Miks Paris Famous “Lovelocks” eemaldatakse City Bridges?

Posted on

Miks Paris Famous

Juba aastaid, paarid üle maailma on maandunud Paris lukustada oma armastuse kohta Pont des Arts silla – kinnitusviis tabalukud kantud initsiaalidega, südamed ja südamlik sõnumeid ja viskamine võtmed Seine’i jõe allpool. Aga nagu armastus sageli kaob, nii on see vastupandamatu moehullus. Aasta kevadel 2015 raekoja juhtis kampaania on sadu tuhandeid “lovelocks” tõttu eemaldatud ohutust ja esteetilised probleemid.

“See on möödas tabalukud,” ütles Bruno Julliard, Paris abilinnapea, kes avas ametlikult lukkude eemaldamine armastuse Pont des Arts, oma avalduses. “[Need tabalukud] ära võtta ilu struktuuri, halvenema ja võivad põhjustada õnnetusi.”

Ajal see läks vajutage, silla toimus hinnanguliselt 45 tonni väärt tabalukud ja seal olid kasvavad muret, et kaal võib põhjustada osade silla tulla krahh alla turistide vaatamisväärsusi mööduvaid laevu all.

Sildade sulgemine ja reaktsioonid lammutamise

Kuulus silla suleti ilmaprognoos juuni alguses, samal ajal kui linna töötajatele algas protsess eemaldades kogu osades pool takistusi. Padlocked osad tuleb asendada pleksiklaasist paneelid et turistid saavad taas näha Seine jõgi tormasid alla. Aga vahepeal linna katab silla tõkked töödega rahvusvahelise tänavakunstnikud Brusk, Jace, El Seed ja Pantonio. Teema, et kunst? Armastus, muidugi.

Sest püsivalt külastanud turistide saidi ajal lõpp oli kindlasti päris palju pettumust. Mike ja Ciaran külastavad Paris Dubai ja oli algselt planeeritud lukustada oma armastuse silla.

“Ma tegelikult ostetud luku ja lootsin, et viia see siin, aga siis nägin uudistes, mis juhtub nii et ma jätsin ta hotelli,” ütleb Mike. “See on häbi, mis toimub – [pannes luku] on tore asi, mida teha; see on väga romantiline – kuid seal oli ohutuse küsimus. “

Kuigi küsimusi lukud “mõju silla ohutuse varem muret, et kohalikud ametnikud tõesti teada sai eelmisel aastal, kui osa silla poolel barjääri varises raskuse all lukud.

Kuid ohutus ei ole ainus põhjus lüüse eemaldatakse. Paljud ütlevad tabalukud rikkuda esteetiline terviklikkus oluline Paris maamärk. Nõustamise rühma nr Love Lukud on kutsudes linna keelustada tava kokku: üks, mis ulatub teiste sildade nagu Pont de l’Archevêché ja Passerelle Simone de Beauvoir, ja isegi objekte nagu lamp postitused ja metallist prügi mahutites.

Lukud koosnevad “vandalism, mis kahjustab linna ja valus rahva Prantsusmaa – kultuuriliselt, majanduslikult ja emotsionaalselt,” ühing ütleb nende ametlikul koduleheküljel .

Kuidas Lovelocks Fad püütud (ja see tõesti Away?)

Kuidas Lovelocks Fad püütud (ja see tõesti Away?)

Kuidas lovelocks hullusega pärinevad niikuinii? Ja on see hukule täielikult kaduda?

Pont des Arts silla pühitseti esimene rauast silla Prantsusmaal 1804. ajal keiser Napoleon I. See algas meelitada tundeline paarid – tabalukud käes – umbes 2008, kuid nähtus tegelikult juured Itaalias. Paljud atribuut kohandatud 2006.a romaani Frederico Moccio, kus paarid lisada tabalukud kellel sõnumeid armastust Rooma Milvian silla, enne viskamine võti jõkke.

Pariisi traditsioon sai nii populaarseks, et amatöör tabalukk müüjad võiks leida mööda silla kaid, müües lukud ja pastakad neile valmistunud teha sentimentaalne žest.

Kas Lukud Lihtsalt ära visata?

Lühidalt, ei. Kõigile neile, kes on juba lukus oma armastust Pont des Arts, kõik pole veel kadunud. Pariisi raekoja on lubanud hoida tabalukud sisse mälumoodulit ja kasutada neid hiljem oma “uue žest armastus.” Kuid praegu ei ole kavas tragi üles rohkem kui 700000 võtmed allosas Seine’i .

Aga nende seas külastavate turistide silla sel nädalal paljud soovivad linna võinud leidis teise tee tegeleda kaalu lukud asemel vabaneda neist.

“See oleks olnud tore näha neid tugevdada tõkke või panna neid keskel silla asemel vabaneda neist täielikult,” ütleb Brent, kes viibis Pariisi esimest korda koos oma partneri Penelope. Paar oli planeeritud panna lukk silla, kuni nad lugenud, mis toimub.

Kas nad püüavad lukustada oma armastust mujal linna?

“Ei, ütleb Penelope. “See koht on nii ikooniks.”

Mõned turistid tunnevad erinevalt, aga ja on valmis proovima oma panused on jätkata moehullus teistes kohtades linnas. Näiteks paarid alustas kinnitusviis lukud ühe osa Pont de l’Archevêché, mis asub lähedal Notre-Dame katedraal Ile de la Cité, viimase paari aasta jooksul. Ja lähedal Pont Neuf, smatterings lukud on hiljuti ilmumist. See võib olla raskem veenda paaridel hoides rituaal käimasolevate oodatust.

Teine tulistas Pont des Arts ja selle Lovelocks

Üks asi on kindel umbes lovelocks nähtus: nad väga polariseeriv. Mõned arvavad, et nad võluv ja lisada värvi linna peaaegu austerely graatsiline õhus; teised tunnevad nad kitschy ja odav märgid häirivad ilu ja esteetilise harmoonia pealinnas.

Armastus ja jäätmed: Kas need sobivad kokku?

Sest mõned paarid Pariisis innukas hüpata lovelocks bandwagon enne praktika allutatakse kõik välja keeld, pinnad nagu prügikaste ja laternapostid sobivad kohad lisada oma sümbolid armastus. Hmm, me ei ole päris kindel, et see ühing ennustab …