Najlepší čas na návštevu Talianska

Posted on

Najlepší čas na návštevu Talianska
Takmer každej ročnej dobe môže byť dobrý čas na návštevu Talianska. Nie každá krajina má tieto práva vychvaľovanie! Kým Taliansko ponúka oveľa užiť v každom ročnom, najlepší čas na návštevu Talianska sa na jeseň, od septembra do novembra, kedy sú hotely a letenku lacnejšie a davy leta ustúpili v obľúbených turistických atrakcií, ako je Koloseum a Vatikánu.

Kedykoľvek sa rozhodnete ísť, čítajte ďalej sa dozvedieť viac o Taliansku počasí, a zistiť, ktoré sviatky, jedlo a festivaly sú k dispozícii po celý rok.

Populárna akcie a festivaly

Na Nový rok hviezdy s ranou v Taliansku, ako Taliani, rovnako ako mnoho iných Európanov, oslavujú Epiphany, dátum Magi dodávame darčeky. Vo februári, oslavy pokračovať ako Taliani oslavuje Carnevale, udalosť s sprievody a plesy, ako pre-pôstne Mardi Gras, ktorý sa oslavuje ako finálna stranu pred Popolcovou stredou. Jar je najmä plné mnohých akcií v krajine, z veľkej časti sa otáčať okolo veľkonočných sviatkov. V letných mesiacoch, krajina hostí vonkajšie festivaly a udalosti, ako sú každoročné dostihy Palio, ktoré sa konalo každý rok v Siene.

Na jeseň, je to všetko o potravinách ako nájomný ako hľuzovkami a hríbiky sa oslavuje. A konečne v decembri sa točí okolo Vianoc, kedy Taliani oslavuje sviatok Nepoškvrneného počatia, Santa Lucia deň, Štedrý deň a vianočné, Deň svätého Štefana a sviatkoch niekoľkých iných svätých.

Počasie v Taliansku

Taliansky klíma sa mení ohromne v závislosti na tom, kde ste navštívili. Na severe krajiny, v blízkosti Álp, má drsné podnebie s chladnými zimami a horúca, vlhká leta, zatiaľ čo stredné Taliansko má miernu klímu po celý rok. V južnom Taliansku, nájdete teplé teploty po celý rok.

Napríklad teploty v Miláne sa môže pohybovať od tak nízke, ako 28 stupňov Celzia, v zime sa tak vysoko, ako 85 stupňov Celzia v júli. Rím je oveľa miernejší, s nízkymi teplotami typicky v 40. a letných maxím v 80. rokoch.

Vrchol sezóny v Taliansku

Hlavná sezóna v Taliansku je zvyčajne od polovice mája do augusta, kedy návštevníci sa hrnú do krajiny z celého sveta. Zatiaľ čo mnoho Talianov ísť na vlastnú dovolenku v auguste, návštevníci odinakiaľ všetky, ale aby sa na to, posielanie leteniek a ceny hotelov na ich najvyšší. Leto je skvelý čas na návštevu, a to vďaka talianskej krásne počasie, ale byť pripravený na ďalšie davy na hlavných atrakcií ako inokedy počas roka.

január

Január môže byť skvelý čas na návštevu Talianska pre tých, ktorým nevadí chlad. Počas zimy, opera, symfónia a divadelných sezón sú v plnom prúde. Pre milovníkov zimných športov, Talianskej hory ponúkajú veľa príležitostí.

Udalosti na Odhlásenie

 • Epiphany, príchod troch kráľov, sa slávi každý rok 6. januára a je najvýznamnejšou taliansky festival oslávil v januári.
 • San Antonio Abate sa oslavuje 17. januára v mnohých častiach Talianska. Obrovské ohňa svieti a tam je často aj hudba, tanec a veľa vína.

február

Februára môže dostať zlý rap, ale je to skvelý čas na návštevu pre cestovateľov rozpočtu vedomej ako letenku a ubytovanie, sú oveľa viac za rozumnú cenu ako v iných mesiacoch. Počasie môže byť zima a vlhko, takže zababušiť!

Udalosti na Odhlásenie

 • Carnevale , ako je to len v taliančine, sa pohybuje ročne podľa liturgického kalendára, sa pohybuje každý rok, ale je tu dobrá šanca, niektoré z najlepších akcií sa uskutočnia počas februára.
 • Taliansky oficiálne zimné výpredaje obdobie začína vo februári, takže ak hľadáte urobiť nejaké nákupy, nie je lepší čas.

marec

March môže začať chlad a vlhkosť, rovnako ako februári, ale do konca mesiaca, je pravdepodobné, že svieti slnko a množstvo kvetov, stromov kvety a záhrady sú v plnom kvete v Taliansku potom. Davy sú stále nízke, takže marec skvelý čas na návštevu.

Udalosti na Odhlásenie

 • Rome Marathon sa koná tretiu nedeľu v marci. Závod začína na Forum Romanum.
 • Easter niekedy padá na konci marca s udalosťami v priebehu týždňa vedúce až do Veľkonočnej nedele a je to obrovská oslava po celej krajine.

apríl

 Ako jeden z talianskych “ramenné sezón”, môžete nájsť skvelé počasie a skvelé ceny, ak ste náhodou na návšteve v priebehu apríla. Easter zvyčajne klesá počas tohto mesiaca, takže ak ste náhodou navštíviť počas Veľkej noci, vedia, že dovolenka je pozorovaná vernejšie, než je tomu v Spojených štátoch, čo znamená, že sa môžete stretnúť v niekoľkých uzavretých obchodov, reštaurácií a turistických centier v priebehu tejto doby, než by ste v Amerike. Na druhú stranu, hosťujúci na Veľkú noc je skvelý čas vidieť Svätý týždeň sprievody.

Udalosti na Odhlásenie

 • Talianske veľkonočné týždeň slávnosti začať v týždni pred Veľkou nocou a pokračovať cez veľkonočný pondelok, La Pasquetta, štátny sviatok.
 • Rímska narodeniny (753 BC!) Se oslavuje každý rok na 21. apríla.

Smieť

V máji, teploty sa otepľuje a davy sa zvyšuje. Budete mať tiež viac hodín denného svetla, ktoré vedú k tomu mesiac ideálny pre objavovanie alebo biť na pláž.

Udalosti na Odhlásenie

 • 1.mája je sviatok po celom Taliansku. Je oslavovaný podobne ako Deň práce Ameriky, s niekoľkými rôznych prehliadok a festivalov na oslavu.
 • Môže tiež znamená výkop na Giro d’Italia, ekvivalent krajiny na Tour de France.

jún

Davy sú na svojom vrchole v júni, ale počasie je skvelé, pretože teploty ešte vrcholila. Kým ceny môžu byť vyššie, ak ste snívali na slnku nasiaknuté talianskej dovolenky, Jún je mesiacom pre vás.

Udalosti na Odhlásenie

 • 2.června je Festa della Repubblica, štátnym sviatkom, ktorý oslavuje založenie Taliansku ako jednotný republike. Tam sú zvyčajne veľké sprievody a ohňostroje v celej krajine.

júl

Letné výlet do Talianska znamená, že budete užívať veľa jasného slnečného svitu a môže klesnúť jeho dechberoucí pláží. Chystáte sa do stredomorských krajín v júli tiež znamená zapojenie do talianskych fantastickej letných festivalov, ktoré sa zúčastňujú vonkajšie koncerty a divadelné hry a relaxačné vonku vo večerných hodinách. Júl je rušný mesiac pre cestovný ruch, takže očakávať, že zaplatí vyššie ceny za ubytovanie a letov.

Udalosti na Odhlásenie

 • Palio, Siena slávny sedla dostih okolo centrálneho námestia, Piazza del Campo, sa koná 2. júla.
 • Na tretiu nedeľu v júli, jeden z najväčších festivalov v Benátkach, Festa del Redentore alebo festival Vykupiteľa, označuje koniec veľké morovej epidémie v 1576. Dnes to oslávila s ohňostrojom a gondola závod.

august

Taliani vziať vlastné dovolenku v auguste, ale krajina je stále bzučiaci s turistami. Že počasie bude pravdepodobne horúca (a vlhké, vo väčšine častí!) A davy napučiavať v obľúbených turistických atrakcií, od Posledná večera do Kolosea. Kým väčšie mestá bude mať ešte veľa aktivít, majte sa na pozore, aby menších miest a obcí bude oveľa pokojnejšia.

Udalosti na Odhlásenie

 • Ferragosto (Nanebovzatia Panny Márie), je národný sviatok, ktorý označí vrchol letných prázdnin sezóny. Je to v dňoch 15. augusta.
 • La Fuga del Bove (Útek z byvola), je tri-týždenný festival v toskánskeho mestečka Montefalco. Obsahuje skvelé jedlo, historické kostýmy a hudbu.

septembra

Najteplejšie letné počasie výrazne poklesne, davy letného majú riediť a Taliani sú späť zo svojich prázdnin. Talianska na jeseň patrí medzi najlepšie čas na návštevu. Môžete teraz spadať potraviny, ako sú hľuzovky a hríbiky, zúčastní pádu festivaly a kultúrne podujatia, a dostať sa po rôznych miestach, bez toho aby letným žiaru.

Udalosti na Odhlásenie

 • Regatta príbehy, historická loď závod Benátkach sa koná prvú nedeľu v septembri so štyrmi závodných kategóriách.
 • Festival Madony morí sa oslavuje druhú nedeľu v septembri na Sicílii v obci Patti.

október

Októbra označuje skutočný začiatok toho talianskeho ramenné sezóny, keď ceny sú zvyčajne oveľa nižšie, než nájdete v ďalších obdobiach roka. Je tu ešte veľa robiť keď, ako celá krajina je plná dožinky oslavuje víno, huby, hľuzovky a ďalšie.

Udalosti na Odhlásenie

 • Alba známy biely hľuzovka festival sa koná cez víkend v priebehu októbra v regióne Piemont v Taliansku.
 • V Terstu Barcolana Regatta je najväčším stretnutím lodí v Stredozemnom mori.

november

November prináša nízku letenku (niekedy ako malý ako $ 500 spiatočný z USA) a neuveriteľnú lístie pádu. Hotelové izby sú často lacnejšie a tiež, čo mesiace skvelý čas na návštevu.

Udalosti na Odhlásenie

 • The White Truffle Fair v stredovekom toskánskom kopca mesta San Miniato sa koná na druhom, treťom a štvrtom víkendu v novembri
 • Sviatok Panny Márie Dobré zdravie sa koná v Benátkach 21. novembra v Madonna Della Salute pripomínať benátsku oslobodenie od moru v roku 1621.

December

Decembrový počasie niekedy nie je ideálny-teploty začali klesať a sneh je bežné v mnohých častiach krajiny. Turistika, prekvapivo, spomaľuje počas prvej časti mesiaca, ale zdvihne späť okolo vianočného času. Pre mnohých z nich trávi Vianoce vo Vatikáne je celoživotný sen.

Udalosti na Odhlásenie

 • Kým Taliani zvyčajne trávia vianočné deň so svojimi rodinami, mnoho katedrál držať omšu vianočné.
 • Stredoveké toskánskej mesto Suvereto hostí ich diviačie festival (Suvereto Sagra del Cinghiale) na konci decembra. Táto akcia vrcholí obrie sviatku.