Najlepší čas na návštevu Londýna

Posted on

 Najlepší čas na návštevu Londýna
S miernymi celoročné teplotou a spoločenskom kalendári, ktorý nikdy ukončí, nie je nič také ako zlý čas na návštevu Londýna. To znamená, že počet návštevníkov z oboch zámorí a okolo napučiava vo Veľkej Británii v priebehu letných mesiacov, kedy školy von a zimné obdobie prázdnin. Tak, aby sa zabránilo preťaženiu, najlepšia doba pre návštevu Londýna sú v ramenných obdobiach neskorej zimy / začiatkom jari (január až apríl, s výnimkou Veľkej noci) a na jeseň (september až november).

Počasie v Londýne

Londýn má povesť daždivé a studené mesto, ale to nie je celkom presné. Mnoho amerických miest (vrátane New Yorku), sú v skutočnosti daždivejšie ako v Londýne. Hoci Londýn nemá tendenciu byť oblačno, Londýn je vlastne najsuchšie mesto krajiny a skúsenosti štyri ročné obdobia – niekedy to všetko v jeden deň.

Winters málokedy ponoriť pod 40 ° F (4 ° C) a sneh je neobvyklý s nepárne výbuch závany zriedka hromadia. (Vo vzácnom prípade akéhokoľvek nahromadenie, mesta a jeho letiská ochromený.) Dni sú krátke v zime, ako slnko zapadá okolo 4:00 hod

Jar prichádza čoskoro v Londýne s pekného počasia a kvitnúce stromy niekedy stáva už na konci februára. V priemere, na jar a na jeseň bývajú množstvo pripadá na Londýnskej mesiacov, ale to nie je hlavný rozdiel od ostatných ročných obdobiach.

Leto v Londýne je relatívne pohodlné v porovnaní s ostatnými európskymi hlavnými mestami s dennými teplotami v 70. rokoch F (20s C); však, tam je často jeden alebo dva extrémne tepla a vlhkosti sa teplote dosahujúca 90 ° F (32 C). Londýn nie je vybavený pre sparnom počasí, ako na mnohých miestach – vrátane niektorých linkách londýnskeho metra – nemajú klimatizáciu. Ale teplé počasie prináša Londoners húfne a leto prináša dlhé denného svetla (slnko nezapadá do cca 11 hodín).

Vrchol sezóny v Londýne

Leto je londýnsky vrchol sezóny, a môžete očakávať, že dlhé fronty u turistických atrakcií a vysokými cenami izieb v hoteloch. U hlavných atrakcií, ako je London Eye a Tower of London, môžete vopred rezervovať si vstupenky online ešte niekoľko mesiacov dopredu.

Pretože väčšina múzeí sú zadarmo (okrem špeciálnych exponátov), ​​nie je potrebné, aby pre-knihu; Avšak, aby sa zabránilo davy ísť skoro ráno a vynechať víkendové návštevy ako v Londýne múzea sú populárne pre rodiny s deťmi zábava pre Britov žijúci mimo mesto.

Vzhľadom na množstvo hotelov, ubytovní a dovolenku k dispozícii v Londýne, nie je núdza voľby, pokiaľ ide o ubytovanie, ale rezervovať vopred, aby sa zabránilo sklamanie.

Ako každá veľké európske mesto, Londýn je tiež obsadená počas Vianoc. Verejná doprava je k dispozícii na Štedrý deň a obmedzené na Štefana (26. decembra). Väčšina z najznámejších londýnskych atrakcií a podniky sú zatvorené na Štedrý deň a Štefana.

V britských školských prázdnin, mesto je tiež preťažené. Školské prázdniny vyskytujú v letnom období (zvyčajne od júla do septembra); okolo vianočných a veľkonočných sviatkov; a na “napoly termín:” jesenné polovica termín je zvyčajne koniec októbra a na jar polovica termín je zvyčajne v polovici februára.

január

I keď budete potrebovať zimný kabát, január-mesto je najchladnejší mesiac je skvelý čas pre návštevu Londýna ako rekreačný hordy preriedili.
Udalosti na check-out:

 • 1. januára, v uliciach okolo Piccadilly hostiť londýnskom Novoročné Parade . Môžete si kúpiť vstupenky tribúny pre festival a sprievod v predstihu.
 • Počas prvých dvoch týždňov mesiaca januára, kedy nakupovať, úmoru pri predaji januára. Hit vysoké ulice (hlavné nákupné dopravných tepien), ako je Oxford Street a Regent Street a dedičstvo obchodné domy ako Harrods , Selfridges a Fortnum & Mason .
 • 25.januára je Burns Night, pocta škótskeho básnika Roberta Burnsa, ktorý sa oslavuje po celej Veľkej Británii v škótskom motívom jedla a pitia podávané v mnohých krčmách a reštauráciách. (Tam je zvyčajne Haggis zapojiť.)

február

Vzhľadom k tomu, jarné polovica termín pripadá v polovici mesiaca, tam sú viac detí a rodiny v Londýne vo februári v porovnaní s januárom, ale je to stále dobrý mesiac na návštevu, a to najmä ak nie ste cestovanie s deťmi.

Udalosti na check-out:

 • Osláviť čínsky Nový rok v londýnskej čínskej štvrti s malým sprievodom a rôzne slávnosti.
 • Valentín je ocenený na mnohých reštaurácií so špeciálnymi ponukami či slávnostné výzdobou v Londýne. (Stoly pre dve osoby na špičkových reštaurácií v Londýne je potrebné rezervovať vopred.)

marec

Jar je jeden z najlepších doba pre návštevu, pretože Londýn je tak zelené mesto a je naplnený parky, stromy a kvetinami.

Udalosti na check-out:

 • Deň svätého Patrika je neslúži v Trafalgarskom námestí s Day Festival London svätého Patrika , ktorý sa zvyčajne koná cez víkend najbližšie k deň svätého Patrika (17. marca). So značným írskej populácie možno očakávať, že davy v Londýne je mnoho írskych krčiem.
 • Vo Veľkej Británii, Deň matiek pripadá v marci (dátum sa líši v závislosti na kresťanskom kalendári), takže očakávať, že veci ako mamička tematikou popoludňajších čajov a špeciálnych ponukách v niektorých reštauráciách.

apríl

Nezabudnite si dáždnik, pretože na jar môže byť trochu daždivé. Veľkonočné sviatky (Veľký piatok a Veľkonočný pondelok), niekedy padajú už v marci alebo až v máji. Očakávame, že predĺžený víkend priviesť davy, uzávery a osláv. Školy sú zvyčajne uzavreté po dobu dvoch týždňov okolo Veľkej noci.

Udalosti na check-out:

Smieť

Máj je začiatkom hlavnej turistickej sezóny, ale je to krásny čas na návštevu kvôli počasiu. Existujú dva mája sviatky (sviatky, kedy sú zatvorené banky a mnohé podniky). Tie sa zvyčajne konajú na prvý a posledný pondelok v mesiaci.

Udalosti na check-out:

 • Kvintesenční British Chelsea Flower Show je päťdňovej oslavy všetkého kvetinové a koná sa v luxusnej štvrti Chelsea.

jún

Sociálna kalendár je plný švih v júni, a mesto je nabitý s medzinárodnými organizáciami as britskými turistami, sa teší na ďalšie hodiny denného svetla.

Udalosti na check-out:

 • Trooping farby (kráľovná narodeniny Parade) siaha od Buckinghamského paláca a zahŕňa vystúpenia Jej Veličenstva kráľovnej. Budete musieť obliecť pre túto príležitosť a kúpiť vstupenky v predstihu.
 • Pride v Londýne priťahuje odhadom jeden milión návštevníkov do mesta a mnoho LGBT podujatia, vrátane sprievode, sa uskutoční okolo Oxford Street.
 • Wimbledon , svetoznámy tenisový turnaj, niekedy začína na konci júna.

júl

Júl je londýnsky najteplejším mesiacom a jedným z jej najrušnejších a najostrejším.

Udalosti na check-out:

 • Existujú tony hudobných festivalov sa odohráva v Londýne v lete, ale najznámejší je Proms , dvojtýždňová séria súčasných aj koncerty klasickej hudby v Royal Albert Hall v South Kensingtone.

august

Rovnako ako júl, august je teplé a preplnená. Tam je sviatok na posledný pondelok v mesiaci.

Udalosti na check-out:

 • Notting Hill Carnival je jedným z najväčších európskych street party. Oslava londýnskom West indickej komunity, udalosť sa koná cez Summer Bank Holiday víkend.
 • Carnaval del Pueblo  cťou latinskoamerickú kultúru a je držaný v Burgess Park.

septembra

Ako škola začína znova a počasie dostane chladnejšie, davy začnú tenký v Londýne, čo je vynikajúci čas na návštevu.

Udalosti na check-out:

 • Prekypujúci kreatívne a najrôznejších akcií, The Thames Festival sa koná prvé dva týždne v mesiaci.

október

Októbra prináša trochu viac dážď, ale trochu menej ľudí.

Udalosti na check-out:

november

November je tiež vhodná doba k návšteve, počasie je na rozmyslenie ešte tak davy sú pomerne malé.
Udalosti na check-out:

 • Bonfire Night alebo Guy Fawkes deň sa oslavuje 5. novembra v celom Spojenom kráľovstve a pripomína zlyhanie Guy Fawkes ‘vyhodiť snemovne. Existuje ohňostroj prehliadky a ohňa po celom meste.
 • Masívne primátora Show je prepracovaný sprievod a show, a to vypne veľkú časť Londýna na deň. Je to zadarmo sledovať sprievod, ale lístky sa predávajú za tribúnami.

December

V decembri, London je prakticky prasknutie sviatočnej nálady. Mesto iskrí s vianočné svetla (najmä okolo Oxford Circus) a mnoho rekreačných trhoch. Štedrý deň a sviatok (26. decembra) sú obaja sviatky a väčšina z podnikania bude uzavretý. Okolo obdobie prázdnin, je tu obmedzená doprava a žiadna verejná doprava na Štedrý deň.

Udalosti na check-out:

 • Na Silvestra, London kladie na veľký ohňostroj na rieke Temži. Vstupenky vždy vypredané s dostatočným predstihom