Nähes muumiad ja skelette Itaalias

Posted on

Nähes muumiad ja skelette Itaalias

Itaalia on mitmeid katakombid eluaseme luud surnud, kuid kas teadsite, et Itaalia on ka muumiad? Kesk Itaalia ja Sitsiilia on muumia eksponaate, mis on üldsusele avatud giidiga külastus, sageli kirikutes. Need muumiad on looduslikult säilinud ja kuvab saab õudne vaatepilt, nii et me üldiselt ei soovita neid väikelastele. Kuigi enamik Christian katakombid, eriti tuntumaid Roomas, on pikka aega olnud nende luud eemaldatud avaliku arvates on veel mitu hästi ja vähem tuntud kohti näha Arusaamatu näidikud ja lugematu arvu pealuud ja kondid.

Märkus: Peaaegu igal juhul need kalmistud, katakombid, kabelid ja kambrid pühakojad. Kuigi nad võivad pöörduda külastajate mõttes õudne, see on ikka vaja olla lugupidav vaatamisel neid. Fotod on üldiselt keelatud, nii nagu küsimus seoses ei püüa vargsi autoportreede skelett.

Kui vaatama minna Itaalia muumiad ja skelette:

  • Church of the Dead, Urbania muumiad kalmistu : kirik Dead, Chiesa dei morti , on väike kirik Le Marche linna Urbania mis hoiab huvitav ja veidi õudne ekraanil. Mummies kalmistu, Cimitero delle mummie , on väike kabel. Juhend võtab sind kabel ja ütleb teile muumiad ekraanil. Saa külastate üksikasjad Urbania muumiad kalmistu .
  • Ferentillo muumiad Muuseum : Väike linn Ferentillo Lõuna Umbria hoiab huvitav üllatus alla kirik Santo Stefano. Asutused sinna maetud olid säilinud haruldane microfungus et ründas laipu ja muutis need muumiad. Mõned kõige paremini säilinud muumiad on eksponeeritud nüüd on muumia muuseumi alumine osa kiriku.
  • Katakombid on Capuchins : Palermos Sitsiilia katakombid dei Cappuccini sisaldavad palsameeritud kehasid, palju heas korras, et ikka otsida elutruu. Need kehad olid Muumioitu poolt säilitusainet leitud catacombs. Saa külastavad teabe ja üksikasjad katakombid Sitsiilias.
  • Skelette ja katakombid Itaalia : skelette on leitud katakombid mitmes kohas Itaalias. Mazes maa-alused tunnelid kasutati matta tuhandeid asutuste ja mõned neist on avatud reisid või külastusi. Rooma on mõned parimad katakombid, kuigi enamikul juhtudel on Katakombi hooldajad on eemaldatud luud surnud avalikkusele nähtavad. Ikka, see on põnev näha need maa kalmistute ja õppida nende konteksti juba kohad Christian jumalateenistus. Loe edasi meie teejuht katakombid Roomas. Pange tähele, et kõik Rooma katakombid, külastused on giidiga ekskursioon – koos miili tunnelite kahanevalt mitu taset maa all, sa ei taha riskida eksida ilma juhend!
  • Kaputsiini Crypt ja muuseum:  Rooma, tuntuim skeletid logelema – sõna otseses mõttes – on muuseum & Crypt kaputsiini Friars , Via Veneto. Siin tuhandeid kaputsiini vennad interred sisse maapealses kalmistu, nende luud ja pealuud paigutatud seina decor ja isegi lühtrid. See on kummaline koht kogeda, vaid ka üllatavalt peegeldav ja liigub.
  • Õudne Kohad Roomas : Rooma on mitmeid kohti, kus saab näha hirmutav vaatamisväärsuste, sealhulgas kehaosad pühade ja muude ebatavaliste säilmed Rooma kirikud.
  • Etruski hauakambrid Itaalias: Kui soovite näha haudade ilma organite, on palju säilinud etruskide hauad (pre-rooma) Kesk-Itaalias. Üks parimaid kohti näha maalitud etruski haudade on Põhja Lazio linna Tarquinia, kus on ka hea arheoloogiamuuseum.