Náklady na hotely a ubytovanie vo Francúzsku

Posted on

 Náklady na hotely a ubytovanie vo Francúzsku

Nájdete širokú škálu možností, ak si plánujete návštevu Francúzska. Náklady na ubytovanie sa líšia v závislosti od regiónu a typu. Kým hotelové izby sú nevyhnutne drahšie v Paríži, tam je tiež veľa rozprávkových zámkov a luxusné hotely celom Francúzsku, ktoré sú rovnako nákladné, a to najmä v regiónoch, ako je Provence. Ale existuje aj veľa pohodlné, lacné hotely v Paríži, ako aj rastúci počet reťazcov stravovanie pre tých, ktorí len chcú lôžko na noc.

Priemerné ceny rôzne rozsahy ubytovacích

S rezervácií cez internet, sa stalo takmer nemožné uvádzať ceny rôznych typov ubytovania. Ale ako všeobecné pravidlo, ceny pre rozpočet a ekonomiku hotel v Paríži za noc v priemere okolo 100 eur a v zostávajúcej časti vo Francúzsku okolo 70 eur. Jedná sa o najzákladnejšie ubytovanie. To, čo je klasifikované ako “veľmi komfortné” Hotel priemerných 170 eur za noc v Paríži a 150 eur mimo, zatiaľ čo hotely najdrahšie Deluxe kategórie môže stať čokoľvek od 450 eur v Paríži a 300 eur vo zvyšku Francúzska.

Majte však na pamäti, že sa jedná o priemerné ceny, takže sa pohybuje v rámci každej kategórie sú pomerne široké.

Systém French Hotel Star

Francúzsky hviezdičkami, hotel systém je riadený vládou a veľmi prísne. Akonáhle máte rôzne kritériá používané pre každý systém 1- až 5-star (plus horného radu hotelov palác), zistíte, že jednoduchšie vybrať ten správny hotel pre váš rozpočet.

Nový systém bol zavedený v rokoch 2009-2010, ktorá viedla k uzavretiu mnohých malých rodinný hotel. Nové požiadavky sú prísne, s dôrazom na bezpečnosť a tiež zavádzanie nových pravidiel pre izby pre telesne postihnutých. Francúzska vláda má tiež prísne preverenie systému, takže si môžete byť istí, že hviezdy udelené ku každému hotelu naozaj znamenajú to, čo hovoria.

Hotely vo Francúzsku zobrazenie cien pri vchode do hotela a väčšinou v spálňach, a zahŕňajú daň a služby. Ak potrebujete prístelku v miestnosti, tam je zvyčajne za poplatok.

Nájdete tu tiež, že existuje oveľa viac možností než priame hotela. Možno skúsiť Bed and Breakfast (tzv Chambres D’hôte vo Francúzsku)? Tie rástli veľmi v obľube a čísel v posledných niekoľkých rokoch, ktoré ponúkajú všetko od mestských ustúpi do zámky s bazénmi, ihrisko, a ďalšie.

Čo je zahrnuté v cene Bands

  • Ceny hotelových izieb sú uvedené pre dve osoby zdieľajú štandardné Double or Twin-lôžková izba bez raňajok.
  • Menšie hotely a bed and breakfast ubytovanie často zahŕňajú kontinentálne raňajky v cene a ak je to ponúkol, že je to uvedené v kontrole alebo výpisu.

Ďalšie tipy a informácie

  • Pozrite sa na dobrú hodnotu a lacné hotelové reťazce vo Francúzsku. Ponúkajú vynikajúce ceny, spoľahlivú ubytovať aj sa nachádzajú po celej krajine.
  • Skúste Hôtel, nezávislý reťazec súkromných nehnuteľností, často s dobrými reštauráciami, ako
  • Ak máte zostať nejakú dobu a sú skupinou, potom premýšľať o tom, prenájom nehnuteľností. Môžete self-obstarávať, sledovať svoj vlastný režim, a pocit, že miestne pri nakupovaní na trhu s potravinami v tomto regióne. Vlastnosti sa pohybujú v širokom rozmedzí nepárne zámku do rozkošných malých vily na francúzskom vidieku.
  • Robiť rezervovať vopred, nutnosť v populárnych rekreačných oblastiach, ako je napríklad južné Francúzsko. Mestá ako Nice a Cannes môže mať širokú škálu hotelov a ubytovacích zariadení, ale tam je vždy tlak na miestach najlepších hodnôt. A v malých, elegantné stredísk, ako je Saint-Paul-de-Vence, hotely sú ešte ťažšie rezervovať.