Najlepszy czas na wizytę w Londynie

Posted on

 Najlepszy czas na wizytę w Londynie
Z łagodnymi temperaturami przez cały rok i kalendarz społecznej, które nigdy nie zostanie zamknięty, nie ma czegoś takiego jak zły czas, aby odwiedzić Londyn. Powiedział, że liczba gości z zagranicy i zarówno wokół brytyjskich pęcznieje w miesiącach letnich, kiedy na zewnątrz szkoły, a okres zimowy urlop. Tak więc, aby uniknąć zatorów, najlepszy czas, aby odwiedzić Londyn są w okresach barkowych późnej zimy / wczesną wiosną (od stycznia do kwietnia, z wyłączeniem świąt wielkanocnych) i jesienią (wrzesień-listopad).

Pogoda w Londynie

Londyn ma reputację deszczowy i zimny miasto, ale to nie do końca prawda. Wiele miast amerykańskich (w tym New York) są rzeczywiście Rainier niż Londyn. Choć Londyn nie wydają się być mętny, Londyn jest rzeczywiście najbardziej suchym miastem kraju i doświadcza cztery sezony – czasem w ciągu jednego dnia.

Winters rzadko spadnie poniżej 40 F (4 ° C) i śnieg jest często z nieparzystych rozerwanie flurries rzadko kumulacyjne. (W rzadkim przypadku jakiegokolwiek gromadzeniu, miasto i jego lotniska grind do zatrzymania.) Dni są krótkie w zimie, jak słońce około 4:00 pm

Wiosna przychodzi wcześnie w Londynie z dobrej pogodzie i kwitnących drzew czasami pojawiają się już pod koniec lutego. Przeciętnie, wiosną i jesienią mają tendencję do Londynu deszczowy miesiąc, ale to nie jest duża różnica od innych porach roku.

Lato w Londynie jest stosunkowo wygodne w porównaniu do innych europejskich stolic z dziennych temperatur w 20s 70s F (C); Jednak, często w tygodniu lub dwa ekstremalne temperatury i wilgotności powietrza w temperaturach sięgających 90 F (32 ° C). Londyn nie jest wyposażony w upalne pogody, jak wielu miejscach – w tym niektórych linii londyńskiego metra – nie mają klimatyzację. Ale ciepła pogoda wydobywa londyńczyków w stada, a latem przynosi długie godziny dzienne (słońce nie zestaw do około 11 pm).

Szczyt sezonu w Londynie

Lato jest Londyński szczyt sezonu i można spodziewać się długich kolejek z atrakcji turystycznych i wysokie ceny pokoi w hotelach. Do głównych atrakcji, takich jak London Eye i Tower of London, można wcześniej zarezerwować bilety online z kilkumiesięcznym wyprzedzeniem.

Jak większość muzeów są bezpłatne (wyjąwszy szczególne eksponatów), nie ma potrzeby dokonania pre-book; Jednak, aby uniknąć tłumów iść na początku dnia i pominąć wizyty weekend, jak muzea Londyn są popularnym sposobem spędzania wolnego czasu dla rodzin z dziećmi dla Brytyjczyków mieszkających poza miastem.

Ze względu na liczbę hoteli, hosteli i wakacji dostępnych w Londynie, nie brakuje wyboru, jeśli chodzi o zakwaterowanie, ale rezerwować z wyprzedzeniem, aby uniknąć rozczarowania.

Jak każdy wielki europejskiego miasta, Londyn jest zajęty w czasie Bożego Narodzenia. Transport publiczny jest niedostępny na Boże Narodzenie i ograniczone w Boxing Day (26 grudnia). Większość najbardziej znanych atrakcji i przedsiębiorstw w Londynie są zamknięte w Boże Narodzenie oraz drugi dzień świąt.

Podczas brytyjskich wakacji szkolnych, miasto jest także przepełniona. Wakacje szkolne występują zazwyczaj w okresie letnim (od lipca do września); około świąt Bożego Narodzenia i Wielkanocy; i na „pół cyklu:” jesień pół termin jest zazwyczaj końca października i wiosną pół termin jest zazwyczaj połowy lutego.

styczeń

Choć trzeba płaszcz zimowy, najzimniejszy styczeń-miasta miesięcy-to doskonały czas, aby odwiedzić Londyn jako hordy wakacji nie rozcieńczać.
Wydarzenia na sprawdzeniu:

 • W dniu 1 stycznia, ulice wokół Piccadilly gospodarzem londyńskim noworoczne Day Parade . Można kupić bilety na trybuny na festiwal i parada z góry.
 • W ciągu pierwszych dwóch tygodniach stycznia, sklep „til you drop w sprzedaży stycznia. Hit głównych ulicach (główne arterie handlowe) jak Oxford Street i Regent Street i supermarketów dziedzictwo jak Harrods , Selfridges i Fortnum & Mason .
 • 25 stycznia jest Burns Night hołdem dla szkockiego poety Roberta Burnsa, który obchodzony jest w całej Wielkiej Brytanii ze szkockim stylu jedzenie i napoje serwowane w wielu pubach i restauracjach. (Tam zwykle haggis zaangażować.)

luty

Ponieważ wiosna pół termin wypada w połowie miesiąca, jest więcej dzieci i rodzin w Londynie w lutym w porównaniu do stycznia, ale to wciąż dobry miesiąc do odwiedzenia, zwłaszcza jeśli nie jesteś w podróży z dziećmi.

Wydarzenia na sprawdzeniu:

 • Świętuj Chiński Nowy Rok w londyńskim Chinatown z małą paradę i różne uroczystości.
 • Walentynki jest honorowane w wielu restauracjach w Londynie ze specjalnymi menu lub świątecznego wystroju. (Tabele dla dwojga w najlepszych londyńskich restauracji należy rezerwować z wyprzedzeniem).

Marsz

Wiosna to jeden z najlepszych razy do odwiedzenia, jak Londyn jest takie zielone miasto i jest wypełniona parków, drzew i kwiatów.

Wydarzenia na sprawdzeniu:

 • Dzień Świętego Patryka jest honorowana na Trafalgar Square z London St Patrick Day Festival , który odbywa się zwykle w weekend najbliżej Dzień Świętego Patryka (17 marca). Ze znacznym populacji irlandzkiego spodziewać tłumów w londyńskim wielu irlandzkich pubów.
 • W Wielkiej Brytanii Dzień Matki przypada w marcu (data różni się w zależności od kalendarza chrześcijańskiego), więc należy się spodziewać rzeczy jak mama tematyce podwieczorki oraz specjalne menu w niektórych restauracjach.

kwiecień

Nie zapomnij parasola, a wiosną może być nieco deszczowo. Wielkanocne święta (Wielki Piątek i Poniedziałek Wielkanocny) czasami spadać już w marcu lub dopiero w maju. Spodziewaj się długi weekend przynieść tłumów, zamknięcia, i uroczystości. Szkoły są zwykle zamknięte przez dwa tygodnie około Wielkanocy.

Wydarzenia na sprawdzeniu:

 • London Marathon jest zazwyczaj w kwietniu; spodziewać się zamknięcia dróg.

Może

Maj to początek sezonie turystycznym, ale jest to piękny czas, aby odwiedzić ze względu na pogodę. Istnieją dwa majowy bankowe (świąt, kiedy banki i wiele firm są zamknięte). Zwykle odbywają się pierwsze i ostatnie poniedziałki miesiąca.

Wydarzenia na sprawdzeniu:

 • Typowo brytyjski Chelsea Flower Show to pięciodniowe święto wszystkich rzeczy kwiatowy i odbywa się w ekskluzywnej dzielnicy Chelsea.

czerwiec

Kalendarz społeczna jest pełną parą w czerwcu, a miasto jest zapchane międzynarodowych i brytyjskich turystów, korzystających z dodatkowych godzin światła dziennego.

Wydarzenia na sprawdzeniu:

 • Trooping koloru (Queen Urodziny Parade) przebiega od Pałacu Buckingham i zawiera występ od Jej Królewskiej Mości. Musisz się ubrać na tę okazję i kupić bilety z wyprzedzeniem.
 • Pride w Londynie przyciąga szacunkowo milion odwiedzających miasto i wiele LGBT zdarzeń, w tym parady odbywają się wokół Oxford Street.
 • Wimbledon , turniej tenisowy światowej sławy, czasem zaczyna się pod koniec czerwca.

lipiec

Lipiec jest londyński najgorętszy miesiąc i jeden z jego najbardziej ruchliwych i najbardziej żywe.

Wydarzenia na sprawdzeniu:

 • Istnieje mnóstwo festiwali muzycznych dzieje się w Londynie w lecie, ale najbardziej znany jest the Proms , serii dwutygodniowy współczesnych i koncertów muzyki klasycznej w Royal Albert Hall w South Kensington.

sierpień

Jak lipiec, sierpień jest ciepły i zatłoczone. Istnieje Bank Holiday w ostatni poniedziałek miesiąca.

Wydarzenia na sprawdzeniu:

 • Karnawał w Notting Hill jest jednym z największych europejskich stron ulicy. A celebration of londyńskim West Indian społeczności, impreza odbywa się w ciągu weekendu Lato Bank Holiday.
 • Carnaval del Pueblo  honoruje kultury Ameryki Łacińskiej i jest utrzymywany w Burgess Park.

wrzesień

Jako szkolny rozpoczyna się ponownie, a pogoda robi się chłodniej, tłumy zaczynają się przerzedzać w Londynie, dzięki czemu jest doskonały czas, aby odwiedzić.

Wydarzenia na sprawdzeniu:

 • Pęknięcie z twórczym i różnorodnych imprez, The Thames Festival odbywa się w pierwszych dwóch tygodniach miesiąca.

październik

Październik przynosi nieco więcej deszczu, ale nieco mniej ludzi.

Wydarzenia na sprawdzeniu:

listopad

Listopad to również dobry czas, aby odwiedzić, pogoda jest ochłodzić się jeszcze bardziej tłumy są dość małe.
Wydarzenia na sprawdzeniu:

 • Bonfire Night lub Guy Fawkes Day obchodzony jest w dniu 5 listopada w całej Wielkiej Brytanii i upamiętnia awarię Guy Fawkes’ do wysadzenia Izby Parlamentu. Są pokazy pirotechniczne i ogniska na terenie miasta.
 • Masywna Pokaż Pana Burmistrza jest skomplikowany parada i pokaz, a wyłącza się znacznie od Londynu na dzień. To nic nie kosztuje, aby obejrzeć pochód, ale bilety są sprzedawane za trybunami.

grudzień

W grudniu, Londyn jest praktycznie rozrywające z Szczęśliwego myśli. Miasto błyszczy z lampek choinkowych (zwłaszcza w okolicach Oxford Circus) i wielu rynkach wypoczynkowych. Boże Narodzenie i drugi dzień (grudzień 26) są oba święta i najbardziej firma będzie zamknięta. Całego okresu wakacyjnego, jest ograniczona i nie ma transport publiczny transport na Boże Narodzenie.

Wydarzenia na sprawdzeniu:

 • Na Sylwestra, Londyn stawia na dużym pokaz sztucznych ogni nad Tamizą. Bilety sprzedają się zawsze z dużym wyprzedzeniem