām debesīm.

Ko Pack

Tā ir daļa no mēneša marta ir lietains Londonā, iepakojums daudz slāņu un ūdensnecaurlaidīga jaka, kā arī lietussargu (kas, patiesībā, jums vajadzētu vienmēr celt pētot Londonā!). Tas ne vienmēr ir silts vēl, lai gan, tāpēc jums joprojām ir nepieciešams mēteli un, iespējams, cimdi un šalle, arī uz dažām dienām.

Marta notikumi Londonā

Plānot uz priekšu, lai noķert kādu no daudzajiem pasākumiem un svinībām notiek Londonā mēneša martā.

 • Mātes diena : Brīvdienu tiek svinēti martā Lielbritānijā pret maijā ASV Tas ir ideāls laiks, lai rezervētu pēcpusdienas tēju kopā, jo vienmēr ir Mātes diena specials piedāvā.
 • Lieldienas :  Lieldienu var krist martā vai aprīlī, un rada pirmo banku brīvdienu gadu. Brits sniedz viena otrai šokolādes olas un nodot uz Lieldienu olu medības bērniem vai nu ar mazu šokolādes olām, krāsoti cieti vārītas olas, vai plastmasas olas piepildīts ar gardumus.
 • Svētā Patrika diena : Londona svin svētkus gada 17. martā (vai uz tuvāko nedēļas nogalē uz to), ar gadatirgu Trafalgāra laukumā, parādē cauri Londonas centrā, un daudz svētku laikā krodziņiem.
 • Meteņiem / Pankūku diena : Otrdienā pirms Pelnu trešdiena, kas pazīstams kā Vastlāvjiem tiek svinēta nu februārī vai martā. Lielbritānijā, tradīcija ir svētki pankūkas pirms sākuma Lent. Tur ir arī sena tradīcija Pankūku diena sacīkstēs visā Apvienotajā Karalistē, tostarp Londonā, kur dalībnieki palaist, kamēr flipping pankūkas uz pannas (diezgan redzi redzēt apmeklētājiem!). Restorāni bieži ir pankūku specials šajā dienā, kā arī.
 • Ideal Home Show :  Šī izstāde, kas dibināta 1908. gadā, lai dižoties jaunākās tendences mājas dekoru, notiek vairāku nedēļu martā vai aprīlī. Amatnieku un gatavošanas entuziasti nevēlaties garām šo ikgadējo notikumu.
 • Vadītājs upes Race : Šī gada airēšanas sacensībās uz Temzas parasti notiek trešajā vai ceturtajā sestdienā martā. Vietējie un apmeklētāji bieži rindā gar krastu, lai noskatītos izrādi.
 • Laivu Race : Slavenais Boat Race no Oksfordas un Kembridžas universitātes, kas notiek pēc tam, kad vadītājs upes Race marta beigās vai aprīļa sākumā, piesaista pūļus vairāk nekā 250,000 cilvēku katru gadu.

Marts Travel Tips

Uzglabāt šīs piezīmes prātā, kad jūs plānojat ceļojumu uz Londonu martā:

 • Britu vasaras laiks (līdzīgi kā vasaras vai ziemas laiku ASV) sākas marta pēdējā svētdienā, tāpēc jābūt gatavam, lai pārvietotu pulksteņus vienu stundu pie 1 am
 • Lieldienu svētdiena tiek uzskatīta, piemēram, Ziemassvētkos tik veikali parasti ir slēgtas, bet muzeji un atrakcijas parasti paliek atvērts.
 • Ja jūs plānojat svin Mātes diena Londonā, pārliecinieties, rezervēt notikumus, piemēram, īpašas tējas vai vakariņas iepriekš, jo atrunas ir ierobežoti un iet ātri.
 • Viesnīcu cenas varētu pieaugt, kad slavenais laivu sacensības ir pilsētā, sakarā ar lielu skaitu cilvēku apmeklē.