Mida tuleks teada Prantsuse Tollieeskirjad

Posted on

 Mida tuleks teada Prantsuse Tollieeskirjad
Uus reisijatele Prantsusmaa küsivad sageli, kuidas teada tolli nõuded riigi, sealhulgas üksikasjad, mida nad on lubatud tuua ja lubatud koguste. Samuti on oluline olla teadlik tollieeskirju, kui naasete oma koduriigis.

Duty-Free Punktid: Mida ma saan tuua ja sealt Prantsusmaa

USA ja Kanada kodanikud võivad kaupu viia või Prantsusmaa ja ülejäänud Euroopa Liidu kuni teatud väärtust enne maksma tollimaksud, aktsiisid, või käibemaks (käibemaks). Hoidke meeles järgmist:

USA ja Kanada kodanike üle 15-aastaseid ja lennureisi või merel võib tuua artiklid kogusummas 430 eurot (u. $ 498) Prantsusmaale tollimaks ja tax-free. Maa ja siseveeteedel reisijate tuua tollimaksuvaba kaupade väärt 300 eurot (u. $ 347) isiklikus pagasis.

Üksikisikud üle 17 võib ka osta ja importida teatavaid tollimaksuvaba esemeid Prantsusmaa kuni teatud piirini. See hõlmab tubakatoodete ja alkohoolsete jookide, mootorikütuse ja ravimeid. Parfüümid, kohvi ja tee võib nüüd ELi imporditud ilma piirang summade, kui väärtus ei ületa rahalised piirid eespool loetletud. Piirangud muud esemed on:

 • Sigaretid: 200 üksust
 • Sigarillod: 100 ühikut (max. 3 grammi)
 • Sigarite: 50 ühikut
 • Veinid: 4 liitrit
 • Õlu: 16 liitrit
 • Kanged üle 22 kraadi maht: 1 liiter
 • Rikastatud veine, 22 kraadi mahu või vähem: 2 liitrit
 • Ravimid: ravimites isiklikuks kasutamiseks võib imporditakse piisab 3-kuulise ravi ilma retseptita (või kauem kui 3 kuud, on retseptiravim), kui neid veetakse oma pagasi.
 • Mootorikütus: Kui sisestate Prantsusmaa, kütus, mis on standardses kütusepaagis oma sõiduauto ja vaba kütuse saab maksimaalse võimsusega 10 liitrit on vabastatud tollimaksudest ja muudest maksudest.

Pange tähele, et sigarettide ja alkoholi toetused ei tehta reisijatele alla 17; Nende reisijate ei ole lubatud tuua mis tahes summa nende kaupade Prantsusmaale.

Kohustus ja maksuvabastused on rangelt individuaalne. Sa ei saa neid omavahel kombineerida.

Kirjed väärt rohkem kui maksimaalne vabastatud summa sõltub tollimaksud ja maksud.

Võite tuua isiklikud esemed nagu kitarr või jalgrattaid Prantsusmaa ja tasu ei võeta makse ega tasusid nii kaua kui esemed on selgelt isiklikuks kasutamiseks. Sa ei tohi müüa ega visake neid samal ajal kui Prantsusmaal. Kõik isiklikud esemed tollile deklareeritud sisenemisel Prantsusmaa tuleb transportida tagasi koos sinuga.

Raha ja valuuta

Kui teil on pärit väljastpoolt ELi ja veavad rahasumma on võrdne või suurem kui € 10,000 (või selle väärtus teiste valuutade suhtes), peate sellest teatama tolli saabumisel või väljumisel, Prantsusmaa. Eelkõige järgmine tuleb tunnistada: sularaha (pangatähed).

ebaseaduslik Kirjed

See on rangelt keelatud importida, eksportida või omavad teatud kaupade, sealhulgas narkootiliste ja psühhotroopsete ravimite (välja arvatud, kui sellega kaasneb teatud dokumendid ), rünnak koerad (ainult koos nõutava dokumentatsiooni ), võltskaupa, taimede ja taimsete toodete loetakse kahjulikuks Euroopa taimed. (Lisateabe saamiseks vaadake ELi veebilehel ).

Tuues oma Pet Prantsusmaale

Lisaks saavad külastajad kaasa lemmikloomad (kuni viis perekonna kohta). Iga kass või koer peab olema vähemalt kolm kuud, või reisivad koos oma ema. Lemmikloomade peab olema mikrokiibi või tätoveeringu identifitseerimise ja peab olema kaasas kehtiv vaktsineerimine marutaudi sertifikaadi ja veterinaararst terviseohutuse sertifikaat aasta vähem kui 10 päeva enne saabumist Prantsusmaal. Katse näitab juuresolekul marutaudi antikeha peavad samuti.

Pea meeles, peate kontrollima määrused tuues oma loomi koju. USA-s, näiteks, võite olla kohustatud karantiini lemmikloomad teistest riikidest nädalaid.

Tollieeskirjad lahkudes Prantsusmaa

Kui naasete kodumaal, siis on tollieeskirjade seal samuti. Kontrollige oma valitsuse enne reisile minekut. USA, tipphetki tollieeskirju, kes naasevad riigi hulka:

 • Enamik inimesi saab importida kuni $ 800 väärtuses esemeid tollimaksuvabalt, nii kaua, kui need esemed kaasas teid. Esemed peavad olema isiklikuks kasutamiseks, teie reisi peab olema kestnud vähemalt 48 tundi ja sa ei saa on kasutanud erandit jooksul viimase 30 päeva jooksul.
 • Võite tuua kuni 200 sigaretti ja kuni 100 sigarite kuigi saab ainult tuua Kuuba sigarid USAsse kui sa ostsid neid Kuubal.
 • Üks liiter alkoholi on lubatud, kui olete vähemalt 21, on isiklikuks kasutamiseks või kingituseks, ja see ei ole keelatud oma riigi.

Üksikasjalikum teave on USA Tolli- ja Piirivalveamet kodulehel .

Lisateave ja Tolliameti Tips

Lisateavet Prantsuse tollieeskirjade ja kuidas võtta ühendust ametiasutustega küsimusi, konsulteerige Prantsuse saatkonna Toll avaldamist ja Prantsuse tolli kodulehel .

Kuigi olete reisil Euroopas, salvestada kõik oma tulusid. Mitte ainult see on kasulik tegelevad tolliametnikud kui naasete koju, kuid võib teil olla õigus saada tagasi maksud kulutatud Prantsusmaa pärast naasmist.

Võite täita oma USA tolliblanketil Internetis enne naasete säästa aega.