Na The O2: Climb dachu O2 Arena – Londyn

Posted on

Na The O2: Climb dachu O2 Arena - Londyn

W czerwcu 2012 roku, The O2 obchodził swoje piąte urodziny otwierając nową atrakcję: wspiąć się na górę charakterystycznym budynku O2! Nie bez powodu to miejsce jest na świecie najbardziej popularne miejsce rozrywki, ponieważ oferują różne pomysły, takie jak ten niesamowity wznoszenia.

Na szczycie, tam platforma widokowa gdzie jesteś wolny, aby robić zdjęcia i podziwiać widoki, ale trzymaj się mocno do wspinaczki, która jest 52 metrów nad poziomem gruntu i dojechać chodnik tkaniny na rozciąganie.

Na The O2 wspinaczkowa sprzęt bezpieczeństwa

Wspinanie jest dość strome, więc trzeba zwrócić uwagę na instrukcje dotyczące bezpieczeństwa. Twoja wizyta do startów „Base Camp” ze zwolnienia do przeczytania i podpisania więc są świadomi ryzyka, a następnie obejrzeć krótki ale nieco humorystyczny zdrowia i bezpieczeństwa wideo.

Stąd masz podjęte przez się przebrać w strój wznoszenia, która idzie w górę swoich normalnych ubrań, takich jak ogólny. Ma długie zamki błyskawiczne i rzepy, aby ułatwić zakładanie. Musisz nosić płaskie buty z dobrą przyczepność i buty wspinaczkowe mogą być dostarczone lub można nosić własne, jeśli zespół bezpieczeństwa dać zgodę. Można zobaczyć mnie na sobie mój garnitur wznoszenia.

Pozew wznoszenia posiada kieszeń na każdym rękawie, aby dopasować telefon z aparatem, ale rzeczywiste kamery nie są dozwolone .

Jak również garnitur wspinania, każdy nosi uprząż, która krąży wokół wierzchołków nogach i na ramionach, i umieścić go na raczej jak plecak. Gdy wszystkie pasy zostały zaostrzone dodawać klipy wspinać się i przewodnikiem zabierze cię do podstawy podejścia do szkolenia na temat sposobu, aby dołączyć się do drutu zabezpieczającego.

Wspiąć się może zdarzyć się w większości warunków pogodowych (chyba uznane za niebezpieczne) i chodnik może być śliskie kiedy mokre więc uważnie słuchać wszystkich instrukcji. Udać się pojedynczy plik z maksymalnie 15 osób w każdej grupie wraz z doświadczonym przewodnikiem. Jest to centralny poręcz i ważne jest, aby zachować co najmniej jedną rękę na niego cały czas, jak nagłe podmuchy wiatru czuć się o wiele bardziej stanowczy powyżej poziomu gruntu.

Szczyt w górę na O2


Początek wznoszenia i koniec wznoszenia są najtrudniejsze, ale poziomy off bliżej szczytu, gdzie znajdą Państwo płaską, okrągłą platformę obserwacyjną. Ponieważ istnieje bariera wokół krawędzi peronu można być odpiął od przewodu bezpieczeństwa i mogą swobodnie poruszać i robić zdjęcia. Faktycznie, jesteś bardzo zachęcać do robienia zdjęć, mimo że nie może wziąć aparat z tobą, tylko telefon z aparatem fotograficznym. Nie ma WiFi więc dlaczego nie umieścić zdjęcie na Twitter lub Facebook z tam na górze?

Istnieją oznaki wokół krawędzi peronu, które pomogą Ci rozpoznać zabytki i przewodnik może wskazać rzeczy dla Ciebie. Obszar wspinaczka na miejscu jest Canary Wharf, ale gdy wiesz, gdzie szukać można również zobaczyć zabytkowej Royal Greenwich i London 2012 Olympic Park.

Wróć do widoku Canary Wharf i szukać między budynkami a znajdziesz odłamek i Ratusza ikonicznych budynków w centrum Londynu.

Kolejka linowa jest również imponująca z tu więc fala dla pasażerów będzie przeszłość!

To nie jest takie samo jak widok z London Eye, jak to jest nie do centrum Londynu ale zobaczysz obszar południowo-wschodnim Londynie przechodzi niesamowitą regenerację jak doki, raz życiowych londyńskiego dzielności morskiej, ale teraz opuszczonych, są przekształcane do nowy używa dzisiaj.

Na The O2 Informacja o rezerwacji


Całe doświadczenie – od odprawy bezpieczeństwa, wprowadzanie narzędzi bezpieczeństwa, w górę iw dół wznoszenia – trwa 90 minut. Każdy, kto jest medycznie dopasowanie i ma ducha przygody może zrobić podejście, a jednocześnie nie ma górnej granicy wieku, dzieci muszą mieć ukończone 10 lat i co najmniej 1,2 m wysokości. Próbowałem wspinać Zgadzam się, że młodsze dzieci mogą się bać na drodze i muszą być fizycznie na tyle silny, żeby trzymać się wokół nie została rozbita przez wiatry, które są odczuwane silniej na wyższych poziomach niż na ziemi.

To ta sama cena dla dorosłych i dla dzieci.

Jedyna dostępna jest zniżka dla klientów O2 telefonów komórkowych, które mogą pobrać darmową aplikację o nazwie Moments priorytet i następnie książkę z 15% zniżką. Jeżeli chcesz zarezerwować dla kilku osób może być wart coraz Pay As You Go karty SIM O2 za pomocą telefonu komórkowego, aby skorzystać z oszczędności.

Można zarezerwować na dzień, ale w celu zagwarantowania przedział czasowy, który jest odpowiedni dla Ciebie lepiej rezerwacji. Pełne informacje na oficjalnej stronie internetowej: www.theo2.co.uk/upattheo2 . Na The O2 jest otwarty przez cały rok (przy sprzyjającej pogodzie).

Kiedy zakończyć wspinaczkę, po wyjściu przez The O2 , która ma wiele restauracji i kawiarni, dzięki czemu można usiąść i podziwiać to, co właśnie osiągnięty!