Skip to main content

Mida Too ja mida mitte tuua Wimbledoni

Mida Too ja mida mitte Too Wimbledon- Tennis kuulsaim Fortnight
Okei, nii et sul veab ja viskas piletid Wimbledon avalikus hääletamissedeli viigiga. Või olete otsustanud julge ebakindel Briti ilm telkida ja järjekorda viimase hetke pileteid maailmakuulsa Suure Slämmi turniiri.

Enne kui pea välja oma päev All England Lawn Tennis Club, siin on nimekiri asjadest, mida ei taha unustada, et tuua – ja mõned soovite jätke kodus.

Kas Tooge Sun Cream

Jah, ma tean, see on raske uskuda, pärast aastaid kestnud vaadates sadas-out Wimbledon, kuid päike ei paista London jooksul tennis kahe nädala jooksul. Ainult Centre Court on katusega üle ja katus on suletud ainult siis, kui vihma sajab. Nad tulevad kõikvõimalikud preparaatide – kreemide, vedelikud – ja eraldi laste ja täiskasvanute versioonid kuni SPF 30. Ei pruugi olla sääsed on tenniseklubi kuid see funktsioon võiks olla käepärast, kui telkimine viimase hetke pileteid või nautida Riverside pub hiljem.

Kas Too Sun Hat

Otsige päikese müts, mis seisab kuni tibutama. Aga jätke suur hulk floppy ääreni kodus – suur äärega kübarad on Wimbledon Ära . Lõuend kopp müts, mis on Outback müts või nokkmüts töötaks hästi. Ja Panama mütsid on näinud seisab – lihtsalt veendumaks, et õled mahub kuni kui sajab. Lihtsalt asi on kaitsta teid kõiki suve väljas pealtvaataja sündmuste, eriti pikka päeva vaadates Wimbledon Tennis avatud kohus.

Kas Tooge pudel vett

Kui ilm on piisavalt hea tennis see võib olla kuum ja kuiv päev. Joogid – sealhulgas alkohoolsete bevvies – müüakse Wimbledon, kuid viimane asi, mida sa teha tahad keset pingelist mängu on põrge välja oma istme seista järjekorras janu kustutajad. Pistke paar väikest pudelit vett oma kotti. Ja kindlasti nad plastikust või metallist kolvid. Klaaspudelid on no-no seisab.

Kas Too Folding võimalus Poncho

Veekindel vihma pontšo tulevad mugav ootamatu veetaseme tõus – sest ainult Centre Court on katus. Ma arvan, kerge, kokkupandav pontšo, piisavalt suur, et katta teid ja teie kraami, on kasulikum ja arvestav teistega kui vihmavari rahvarohke põhjustel ja seisab. Pealegi, kui ilm paraneb, saab seda kasutada katval sirutades vaadata suurel ekraanil Picnic Terrace – üks tuntud Henman Hill ja nendel päevadel sagedamini nimetatakse Murray kalme.

Kas Tooge oma kaamera

Nähes mängu Wimbledon on kord elus sündmus enamik inimesi, et sa tahad kindlasti mõned pildid näidata inimesed tagasi koju, et sa olid seal. Teil on lubatud pildistada isiklikuks kasutamiseks. Kaamerad, filmikaamerad ja videosalvestus on kõik lubatud, kui need ei segaks võistlejaid või keegi teine ​​ja nii kaua, kui oma pilte / filme / video on isiklikuks, mitteäriliseks kasutamiseks. Mine midagi kompaktne ja vaikne. Nikon Coolpix S700 on tark kompaktne, et pakkides 16 megapikslit ja 4,5 -90mm Nikkor 20x optilise suumiga objektiiv ja liikumisandur tehnoloogia kaamera piisavalt väike, et pop taskusse. See on Wi-Fi toega, et saaksite alustada saates klõpsatusega oma sõpru oma nutitelefoni kohe ja see on saadaval alla $ 200.

Kas Tooge Munchies

Söök ja jook on saadaval mitmes erinevas toitlustusasutused. Aga see võib olla kulukas.

Võite tuua oma väike piknik või pakkumise suupisteid, samuti üks pudel veini inimese kohta või kaks purki õlut. Aga ei oota tarbida alkohoolseid jooke või midagi selgem kui kiirtoidud seisab. Korralikuks piknik sööki, seal on pikniku terrass, muru lauad ja toolid kui sa oled õnnelik, ruumi jaotada piknik murul kui sa ei ole.

Kas Tooge Kõrvaklapid

Kui soovite jälgida tegevust rohkem kui üks kohus või järgige teise mängu või sport kui sa vaatad mängu Wimbledon, võiksite tuua oma raadio koos. See on hea, kuid veenduge, et tuua kaasa mõned müra vähendamise kõrvaklapid, nii et saate kuulata häirimata keegi teine ​​seisab. Ja kui sa oled seda, ei mäleta, et lülitada oma mobiiltelefoni samas seisab.

Ja ei too …

  • Kunagi tahavad olla taga aega, Wimbledon on keelatud selfie pulgad. Jäta sinu kodus või sa kaotad ta.
  • Midagi, mida võib võtta relva – suur köök noad, suured spiraalidega, pipragaasi.
  • Noisemakers, kõristid ja Klaxons
  • Märgid suurem kui 2 “ruut
  • Alkohoolsed joogid arvesse seisab
  • Aktiivne mobiiltelefonid arvesse seisab
  • “Varitsus reklaami” kaup. See on tasuta mütsid, keebid, päevituskreemid, vihmavarjud ja muud maiuspalad olete saanud oodates Wimbledoni järjekorda. Võtke lähemalt ja märkad, et nad on tugevalt kaubamärgiga eesmärgil lahtisaamine kokkupuute televisioonis sees põhjustel. Tavaliselt kaubamärgiga toidud ja riided, et olete ostnud ise on lubatud. Aga kui üksused, mida kannad on ebatavaliselt suur ja jultunud reklaami võib neid peetakse osa varitsus kampaania. Kui jah, siis neid saab ajutiselt konfiskeerida. Kui sa keeldud, et anda neile kuni jätad klubi (kui tavaliselt saab neid freebees taga) võite sissesõidukeeld. Niisiis, veetlev tasuta kingitus tõsiseid vedanud umbes 30 sekundit.

You may also like