Najlepszy czas na wizytę we Włoszech

Posted on

Najlepszy czas na wizytę we Włoszech
Niemal o każdej porze roku może być dobry czas na wizytę we Włoszech. Nie każdy kraj ma te prawa chwalenie! Choć Włochy oferuje znacznie cieszyć się o każdej porze, najlepszy czas, aby odwiedzić Włochy to podczas upadku, od września do listopada, kiedy hotele i loty są tańsze i tłumy latem nie ustąpi w popularnych atrakcji turystycznych, takich jak Koloseum i Watykan.

Za każdym razem gdy zdecydujesz się iść, czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej na temat pogody we Włoszech, a także dowiedzieć się, które święta, jedzenie i festiwale są dostępne przez cały rok.

Popularne Imprezy i święta

Nowego roku gwiazdy z hukiem we Włoszech, jak Włosi, podobnie jak wielu innych Europejczyków, świętować Epiphany, datę Mędrcy dostarczane prezentu. W lutym obchody kontynuować Włosi świętują Carnevale, zdarzenie z parady i bale jak pre-wielkopostnej Mardi Gras, który obchodzony jest jako końcowy partii przed Środą Popielcową. Wiosna w szczególności jest pełna wielu imprezach w kraju, w dużej mierze krążących wokół świąt wielkanocnych. W okresie letnim, kraj jest gospodarzem festiwali i imprez na świeżym powietrzu, takich jak wyścigi konne Palio rocznej, która odbyła się każdego roku w Sienie.

Jesienią, to wszystko o jedzeniu jako laska jak trufle i grzyby są obchodzone. I wreszcie, grudzień kręci się wokół Bożego Narodzenia, kiedy Włosi świętują Święto Niepokalanego Poczęcia, Santa Lucia Day, Wigilia i Boże Narodzenie, dzień świętego Szczepana i święta kilka innych Świętych.

Pogoda w Włoszech

Klimat Włoch zmienia się ogromnie w zależności od miejsca odwiedzić. Na północy kraju, w pobliżu Alp, ma surowy klimat z zimnymi zimami i gorącymi latami, wilgotnych, natomiast środkowe Włochy ma łagodny klimat przez cały rok. W południowych Włoszech, znajdziesz wysokie temperatury przez cały rok.

Na przykład, temperatura w Mediolanie może wahać się od tak niskie, jak 28 stopni Celsjusza zimą do tak wysokie, jak 85 stopni Celsjusza w lipcu. Rzym jest znacznie łagodniejszy, z niskimi temperaturami zazwyczaj w latach 40. i wzloty letnich w latach 80-tych.

Szczyt sezonu we Włoszech

Szczyt sezonu we Włoszech jest zazwyczaj od połowy maja do sierpnia, kiedy odwiedzający przybywa do kraju z całego świata. Podczas gdy wielu Włochów iść na własnych wakacji w sierpniu, goście z innym wszystko, ale to nadrobić, wysyłając bilety lotnicze i stawki hotelowe do najwyższego. Lato to doskonały czas, aby odwiedzić, dzięki pięknej pogodzie Włoch, ale przygotuj się na więcej tłumów na głównych atrakcji niż w innych porach roku.

styczeń

Styczeń może być doskonała okazja, aby odwiedzić Włochy dla tych, którzy nie przeszkadza zimno. Zimą, opera, symfonia i sezony teatralne są w pełnym rozkwicie. Dla miłośników sportów zimowych, góry Włoch oferują wiele możliwości.

Zdarzenia, aby sprawdzić

 • Epiphany, przybycie trzech króli, obchodzony jest każdego roku w dniu 6 stycznia i jest najważniejszym włoski festiwal obchodzony w styczniu.
 • San Antonio Abate jest obchodzony w dniu 17 stycznia w wielu częściach Włoch. Ogromne ogniska są oświetlone i tam często również muzyka, taniec i mnóstwo wina.

luty

Lutego można dostać złą reputację, ale jest to doskonała okazja, aby odwiedzić dla podróżujących świadomych jak przelot i zakwaterowanie są znacznie bardziej przystępnej cenie niż w pozostałych miesiącach. Pogoda może być zimno i wilgotno, więc zbierać!

Zdarzenia, aby sprawdzić

 • Carnevale , jak to się nazywa w języku włoskim, przesuwa się co roku według kalendarza liturgicznego, przesuwa się co roku, ale istnieje duża szansa, jedne z najlepszych imprez odbędzie się w lutym.
 • oficjalny termin sprzedaży zimowych we Włoszech rozpoczyna się w lutym, więc jeśli szukasz zrobić zakupy, nie ma lepszego czasu.

Marsz

Marsz może rozpocząć zimne i wilgotne, podobnie jak lutym, ale pod koniec miesiąca, to jest prawdopodobne, że świeci słońce i liczne kwiaty, drzewa kwiaty i ogrody są w rozkwicie następnie we Włoszech. Tłumy są nadal niskie, dzięki czemu marca wielki czas, aby odwiedzić.

Zdarzenia, aby sprawdzić

 • Rome Marathon odbywa się w trzecią niedzielę marca. Wyścig zaczyna się na Forum Romanum.
 • Wielkanoc czasami spada pod koniec marca z wydarzeniami w tygodniu poprzedzającym Niedzielę Wielkanocną i jest ogromna uroczystość w całym kraju.

kwiecień

 Jako jeden z włoskich „sezonów ramię” można znaleźć wspaniałą pogodę i świetne ceny, jeśli zdarzy ci się odwiedzić w kwietniu. Wielkanoc zwykle przypada w tym miesiącu, więc jeśli zdarzy ci się odwiedzić w czasie Wielkanocy, wiemy, że święto jest obserwowany bardziej wiernie niż w Stanach Zjednoczonych, co oznacza, że ​​może wystąpić więcej zamkniętych sklepów, restauracji i atrakcji turystycznych w tym czasie niż byś w Ameryce. Z drugiej strony, odwiedzając na Wielkanoc to doskonały czas, aby zobaczyć procesje Wielkiego Tygodnia.

Zdarzenia, aby sprawdzić

 • Włoski Tydzień Wielkanocny uroczystości rozpocząć w ciągu tygodnia przed Wielkanocą i kontynuować przez Poniedziałek Wielkanocny, La Pasquetta, święto narodowe.
 • Rzymu urodziny (753 pne!) Obchodzony jest każdego roku w dniu 21 kwietnia.

Może

W maju temperatury nagrzewania i tłumy są coraz częstsze. Będziesz mieć również więcej godzin światła dziennego, które mogą sprawić, że miesiąc świetny do zwiedzania lub uderzanie plażę.

Zdarzenia, aby sprawdzić

 • 01 maja jest dniem wolnym w całych Włoszech. Obchodzone jest podobny do amerykańskiego Święta Pracy, z kilku różnych parad i festiwali, aby świętować.
 • Może również oznacza kickoff z Giro d’Italia, odpowiednik kraju do Tour de France.

czerwiec

Tłumy są na ich szczyt w czerwcu, ale pogoda jest wspaniała, ponieważ temperatura jeszcze nie osiągnął. Podczas gdy ceny mogą być wyższe, jeśli śnisz na słońcu nasączone włoskich wakacji, czerwiec jest miesiącem dla Ciebie.

Zdarzenia, aby sprawdzić

 • 2 czerwca jest Festa della Repubblica, święto narodowe, które obchodzi założenie Włoszech jako jednolity republiki. Są to zazwyczaj duże parady i pokazy sztucznych ogni na terenie całego kraju.

lipiec

Letnia podróż do Włoch oznacza, że ​​będziesz cieszyć się wiele słońcu i może spaść o swoich piersiach plaż. Idąc do kraju śródziemnomorskiego w lipcu oznacza również uczestnictwo w fantastycznych letnich festiwali we Włoszech, koncertach na świeżym powietrzu i zabawy, a poza relaks w godzinach wieczornych. Lipiec jest pracowity miesiąc dla turystyki, więc spodziewać się płacić wyższe ceny za noclegi i lotów.

Zdarzenia, aby sprawdzić

 • Palio, słynny wyścig koni na oklep Sieny wokół centralnego placu, Piazza del Campo, odbędzie się 2 lipca.
 • W trzecią niedzielę lipca, jeden z największych festiwali w Wenecji, Festa del Redentore lub Festiwalu Odkupiciela, oznacza koniec wielkiej epidemii dżumy w 1576 Dziś jest obchodzony z fajerwerkami i regaty gondoli.

sierpień

Włosi podejmują własne wakacje w sierpniu, ale kraj wciąż jest pełno turystów. Pogoda będzie prawdopodobnie gorące (i wilgotne, w przeważającej części!) I tłumy pęcznieją w popularnych atrakcji turystycznych, począwszy od Ostatniej Wieczerzy do Koloseum. Podczas gdy większe miasta będą nadal mają mnóstwo aktywności, strzeżcie się, że mniejsze miasta i wsie będzie znacznie ciszej.

Zdarzenia, aby sprawdzić

 • Ferragosto (Wniebowzięcie NMP), jest świętem narodowym, które przypada szczyt sezonu letniego wypoczynku. To odbyło się w dniu 15 sierpnia.
 • La Fuga del Bove (Ucieczka z Ox), jest trzy-tygodniowy festiwal w toskańskim mieście Montefalco. Obejmuje on wspaniałe jedzenie, stroje historyczne i muzykę.

wrzesień

Najgorętsze lato ustąpi, tłumy letni rozcieńczona, a Włosi wracają ze swoich wakacji. Włochy jesienią jest jednym z najlepszy czas na wizytę. Można cieszyć się spadek żywności, takich jak trufle i grzybami, uczestniczyć w festiwalach spaść i wydarzeń kulturalnych, a ominąć różne miejsca bez upalne lato.

Zdarzenia, aby sprawdzić

 • Historie Regatta, historyczny wyścig łodzi w Wenecji odbywa się w pierwszą niedzielę września w czterech kategoriach wyścigowych.
 • Święto Madonny Morza obchodzony jest w drugą niedzielę września na Sycylii w miejscowości Patti.

październik

Października przypada prawdziwy początek ramię sezonu Włoch, gdy ceny są zwykle znacznie niższe niż znajdziesz w innych porach roku. Jest jeszcze wiele do zrobienia, choć, jak cały kraj jest pełen dożynki świętuje wino, grzyby, trufle, i więcej.

Zdarzenia, aby sprawdzić

 • słynny festiwal trufla biała alba ma miejsce w weekendy przez cały październik w regionie Piemont we Włoszech.
 • W Triestu, Barcolana Regatta to największe zgromadzenie łodzi na Morzu Śródziemnym.

listopad

W listopadzie odbywa niski przelot (czasami zaledwie 500 $ w obie strony z USA) i niewiarygodną spadek liści. Pokoje są często tańsze, a także, co sprawia miesiąc wielki czas, aby odwiedzić.

Zdarzenia, aby sprawdzić

 • The White Truffle Targi w średniowiecznej Toskanii wzgórzu miasta San Miniato odbywa się w drugim, trzecim, czwartym i weekendy w listopadzie
 • Święto Matki Bożej Dobrej Zdrowia odbywa się w Wenecji w dniu 21 listopada w Madonna Della Salute upamiętniający wyzwolenie Wenecji od zarazy w 1621 roku.

grudzień

Grudniowe pogoda czasami nie jest idealny-temperatury zaczęły spadać, a śnieg jest powszechne w wielu częściach kraju. Turystyka, zaskakująco, spowalnia podczas pierwszej części miesiąca, ale wybiera się z powrotem w okresie Bożego Narodzenia. Dla wielu spędzania Bożego Narodzenia w Watykanie jest marzeniem.

Zdarzenia, aby sprawdzić

 • Choć Włosi zazwyczaj spędzają świąteczny dzień z ich rodzin, wiele kościołów trzymać Mszy Bożego Narodzenia.
 • Średniowieczne miasto toskańskie Suvereto gospodarze ich dziką festiwalu dzika (Suvereto Sagra del cinghiale) pod koniec grudnia. Impreza kulminuje z ogromnym ucztę.