Najlepsze popularnych miejsc do odwiedzenia w Japonii

Posted on

Wielu odwiedzających po raz pierwszy do Japonii często są zaskoczeni, aby dowiedzieć się, że w jednym z najbardziej rozwiniętych krajów uprzemysłowionych na świecie, to stosunkowo mały kraj Azji posiada również bogatą i fascynującą historię, która sięga tysięcy lat. Rzeczywiście, na długo przed wielu europejskich najbardziej spektakularnych katedr powstały, Japonii Shinto i buddyjskie świątynie zostały już ugruntowane i rysunek pielgrzymów i patronów dla ich często skomplikowanych wzorów i wystroju.

Jednocześnie, kraj został już doskonalenie umiejętności i zawodów, które ustawić go na drodze do bogactwa, z cienkiej porcelany i ceramiki do tkanin, takich jak jedwab. Znaczna część tej bogatej tradycji ma, pomimo wojen i zniszczeń naturalnego, zostały zachowane (lub przebudowana), a wizyta w Japonii jest to niezapomniane przygody. Oferujący nieskończoną listę najlepszych miejsc, rzeczy do zrobienia i zobaczenia i interesujących miejsc do zwiedzania, to wakacje w Japonii z pewnością jest wielkim nakładem czasu i pieniędzy. Odkryj najlepsze miejsca do odwiedzenia w tym kraju z naszej listy najlepiej ocenianych atrakcji turystycznych w Japonii.

góra Fuji

Najlepsze popularnych miejsc do odwiedzenia w Japonii

Bez wątpienia najbardziej rozpoznawalny punkt orientacyjny w Japonii, majestatyczny Mount Fuji (Fuji-san) jest również w tym kraju najwyższy szczyt, wznoszący się 3,776 metrów nad skądinąd w dużej mierze płaski krajobraz na południu i wschodzie, a wysoki wystarczy być postrzegane z Tokio więcej niż 100 kilometrów. Mount Fuji od wieków obchodzony w literaturze i sztuce i jest obecnie uważany za tak ważną, że UNESCO ikonę uznaną światową znaczenie kulturowe w 2013. Część Parku Narodowego Fuji-Hakone-Izu , Mount Fuji wzrosła o ponad milion osób każdego lata jako akt pielgrzymki, która kończy się oglądanie wschodu z jej szczytu. Podczas gdy niektórzy wciąż decyduje się rozpocząć wspinaczkę od podstawy, większość wspinaczy teraz zacząć od góry półmetek, na dworcu 5th, powodując łatwiejsze w zarządzaniu sześciu albo tak godzinnej wspinaczce. Oczywiście, dla wielu po prostu oglądanie góry z daleka, lub w zaciszu pędzącego pociągu, wystarczy powiedzieć „tam, zrobić to.”

Cesarski w Tokio

Najsłynniejszych Tokio The Imperial Palace z pięknych parków 17-wiecznej otoczone murami i fosami, to trzeba zobaczyć podczas wizyty w stolicy kraju. Nie zniechęcaj się tym, że większość z pałacu są zamknięte dla publiczności (to jest nadal używany przez rodziny cesarskiej), ponieważ nie jest jeszcze na tyle, aby zobaczyć, po prostu spacerując podstawy. Oprócz wielu poglądów drobnych pałacu z licznymi punktami w otaczającym parkiem – w tym słynnego Nijubashi mostu lub „Double Bridge”, tak nazwanych jego wodnista refleksji – goście są dopuszczone do East Higashi-Gyoen Ogrodzie i innych obszarów które są otwarte dla publiczności w ramach zorganizowanej wycieczki. Innym trzeba zobaczyć dla turystów odwiedzających Tokio jest słynny Ginza dzielnicy handlowej, gdzie znajduje się Teatr Kabuki-za z jego występów Kabuki, a także Shimbashi Enbujo Teatru z tradycyjnymi Azuma-odori tańce i występy Bunraku.

Hiroshima Peace Memorial Park

Choć niewiele trzeba tu powiedziane o okropnościach bombardowania atomowego na Hiroszimę w sierpniu 1945 roku, wiele można powiedzieć o niewiarygodnych wysiłków to tętniące życiem miasto jest wykonane dla upamiętnienia liczne ofiary pierwszej na świecie ataku nuklearnego, a może nawet ważniejsze, symbolem trwałego pokoju Hiroshima od tego czasu stała. Odwiedza rocznie ponad milion ludzi, wielu z zagranicy, Hiroshima Peace Memorial Park (Hiroshima Heiwa Kinen Kōen) leży w samym epicentrum wybuchu atomowego w tym, co było kiedyś tętniącym życiem części miasta i obejmuje szereg ważnych zabytków, pomników, muzeów i odnoszące się do wydarzeń tego pamiętnego dnia. Oprócz terenów i ogrodów z ich kolorowych kwiatów wiśni, podkreśla parku należą do Peace Memorial Museum z licznymi eksponatami zajmujących się problematyką pokoju na świecie, a Memorial Cenotaph i Płomień Pokoju , a także Atom Bomb Dome , ruiny budynku administracyjnego, który leżał na środku eksplozji.

historyczny Kioto

The Complete Guide to Arashiyama Bamboo Forest

Jeden z japońskich najczęściej odwiedzanych miast, piękne Kyoto – jednym z niewielu miast w kraju mają być oszczędzono zniszczeń II wojny światowej – przyciąga ponad 10 milionów odwiedzających rocznie do zbadania jej drobne uliczki i architekturę, w znacznej części niezmienione od cesarskiej rodziny osiedlił się tutaj ponad 1000 lat temu. Nawet wtedy, miasto było najważniejszym ośrodkiem kultury Japonii, dziedzictwo, które nadal znajduje się wiele muzeów i galerii sztuki, każde pęknięcie z ważnych rzeźb, obrazów i innych form sztuki.

Najciekawsze buddyjski wpływami architektury Kyoto to jej wiele dobrze zachowanych świątyń, z których 30 są nadal w użyciu i ważne struktury, takie jak 14-wieku Złotego Pawilonu (Kinkaku-ji), słynie z wyśmienitej złoto-liść odziane zewnątrz , Koniecznie też odwiedzić Nijo Castle , twierdzy 17-wiecznej, która zachowała swój pierwotny murami, wieżami i fosą; jego piękne bramy; i jego pałac z wystrojem wnętrz w porządku. Warto również zobaczyć to oryginalna Pałac cesarski w Kioto (Kyoto-Gosho ) , zbudowany w AD 794 i jeden z najczęściej odwiedzanych zabytków miasta. Wreszcie, nie wizyta w Kioto jest kompletna bez spędzać czas odkrywania Arashiyama bambusowym gaju , piękny obszar wysokiego bambusa zaledwie kilka minut spacerem od centrum miasta.

Wyspa Sanktuarium Itsukushima

Wystarczy krótka przejażdżka promem z lądu Hiroshima jest wyspa Miyajima , znane na całym świecie jako Japonii Shrine Island. Zajmuje powierzchnię 30 kilometrów kwadratowych w Hiroshima Bay, Miyajima jest najbardziej znany jako dom w Itsukushima Sanktuarium świątyni Shinto poświęconej córek księżniczką boga wiatru Susanoo. Pochodzący z VIII wieku, większość budynków Sanktuarium wzrosnąć z wodami małej zatoce obsługiwanych tylko przez stosy.

Efekt podczas przypływu jest po prostu oszałamiający, co czyni te struktury – w tym słynny Wielkiej pływającego Gate (O-Torii) – pojawiają się, jeśli są pływające na wodzie. Połączone ze sobą za pomocą chodników i mostów, to fascynujące miejsce, aby zbadać, w szczególności jego większe hale, takie jak znakomity Honden (Main Hall), w ofercie Hall (Heiden), The Prayer Hall (Haiden) i Sali Tysiąca Maty (Senjokaku). Inną zauważalną cechą jest etap sanktuarium, gdzie goście są rozpatrywane z tradycyjnych tańców i występy muzyczne. Również warto poznać to wspaniałe tereny i ogrody wyspy, dom dla dzikich jeleni i liczne kolonie ptaków.

Świątynia Miasto: historyczne Nara

Przez wieki ośrodkiem kultury japońskiej, piękne dziewicze miasto Nara jest domem dla wielu historycznych budynków, wraz z ważnych narodowych dóbr kultury i dzieł sztuki. Oprócz wielu zabytkowych ulic, miasto oferuje wiele ważnych stare świątynie, w tym wspaniały siódmym wieku Kofuku-ji , chyba najbardziej znany z siedmiu wielkich świątyń Nara; i wspaniały ósmym wieku Todai-ji (Świątynia East Great), która słynie z ogromnego posągu z brązu Wielkiego Buddy (Daibutsu), oddanych tutaj w AD 749. Również zainteresowania Todai-ji są jej Great South Gate (Nandaimon) , struktury dwupiętrowy ponoszone na 18 kolumnach z dwóch posągów Nio stoi osiem metrów wysokości i strzeże wejścia świątyni i Sali Wielkiej Buddy, największego budynku drewnianego.

Osaka Castle

Zbudowany w 1586 roku przez słynnego japońskiego wojownika i polityk Toyotomi Hideyoshi , Zamek Osaka (-jo) był w tym czasie największym i najważniejszym twierdzy w kraju. Chociaż zniszczony i odbudowany kilka razy, ponieważ, w obecnej strukturze, zbudowany w 1931 roku, pozostaje wierny oryginałowi. Najciekawsze wizycie obejmują ogromny pięciopiętrowy, 42-metrowej wieży głównej wysoki zbudowany na imponującej 14-metrowej wysokiej bazy z kamienia i domem dla wielu wyświetlaczy wyszczególnieniem historii zamku i miasta; należy odwiedzić na najwyższym piętrze na jego wspaniałym widokiem Osaka, szczególnie atrakcyjne wzroku jak słońce zachodzi.

Również zainteresowania Osaka Castle Park jest Hokoku świątynia , a najbardziej znaną świątynią Osaka, Shitenno-ji , jest również warto odwiedzić i sięga do AD 59. Wybitne jak japońskiej pierwszej świątyni buddyjskiej, to piękne sanktuarium znajduje się pięć opowieści Pagoda wraz z kilkoma innymi pięknie zdobionych budynków w tym Złotego Pawilonu (Kondo) z drobnych rzeźb i obrazów, w Aula (Kodo) i pięknym zadaszonym korytarzem łączącym trzy bramy zewnętrznej strony.

Park Narodowy Chubu-Sangaku i japoński Alpy

Japonia posiada szereg wybitnych obszary naturalne piękno, wiele z nich oznaczono jako parków narodowych lub, w niektórych przypadkach, światowego dziedzictwa UNESCO. Jednym z kraju najbardziej spektakularnych parków jest Park Narodowy Chūbu-Sangaku w centrum Honsiu, wyposażona w północnych i centralnych regionach grupę gór zbiorczo określane jako góry hida lub japońskiej Alp.

Region ten zawiera jedne z najwyższych szczytów w kraju, w tym Hotaka na 3,190 metrów i Yari na 3180 metrów. Podobny pod wieloma względami do Alp Europy Środkowej – zarówno w charakterze krajobrazu i w obfitości śniegu w zimie – japońskie Alpy przyciągają wielu spacerowiczów i wspinaczy latem i narciarzy w zimie. Szczególnie interesująca jest obfitość parku flory i fauny, w tym rzadkich i pardwy górskie antylopy znalezione na wyższych wysokościach. W parku jest wiele gorących źródeł również zwrócić gości i doprowadziła do rozwoju różnych uzdrowisk i ośrodków wypoczynkowych, najbardziej znany jest Kamikochi .

Atsuta Shrine, Nagoya

Atsuta Sanktuarium, w samym sercu miasta Nagoya, jest najważniejszym sanktuarium Shinto w Japonii, i przyciąga ponad pięć milionów odwiedzających rocznie. Założona w pierwszym wieku, ten religijny miejsce słynie z zachowaną insygnia, w „koszenie trawy miecza” (Kusanagi-no-Tsurugi), jeden z zaledwie trzech w kraju. Interesujące są także jej głównym sanktuarium, Hongu, otoczony przez ścianki otaczającej, a skarbiec z licznymi dziełami sztuki, w tym dawnych i współczesnych obrazów, ceramiki, biżuterii i tradycyjnych masek. Choć w Nagoya, należy również odwiedzić Nagoya Castle , wspaniały na wodzie kompleks wybudowany w 1612 roku szczyci się 48-metrowy wieży głównej, który jest znany ze swoich dwóch pozłacanej delfinami (shachi), jego muzeum zawierające dzieła sztuki z dawnego pałacu, i jego spektakularne widoki na miasto i NOBI proste.

Zamek i miasto Fukuoka starożytnych Festiwale

Jednym z niewielu zachowanych przykładów raz płodnych i majestatycznych domów na wzgórzu preferowanych przez Shoguns i władców miasta, Fukuoka Castle (Fukuoka-jo) jest jednym z najważniejszych punktów wizyty w Fukuoka. Po części ogromnego kompleksu, która pokrywała powierzchnię około 47.000 metrów kwadratowych, ten piękny zamek nadal zachwyca wielkością i jego położenie na wysokim fundamencie z widokiem na rzekę Naka. Fukuoka jest również znany z wielu imprez i festiwali, w szczególności Hakata Gion Yamakasa , znany dwutygodniowy długie, 700-letni uroczystość odbywa się co lipca, że przyciąga miliony turystów z całego kraju do swoich kolorowych parad, jak a także tradycyjnych ras i kostiumów. Miasto nie jest bez nowoczesnych atrakcji, zbyt, w tym Canal City Hakata , A-miasto-w-the-miasta wraz z kanału przebiega przez kompleks wraz z wielkich sklepów, hoteli, restauracji i teatru.

Sapporo, Hokkaido

Znajduje się na północ wyspy Japonii, Hokkaido, miasta Sapporo oferuje wiele rzeczy do zobaczenia i do zrobienia dla turystów. Jako największe miasto wyspy, jest to centrum aktywności kulturalnej, gospodarzem wielu imprez i festiwali doskonałe; charakterystyczny styl kulinarny; bogata historia teatralny; i mnóstwo muzeów, galerii i parków. Centralnym punktem tutaj jest bardzo atrakcyjny teren w centrum miasta, którego centrum jest Odori Park, duży pokos zieleni to bardzo przyjemne do zwiedzania. Stamtąd można również uzyskać dostęp interesujące miejsca, takie jak Wieża telewizyjna w Sapporo , a także słynnego tramwaju antenowego miasta, łatwy spacer. The Mount Moiwa Kolejka linowa w końcu dostać się do górnej stacji szczytu, skąd można podziwiać niesamowite widoki na miasto, prawdziwa uczta w nocy. Góra jest również lokalizacja Moiwa Ośrodek narciarski Mount, popularnym zimowym, zwłaszcza, że Zimowe Igrzyska Olimpijskie w 1972 roku odbyły się w mieście. A jeśli jesteś po przybyciu w zimie, należy odwiedzić Sapporo Snow Festival , który odbył się tutaj każdego lutym i rysunek przekraczających dwa miliony biesiadników.