Mida oodata Kui lähete Bar Itaalias

Posted on

 Mida oodata Kui lähete Bar Itaalias

Baarid Itaalias, patroonid saab tavaliselt osta kohvijoogid, veini ja likööri, karastusjoogid, samuti hommikul saiakesi ja võileibu nimetatakse panini ( un Panino on üks võileib, kaks võileivad on tingitud panini ). Suuremates baarid, paljud maitsed Itaalia kuulsate gelato või jäätist (tegelikult rohkem jää piima) võib samuti pakutakse.

Itaalia baarid on kesklinnas ühiskondlikus elus Itaalias, kuid ei ole koht tarbivad suurtes kogustes alkoholi.

Igas vanuses inimesed võivad minna baari; ei ole vanusepiiranguid-lapsed on oodatud ja ühine silmist nagu inimesed toovad nende peredele nende kohalike Kõrts. Te võite näha itaallaste rühma mängukaardid, telekat või lihtsalt koguda kokku rääkida.

Itaallased võivad külastada oma kohaliku baari mitu korda hommikul kohvi ja jälle varajane õhtu eest aperitivo või kokteili enne õhtusööki. Tüüpiline Itaalia hommikusööki on cappuccino või espresso ja Cornetto sageli oli baaris. Peatumine on kohvi teel teha siht või kui sa lähed kuhugi oma sõpradega on levinud Itaalias. Ettevaatust, et kohvi juua tellite kodus võib olla erinev sellest, mida saate Itaalias. “Kohvik” on sageli ainult ühe espressot, arvestades, mida enamik ameeriklasi arvate off kohvi on tegelikult Americano.

Baarid suuremates linnades, eriti need, mis asuvad linna turismikeskused, see maksab rohkem istuda laua ja sageli isegi rohkem kui tabelis on väljaspool, kui see on seista baaris, sest sa maksma ka teenust.

Hinnad posted- al Banco tähendab hindu tarbivad jooki baaris või alla tavola  tähendab hindu lauas. Väiksemad linna baarid tihti ei kehtesta tabeli eest.

Kui soovite istuda väljas piazza on kohvi, kavatsevad veeta aega nautida atmosfääri. Kui olete tellinud midagi, võite jääda nii kaua kui soovite, ilma et tellida midagi muud.

Itaalia teenus ei ole kiirustamist või kiirustades, et olla valmis küsida, millal oma arve. Kui kõik soovid on kiire juua, sa oled parem läheb sees, kus maksate vähem.

Mõned baaris või kohvikus Itaalias on kaunilt kujundatud ja läheb sees on rõõm. Näiteks Caffe Delle Carrozze Chiavari on ilusti nikerdatud marmorist baar. Nad on fantastiline maja kohvi ka. Lisaks Torino oli üks esimesi Itaalia linnades omaks kohvik elu ja seal on mitmeid ajaloolisi kohvikuid, mis on tore külastada.