Märtsil Prantsusmaal: Ilm, mida pakkida, ja mida vaadata

Posted on

Märtsil Prantsusmaal: Ilm, mida pakkida, ja mida vaadata

Märtsil võib olla viimane võimalus hilissügiseni külastada Prantsusmaa eelarve. See on aeg lennata Prantsusmaa odavamaid lennuhindu, hotell, ja pakett tegeleb, ja soodne parvlaevade UK Kuid see on ka suusa hooaja viimase hõivatud kuu nii et oodata mõned rahvahulgad nõlval.

Prantsusmaa võib ere päike, või see võib olla külm, aga kui talvel ei ole lõdvenenud oma haaret, hotellid kogu Prantsusmaa ootab teid möirgav puit tulekahjud, ja seal on ka palju leidlik Pääsiäismakeiset kuvatakse  patisseries  ja  šokolaadipoodide.

Alla Lõuna Prantsusmaa Riviera on palju karnevalid nautida, sealhulgas Nice karneval, mis toimub kuu esimesel päeval. Teised Vahemere linnade lähedal ka vastuvõtva tähistamise talve lõpus ja kevade algus.

Prantsusmaa Ilm märts

Nagu hooaja liigub talvel blaste arvesse kevadel vihma, siis võid oodata tahes ja iga ilmaga kogu Prantsusmaa märtsis. Põhjas olema valmis cool frigiidne ilm ja lõunas, kerge kuni jahe ilm. On suur erinevused kliima sõltuvalt sellest, kus sa oled Prantsusmaal, kuid ilm keskmised suuremates linnades näitavad üldiselt suur piirkondades riik:

  • Paris keskmine kõrge 52 F ja keskmine madalaim 41 F, samas kui keskmine temperatuur üle kuu on 45 F. See lund kaks päeva ja sajab 12 päeva keskmiselt.
  • Bordeaux ‘s keskmine temperatuur ulatub 39 F 59 F kuid tavaliselt hõljub 50 F. linn saab sajab keskmiselt 12 päeva aastas, kuid tavaliselt ei saada lumi märtsis.
  • Lyoni temperatuur ulatub 39 F 57 F igakuised keskmine temperatuur 50 F, kuid kogemusi vaid kaheksa päeva vihma igal aastal märtsis.
  • Nice  keskmine temperatuur vahemikus 48 F 59 F, muutes selle üheks kõige soojem linnad riigis. Kuid keskmine temperatuur on 50 F ja sajab kaheksa päeva.
  • Strasbourg  on keskmine temperatuur vahemikus 36 F 52 F, millel on keskmiselt 45 F kuul. Tavaliselt sajab 15 päeva iga märtsil.

Mida Paki

Pakkimine Prantsuse puhkus märts võib varieeruda, kuid üldiselt on see külm aeg aastas. Sa võid saada vihmasajus ja lumi, sõltuvalt sellest, kus te külastate. Selle tulemusena, siis peaks sisaldama hea talvemantlit, soe jope päevasel, kampsunid või kampsunid, sall, soe müts, kindad, hea jala ja vastupidav vihmavari, et talub tuule.

Märtsil Sündmused Prantsusmaal

Seal on veel palju aega, et suusa märtsis ja suusatamine Prantsusmaal on suurepärane kogemus. On imeline kuurordid sätestatud uimastamist maastikud Prantsuse mäeahelikud, eriti Alpides. On ka palju muid tegevusi ja talisport kaaluda; after-ski elu on suur, ja kuurordid on upped oma mängu top suusatõstukid, erilube, ja palju muud.

Kuigi suurte Prantsuse karnevalid algab veebruaris, on nad jätkuvalt kogu märtsil. Kõigist suur Mardi Gras pidustuste Nizza Lõuna-Prantsusmaal paneb kõige suurejoonelisem. Aga ärge muretsege, seal on palju rohkem karnevalid ja festivalidel, mis toimuvad terve kuu.

Märtsis on ka vähem rahvahulgad ja nii kaua oodata jaoks turismiobjektid ja restoranid on tavaliselt täis kohalikega. Lisaks on madalamad lennuhindu, parvlaevad Ühendkuningriigi ja kohalike hotellidega, ja kui Lihavõtted märtsis saab nautida neid pidustused samuti.