Najlepšie miesta pre horúcou čokoládou v Paríži

Posted on

Najlepšie miesta pre horúcou čokoládou v Paríži
Keď je to ľadová, studená a zakazovať von, mali by ste zvážiť vytyčovanie jedny z najlepších horúcu čokoládu Paris má ponúknuť. Bohužiaľ, roh kaviareň nie je vždy vhodné: to je bežné podávať až sotva teplej vody s kúskami nerozpustila priemyselné kakaového prášku hojdať okolo hore. Ak chcete pridať urážku zranenia, môžete skončiť platiť štyri alebo päť euro za pop tohtoročného chudáka chocolat chaud .

Našťastie remeselné tvorcovia horúcej čokolády Nižšie uvedené sú skutočné riešenie. Oni používajú vysoko kvalitné cocoas a Čokoláda, skutočné mlieko (lapať po dychu!), A sú často vynaliezavé s chuťou, šnurovanie svoje bohaté čokoládové nápoje s poznámkami, ako je pikantná zázvor a kardamónom, sladkej mäty a oranžovej. Bez ďalších okolkov, tu sú naše tipy na tom, kde získať teplo a zhovievavý vo francúzskom hlavnom meste. Len nezabudnite utrite mliečnu penu na hornej časti pery, než sa vydáte späť do sightsee alebo obchod!

angelina

Pravdepodobne najviac-vyhľadávaný miesto pre horúcej čokolády v Paríži, a vždy zaplavený turistov, táto Viedeň štýle Belle Epoque čajovňa circa 1903 je známy pre svoje ultra-bohatých, prísne tradičné chocolat chaud . Nie je to môj osobný favorit (Zistil som, že je príliš sladké a silné), ale pre mnoho ľudí Angelina horúca čokoláda je zlatý štandard. Vždy rezervovať dopredu, a to najmä v chladnejších mesiacoch a cez víkendy, kedy dlhé fronty turistov čakajúcich na stoly hada von na Rue de Rivoli. Ak dávate prednosť čaj, Angelina je tiež jeden z našich tipov pre najlepšiu čajovniach v Paríži.

 • Adresa: 226 rue de Rivoli, 1. arrondissement
 • Metro: Tuileries, Concorde
 • Telefón: +33 (0) 1 42 60 82 00

Chocolaterie Jacques Genin

Ešte som ochutnali horúcu čokoládu na nedávno otvorenom Marais butiku samozvanej, self-cvičil čokoládovou majstra Jacques Genin. Genin je chocolat chaud je údajne jedny z najlepších v meste a podávané s teplom a pôvabom. Rovnako ako čokoládové tyčinky Hevin, tým je atmosféra ultramoderný tu, tak vyhradiť nejaký čas pre obývačku tu po kráčania okolo alebo nákupy v módnej štvrti Marais.

 • Adresa: 133 rue de Turenne, 3. arrondissement
 • Metro: Filles de Calvaire
 • Telefón: +33 (0) 1 45 77 29 01

Maison du Chocolat

Táto prestížna francúzskej gastronomické House ponúka, nie je divu, vynikajúce horúcu čokoládu na niektoré zo svojich miest. Ak dávate prednosť hrubšie, bohatší, menej sladký rad chocolat chaud , táto verzia by mala uspokojiť vašu túžbu. A ak nemáte čas sedieť, môžete vždy kúpiť vrece čistá čokoláda “korálkov” (k dispozícii v dvoch rôznych “silných” – na obrázku) vytvoriť svoj vlastný doma.

 • Adresa: 52, rue Francois 1er, 8. arrondissement
 • Metro: Franklin D. Roosevelt
 • Telefón: +33 (0) 1 47 23 38 25

Jean-Paul Hevin

Jean-Paul Hevin je už dobre známy ako jeden z parížskych vynikajúcich čokoládových remeselníkov. Hevin vynašiel ponuku teplých cocoas pre rôzne hodín day– niektoré energizujúci, iné relaxačné. Našou nespornou obľúbený je šestnásť hodín “afrodiziakálne”, so silnými tónmi zázvoru a korenia. Ešte exotickejšie? Chocolat aux Huîtres (Čokoláda s ustrice), čokoláda a la CAROTTE (mrkva), alebo čokoláda zen s matcha zelený čaj. Pre tradicionalistov, tam je výber niekoľkých klasických receptov aj za použitia iba vysoko kvalitné čokolády.

 • Adresa: 41 Rue de Bretagne
 • Metro: Tuileries