Najlepšie Atrakcie a čo robiť v Antibes

Posted on

Začnite na Starom Meste

Začnite s Procházka Vielle ville alebo staré mesto. Začnú dole pri prístave – rozdelené do starého prístavu a novšie Port Vauban, pre pohľad na to, ako ostatní, nesmierne bohaté polčasy, alebo pláva v ich perfektné jachty. Je to ďaleko od čias, kedy Guy de Maupassant kotviace svoju loď v malom prístave v roku 1886 pri pobyte v La Bastide du Bosquet a písanie poviedok a román Mont Orio .

Odtiaľ pešo späť cez staré kamenné klenby smerom k trhu, kde stánky pretekaniu s ovocím a zeleninou. Chytiť stôl a krepový v Le Qu4tre (4 cours Massena, tel.: 00 33 (04) 93 34 84 83) na sledovanie akcie. Môžete prechádzať uličiek za trh alebo prechádzku pozdĺž hradieb na Promenade Amiral de Grasse, kde sú nádherné pohľady na more.

Malebný zámok Grimaldi dominánt. Dnes v ňom sídli Musée Picasso, nádherné múzeum s malou, ale veľmi dobrom zbierky. Picasso žil tu na jeseň roku 1946, darovanie obrazy a kresby, že vyrobené do mesta.

Stredoveký kostol Nepoškvrneného počatia bol raz katedrála. Napriek zníženiu ratingu, je to celkom miesto s dreveným vytvarovaný fasádou a stojí za odrazový dovnútra jeho kríž 1447 a Virgin vyrezával v roku 1515.

Zamieriť na juh pozdĺž hradieb na nádhernom mieste du Safranier, v samom srdci veľmi malé, voľné obce v Safranier, vytvorený po druhej svetovej vojne. Je známy pre dve veci: miesto, kde Nikos Kazantzakis písal Grék Zorba (žil v no 8 Rue du Bas-Castellet.) A výborné bistro, La Taverne du Safranier (1 rue du Safranier, tel: 00 33 ( 0) 4 93 34 80 50). Je to neformálne, príjemné miesto, kde sa ryby je najlepšou voľbou.

Prechádzka na sto yardov alebo tak vás zavedie na juh k Archeologické múzeum, ktorý pokrýva 4000 rokov histórie objavené v okolí Antibes. Vrátiť odtiaľto a prechádzať malé dláždených uliciach kryté trhovisko. Je ľahké stratiť a rovnako ľahké nájsť sami znovu.

Musée Picasso v Chateau Grimaldi

V roku 1946, Picasso prišiel žiť v zámku Grimaldi a bol tak nadšený miesto a výhľadom von na more, ktoré sa neskôr dal veľké množstvo jeho prácou do mesta. Pri iných darcov, najmä od Jacqueline Picasso v roku 1991, zbierka rástla a teraz zahŕňa obrazy mytologických zvierat a Stredozemného mora obrazov, rovnako ako nádherné zbierku keramiky, ktoré stoja za návštevu sám. Keď nie je významná výstava, budete tiež vidieť živé, bohato farebné obrazy Nicholasa de Staël, ktorý žil a zomrel v Antibes.
Praktické informácie Zámok Grimaldi
Miesto Marijol
Tel.: 00 33 (0) 4 92 90 54 28

Otváracia doba
15.června-15.září: utorok až nedeľa 10 am-poludnie; Štrnásť hodín až osemnásť hodín
16. júna 14. septembra: utorok až nedeľa 10 am-osemnásť hodín
Zatvorené v pondelok
1. Uzavretá januára, 1. mája 1. novembra, 25. decembra

Vstupné 6 eur

Pozri zraky na Cap d’Antibes

Cap d’Antibes je mys beží na juh od Antibes a Juan-les-Pins. Dlhý a úzky, je ľahké prejsť od západu k východu, ale ak si budete chcieť prezrieť trochu viac a mať čas, a to buď vziať veľmi miestnej envibus a zastaviť na rôznych miestach, alebo riadiť.

Je to úžasné, zalesnené, kopcovitej oblasti, plné elegantných víl nájdete dole malé uličky, ktoré vedú do nikam okrem krásnym výhľadom. Klenot v korune je majestátny Hotel Eden-Roc . Ostatné miesta vidieť patrí Musée Napoléonien a do polovice 19. storočia Villa Eilenroc , domáci na festivale klasickej hudby na konci júla. V prípade, že počasie je punishingly horúco a vy túžia zeleň, prejsť Jardin Thuret , vytvorený botanik Gustave Thuret v roku 1857.

Nesmiete nechať ujsť, je to málo La Garoupe Sanctuary kaplnka so svojimi loďami a modelov; Táto rybárov kaplnka je plná evokujúce pripomenutie tých, ktorí stratili na mori. Neďaleký maják je jedným z najsilnejších na pobreží – maják môže byť videný na 52 kilometrov (25 míľ) na more.

Sledovať stopu Past umelcov okolo Antibes

Antibes má viac ako jeho férový podiel na umelcov, ktorí padli v láske sem a maľoval malé citadela mesto na Stredozemné more. Mesto má teraz oslavovaný svoju slávu tým, že porasty na všetkých miestach, kde sa umelci zriadených ich podstavce a zachytených scén navždy. Vyzdvihnúť mapy turistickej kancelárie ľahký-to-nasledovať, ktorý vás vezme okolo všetkých stánkoch, ktoré ukazujú originálne umelecké diela.

Prehliadková chôdze sa dostanete od Cours Massena, ukazujúci trh pred tým, než bola pokrytá súčasnej štruktúre liatinového ako maľoval Emile-Charles Dameron, okolo vzhľadom k l’Ilet Eugene Boudin maľoval v roku 1893. K dispozícii je Claude Monet picture of Antibes s zasnežené vrcholky Álp v pozadí, pohľad z bulváru de Bacon a nádherné obrázky Ernest Meissonier jazdcov na pláži Salis v roku 1868. k dispozícii je tiež rozpoznateľný Picasso, aj keď je to trochu abstraktné. Mnohé z týchto originálov sú v múzeách v USA, takže si ich môže dobre rozpoznať. To robí objaviť skutočný pohľad zaujímavá, a je to skvelý chôdze.

Vyzdvihnúť mapy od Tourist Office
42 Avenue Robert Soleau
Tel.: 00 33 (0) 4 22 10 60 10
Webové stránky

Prejdite sa trhy pod holým nebom

Každý, kto ide na krytú trhu s potravinami v Cours Massena v centre Starého Mesta. Je to úžasný pohľad – inšpiratívnym mix čerstvé ovocie a zeleninu, syry, olivy, šunky a párkov. Stánky profesionálnych pestovateľov a obchodníkov, ako je syr muž Jacques stekajú vonkajšej strany, pričom stredom ľudia s malým hospodárstvom a bylinných záhrad nastaviť svoje stánky. Je to spleť farieb a vôní a ideálne miesto na nákup potravín pre veľký piknik.

 • Daily 1.júna od 1. do septembra, ostatné mesiace denne okrem pondelka. Od 06:00 do 13:00.
 • V popoludňajších hodinách je rad na trhu remesiel . Nájdete maliara a keramikov, sochy a zariaďovanie interiérov – s rôznou mierou zručnosti – zobrazovať ich prácu tržnice.
 • Mid-jún až september, denne okrem pondelka od 3 hodín do polnoci
 • Októbra do polovice júna piatok, sobotu a nedeľu od 3 pm

Na trhu oblečenie je skutočný mix. Niečo z toho je celkom lacný, ale je to naozaj zábavná skúsenosť a môžete prehrabávať krabíc obuvi, alebo vyzdvihnúť druh plávajúce biele plátené sukne a topy, že práve volajú po sebe na jednom z tých nóbl jácht. Všetky trhy oblečenie plynúť odo dňa 7. amto 1 hod

 • Utorok a soboty: miesto Amiral Barnaud, Staré Mesto
 • Streda: miesto Jean Aude, La Fontanna
 • Štvrťky: Pošta parkovisko, Staré Mesto
 • Piatok: pont Dulys, Juan-les-Pins

K dispozícii je tiež dobré z druhej ruky Brocante trhu . Odohráva sa v inej lokalite Antibes, a to vždy od 7 hodín do 6 hodín

 • Štvrtok a sobotu: miesto AUDIBERT, Staré Mesto
 • Sobota: miesto Nationale, Staré Mesto
 • Štvrťky: boulevard d’Aguillon. Staré Mesto

Slávny Antibes Art Fair  sa koná v priebehu posledných dvoch týždňov v apríli v pre-aux-Pêcheurs, priamo oproti Port Vauban. Je to hlavný starožitnosti a umenie spravodlivé, jeden z najväčších vo Francúzsku, s vážne obchodníci a zberatelia z celého Európy.

Pláží a Marineland pre celú rodinu

Pláže v Antibes a pozdĺž Cap d’Antibes veľmi líšia. Patrí medzi ne úseky žltého piesku (veľmi navštevovaný v letných mesiacoch), kamienkové dlhé pláže, ktoré sa tiahnu pozdĺž cesty od Antibes pozdĺž pobrežia do Nice a rad drobných skalnaté zátoky okolo Cap, ktoré sú skvelé pre šnorchlovanie. Väčšina z piesočné, rodinné pláže majú minimálnu sprchy, toalety a miest na nákup potravín. Na pláži La Salis vytvárajú Chez Jozy, potravinárskeho stánku, ktorý predáva najlepšie, čerstvo vyrobené pán bagnats (tuniakový sendvič v úlohe) a hranolky.

Keď pláže neomrzí, aby si cestu na Marineland tesne mimo hlavnej časti Antibes, hoci byť upozornení – to je celkom drahé. Existuje celý rad aktivít, ktoré ponúka, vrátane striekajúcej po rieke žralok, pri pohľade na ľadové medvede a tučniaky, stretnutie s tuleňmi a sledoval tie nádherné delfínov prechádza svojich krokov.

Marineland
RN7, avenue Mozart
Tel.: 00 33 (0) 8 92 30 06 06
Webové stránky