Mida näha Rooma Forum – Külas Vana Foorum Roomas

Posted on

Mida näha Rooma Forum - Külas Vana Foorum Roomas

Top Vaatamisväärsused juures Roman Forum

Rooma foorum on üks Rooma tähtsamaid vaatamisväärsusi. Aga see on sasipundar marmorist fragmente, võidukas kaared, templi varemed, ja mitmesugused muud iidse arhitektuuri elemente erinevatest ajavahemikke. See päevinäinud mõned Foorum tähtsamaid vaatamisväärsusi jookseb idast läände, algab Colosseum. Vaata seda kaarti Roman Forum , et saada aimu, paigutus varemed.

Constantinuse sammas – See tohutu võidukaare istub Piazza del Colosseo siinsamas iidse amfiteater. Kaar oli pühendatud Constantine 315 AD, et tähistada oma võitu co-keiser Maxentiuksen hetkel Milvian Bridge 312 AD

Via Sacra – Paljud foorumi hooned sätestatud mööda Via Sacra, iidse võidukas “püha” teed.

Temple of Venus ja Rooma – Rooma suurim tempel, pühendatud jumalanna Venus ja Rooma, ehitas keiser Hadrianus 135 AD Ta istub kõrgel mäe sissepääsu lähedal foorumi ja on kättesaamatud turistidele. Parim vaade templi varemed on seest Colosseum.

Tituse võidukaar – Sisseehitatud 82 AD mälestuseks Titus võitu Jerusalem 70 AD, kaare sisaldab kujutamist rikneb vallutamist Rooma, sealhulgas menorah ja altar. Kaar ka taastati 1821 Giuseppe Valadier; Valadier lisada silt täpsustavad taastamine samuti tumedam travertiin marmorist eristada iidse ja kaasaegse osad arch.

Basilica Maxentiuksen – Kord hiiglaslik basiilika on enamasti kest, millest vaid Põhja koridori jääb. Keiser Maxentiuksen alustas ehitamist basiilika, kuid see oli Constantine, kes nägid Basilica lõpetamist. Seega, see hoone on tuntud ka kui basiilika Constantine. Siin on koht, kus hiiglaslik kuju Constantine, nüüd Kapitooliumi muuseumid, algselt oli. Tohutu välisilme basiilikut osa seina kulgeb mööda Via dei Fori Imperiali. On see on kaardid, mis näitavad laiendamine Roman Empire.

Tempel Vesta – Väike pühamu jumalanna Vesta, ehitatud 4. sajandil AD ja osaliselt taastatud 20. sajandi alguses. Toas pühamu oli igavene leek jumalanna põranda, Vesta, ja see oli pigem poolt Vesta neitsid, kes elas kõrvalmajas.

Maja Vesta neitsid – See ruum sisaldab jääb maja priestesses kes kaldusid leegi tempel Vesta. Ümbritsev paar ristkülikukujulise tiigid on umbes üks tosin kujud, paljud neist ilma peata, mis kujutavad mõningaid kõrge preester on Vestal kultus.

Tempel Dioskuuride – Sõpruslinnade pojad jumal Jupiter kummardati pühakojas selles koht 5. sajandil eKr varemed mis jäävad täna kuupäeva 6 AD

Tempel Julius Caesar – Paar varemed selle templi, mis oli ehitatud Augustus mälestuseks koht, kus tema vanaonu keha oli tuhastatud.

Basilica Julia – Mõned trepid, sambad, postamendid jäävad Julius Caesari suur basiilika, mis ehitati maja õiguse dokumente.

Basilica Aemiia – See hoone istub lihtsalt sees üks Foorum sissepääsude, ristumiskohas Via dei Fori Imperiali ja Largo Romolo e Remo. Basilica ehitati 179 eKr ning seda kasutati raha laenamise ja kohtumispaik poliitikud ja maksukogujad. Tehti hävitati poolt idagoodid ajal Sack Rooma 410 AD

Curia – Rooma Senators täidetud Curia, üks varem ehitatud hooned foorumis. Algne Curia hävis ja ümberehitatud mitu korda, ja üks seisab täna on replica üks ehitatud Domitian 3. sajandil AD

Rostra – Mark Antony tehtud kõne, mis algas “Sõbrad, roomlased, kaasmaalased” alates selle iidse estraad pärast Julius Caesari mõrva 44 BC

Septimius Severuse – See silmatorkav võidukaare juures Lääne lõpus Foorum ehitati 203 AD mälestuseks keiser Septimius Severuse on 10 aastat võimul.

Temple of Saturn – Kaheksa veergu elada selle suure templi jumal Saturn, mis asub lähedal Capitoliumin pool Forum. Arheoloogid usuvad, et pühamu jumal olemas selles ruumis, kuna 5. sajandil eKr, kuid need ikooniks varemed pärinevad 4. sajandil AD komplekt kolme veeru praktiliselt float kõrval tempel Saturn on pärit Vespasianuksen tempel.

Veerus Phocas – Püstitatud 608 AD auks Bütsantsi keiser Phocas see ühes veerus on üks viimase monumendid pannakse