Metų liepą Londone: Oras ir įvykiai vadovas

Posted on

 Metų liepą Londone: Oras ir įvykiai vadovas
Vasara yra puikus metas aplankyti Londoną: Oras įšyla ir yra daug įvykių dalyvauti. Bet dėl ​​to, kad gražiau oras, liepa yra viena iš judriausių mėnesių minios turistų, atvykstančių į Londoną. Suplanuokite kelionę gerokai iš anksto, nes kainos skrydžių ir viešbučių gali Raketa, kaip ji pasireiškia arčiau liepos.

Liepa Orai Londone

Londonas yra ne visada, kaip ir jo lietingą reputaciją. Tiesą sakant, liepos ir rugpjūčio mėnesiais yra šilčiausias ir saulėtų mėnesius Londone metus. Vidutinė temperatūra yra patogus 73 F (23 ° C), o vakarais, temperatūra gali sumažėti iki 52 F (11 C). Tačiau britų miesto matė keletą rekordines aukštumas per 90s. Londonas neturi tiek daug lietaus liepą, kaip ji veikia ir kitose mėnesius, tačiau jis vis dar turi šešis drizzly dienų vidurkį.

Ką Pack

Kadangi Londono oras linkęs dažnai keisti, patikrinkite prognozę prieš išvykdami. Bet apskritai, duoti keletą vasaros suknelės, džinsai, marškinėliai, ir šviesos striukė vakare. Lietus visada yra galimybė Londone taip mesti skėčiu ar šviesos vandeniui windbreaker kaip atsargumo priemonė.

Liepos Renginiai ir festivaliai Londone

Londonas šeimininkai daug didelių renginių ir festivalių liepą, kad jums nebus wanna miss. Pirma, “The  Pride” festivalis , kuris tęsiasi nuo birželio iki liepos ir kulminacija Pride Parade pirmą liepos šeštadienį. Šis kasmetinis festivalis švenčia Londono LGBTQ + bendruomenės su renginių serijos, įskaitant koncertus, derybų, teatro, pobūviai, ir didžiulis gatvės paradas. Sporto mėgėjams, čia į  Wimbledon teniso čempionatas , seniausia teniso turnyrą pasaulyje. Konkursas vyksta “All England Club pietvakarių Londone per pirmąsias dvi savaites nuo liepos.

Kitos lankytinos įvykiai yra šie:

  • Hampton Court Palace “Gėlių Rodyti: didžiausia metinė sodo ir gėlių šou pasaulyje vyksta į Hampton Court rūmuose kiekvieną liepos pagrindais ir organizuoja Karališkoji sodininkystės draugija (RHS), kuris taip pat surengti RHS Chelsea” Gėlių Rodyti Kiekviena gali.
  • Vasaros serija ne Somerset House : Somerset House šiauriniame krante Temzės suteikia apsvaiginimo foną iš lauko koncertų serija kiekvieną vasarą.
  • CHAP Olympiad : Bedford Square Gardens “atlieka priimančiosios į šį keistą įvykį, kuris švenčia britų ekscentriškumas per” sporto “varžybose įskaitant skėtis jousting ir ūsus imtynių serijos.
  • Į Proms : Tai aštuonių savaičių Klasikinė muzika ekstravagantiškumas ypatybės koncertus Royal Albert Hall ir Cadogan salėje, o renginių serijos parkuose visoje Jungtinėje Karalystėje
  • Krepšelis žymėjimas ceremonija : Šis metinis ceremonija mato arklinis vagonų, vintage autobusų ir sunkvežimių firminių su karštas lygintuvai iš Guildhall kiemo dalis senovės City of London tradicijos paradą.
  • Belaidis muzikos festivalis : Pramogos savaitgalį muzikos festivalis vyksta kasmet Finsbury Park šiaurės Londone.