Najlepsze londyńskim autobusem trasy do zwiedzania

Posted on

 Najlepsze londyńskim autobusem trasy do zwiedzania
Nie ma wiele do zobaczenia na wycieczkę do Londynu, a przede wszystkim na swojej pierwszej podróży do miasta. Biorąc autobus jest jednym z najprostszych sposobów, aby uzyskać dobry widok Londynie bez większych kłopotów lub kosztów; wszystko co musisz zrobić, to dowiedzieć się, którą drogą chcesz zrobić, a następnie pozostawić do prowadzenia z nimi podczas gapić się na scenie. Londyn jest objęte ponad 700 linii autobusowych, a wiele podróżować przeszłości niektóre z kultowych zabytków. Jako bonus, wiele autobusów są piętrowe, a co za wspaniały widok dostaniesz na górnym pokładzie. Lista ta skupia się jedynie na trasach w centrum Londynu i zawiera linki do pełnego przewodnika, który podsumowuje wszystkie cele zawarte na trasie, jak również porad oraz informacji dodatkowej.

autobusy Londyn nie akceptują już opłat gotówkowych, więc trzeba będzie kartę Oyster ładowane z wystarczającą kredytu lub Travelcard. Można również rozważyć użycie bezstykowe karty płatniczej do płacenia za transport w Londynie.

Jeśli masz mało czasu i chcą zagwarantować, że widzisz wszystko z wielkich atrakcji turystycznych w Londynie, najlepiej jest klasycznym Big Bus Tours okrągły trasa.

Nr 11 Droga

Ta linia autobusowa jest doskonałym jeden podjąć, jeśli jest to twój pierwszy wyjazd do Londynu. Kluczem odcinek trasy nr 11 zaczyna się na stacji Liverpool Street, a kończy na stacji Victoria. Rozumie się samo przez City of London i przeszłości takie must widzi jak św katedrze, Trafalgar Square, Houses of Parliament i Westminster Abbey.

Nr 9 trasy

Najlepszy odcinek trasy nr 9 rozpoczyna się w Kensington, a kończy się na skraju dzielnicy Covent Garden. To idzie obok Royal Albert Hall i Hyde Park, wzdłuż Piccadilly, obok pałacu St. James i Trafalgar Square.

Nr 73 Droga

No. 73 trasa zaczyna się na stacji Victoria, a kończy w Stoke Newington w północno-wschodnim Londynie. To mija ogrodach Pałacu Buckingham, Wellington Arch, Hyde Park, Marble Arch, wraz z całą długość Oxford Street, a przez Islington.

Nr 26 Droga

No. 26 Trasa rozpoczyna się w Hackney Wick we wschodnim Londynie, a kończy pod Waterloo przez South Bank. Rozumie się samo przez Hackney i City of London przed wyjazdem na Waterloo Bridge na fantastyczne widoki po obu stronach.

Nr 24 Droga

No. 24 Trasa rozpoczyna się w Hampstead Heath w północnym Londynie i wije się Pimlico, w pobliżu Tate Britain. Rozumie się samo przez Camden i Trafalgar Square, a także Parliament Square, gdzie można uzyskać wgląd Houses of Parliament i Westminster Abbey.

RV1 Route

Trasa rozpoczyna się RV1 Tower Hill, w pobliżu Tower of London, a kończy się w Covent Garden. Linki trasy The Tower of London London Bridge i Borough Market, za pośrednictwem Tower Bridge i Waterloo i South Bank Covent Garden Piazza.

139 Route

Trasa ta rozpoczyna się w West Hampstead i przechodzi przez innych eleganckich dzielnicach północnej części Londynu, w tym St. John Wood, gdzie słynny Abbey Road przejście dla pieszych można znaleźć, a następnie udać się wzdłuż Oxford Street i Regent, przez Piccadilly Circus i wokół Trafalgar Square, a skończywszy na Waterloo ze wspaniałymi widokami z Waterloo Bridge.

Londyn Monopoly Board Lokalizacje

Odwiedzający Londynie często chodzić lokalizacje planszowe Londyn monopol. Łatwiej jeśli wziąć autobus na tych czterech tras, które będą jeździć obok wszystkich lokalizacjach pokładach monopol. Trasy te wszystkie połączyć. Złap nr 205 na stacji Marylebone, nr 78 przy Liverpool Street Station, nr 72 na Old Kent Road i nr 23 przy Fleet Street. Jeśli chcesz skróconą wycieczkę, pick nr 23, gdzie trafisz jackpota and roll przeszłości lwią nazw monopol na pokładzie tylko tej jednej trasie.