Nákupné centrá v Chinatown, Singapur – Singpore Original nákupné destinácie

Posted on

Nákupné centrá v Chinatown, Singapur - Singpore Original nákupné destinácie
Singapur je Chinatown je originál Singapore, upratala pre turistov. Preč sú pouliční predavači a drobná kriminalita z dávnych čias, s žiariace zrekonštruované shophouses a centier, ktoré stoja v mieste ich.

Chinatown bol doma s čínskymi migrantmi, ktorí riadili Singapure ekonomiky v britskej koloniálnej obdobia. Za starých čias, Chinatown obchodníci predali handrička, zlato, medicínu a tradičné čínske jedlo.

Vzhľad starých – úzkych ulíc a uličiek, dvojposchodové shophouses a červené lampióny a zástavy nad hlavou – stále prevládajú v čínskej štvrti, brúseného sa žiariace leskom. Nakupujúci prísť do čínskej štvrti dnes minúť singapurských dolárov na starožitností, čínskej kultúrnej rôzne tretky, oblečenie, a (najlepšie zo všetkého) naozaj cenovo Hawker potravín. ($ 100 dolárov v Singapure vám trvá prekvapivo dlhú cestu.)

Tieto shophouses sú stále obsadené podnikateľov, aj keď iného druhu: rozpočet, reklamné agentúry, klenotníctvo hotely a ubytovne, a výrobcovia T-shirt sedí vedľa tradičných remesiel obchodov a čínska medicína hál.

Oblasť Chinatown je viazaný v New Bridge Road, South Bridge Road, Upper Pickering Street a Cantonment Road. Chinatown je najviac ľahko dostupné cez MRT, a to prostredníctvom Raffles Place (EW14 / NS26) Outram Park (EW16) alebo stanicami Chinatown (NE4). (Prečítajte si o jazde Singapure MRT a autobusy s EZ-Link karta).

V rámci týchto hraníc, nájdete tieto zaujímavé nákupné zastaví.

Chinatown Street Market

Chinatown je ulica trhu, sústredený okolo Trengganu a Smith Streets ( umiestnenie v službe Mapy Google ), je prvé nákupné pohľad cestujúci vidieť, že sa nachádza priamo oproti východu stanice MRT.

Úzke uličky Smith Street, Trengganu Street, Temple Street, ságo Lane a Pagoda Street ponúkajú Singapure najlepšie street zážitok z nakupovania, sa sústredil na to, čo býval ostrov je ópium okr.

The Street Market bola prvýkrát predstavená v roku 2004 ako pokus o znovu vytvoriť (a vyčistiť) zo starej školy pouliční predavači z čínskej štvrti, mínus na ulici odpadky a podvodníkov. Asi 140 stánkov lemujú ulice, ktoré ponúkajú skvelé ponuky na šedom trhu elektroniky, tradičných remesiel, módne rip-off, a starožitností z pochybného pôvodu.

Great hawker potraviny môžu byť odobraté vzorky v Smith Street, známy striedavo ako ” Chinatown Food Street “. Tieto hawkers pozdĺž tejto pod šírym nebom miesto servírovať singapurských najslávnejšie potravín, od Laksa na pečenú kačicu na char Kway Teow k Hainanese kuracie ryže.

Stánky začať predávať od 10 hodín, a blízko pri deň v 10pm. Vyhnúť návšteve na pravé poludnie, a príde miesto za súmraku ako pouličné osvetlenie a osvetlenie stánku otočiť Street Market do magického zraku.

Ľudová Park Center

Ľudová Park Complex (1 Park Road, oficiálne webové stránky , umiestnenie na Google maps ) predstavuje zaujímavú zmes predajne tradičnej čínskej tovar a lacné moderné predmety – hodiny, elektroniku, šperky a textílie perú pozdĺž náboženských ikon, čínske byliny a tradičnej čínštine potravy.

Pre mnoho miestnych obyvateľov, ľudová Park je úložisko pre staré Singapur nostalgia cez predajniach starých fotografií a Chinatown memorabílie. Cestovné kancelárie a masážne salóny tiež volať ľudovou parkového komplexu domov.

Existuje značný počet mobil a obchodov mobil súvisiacich v areáli, aj keď tieto stánky majú povesť pre nepoctivých služby, ktoré idú svojou pochybnú povesť o “najviac sťažovali objazd nákupného centra”.

China Central Square

Singaporeans túžba po starých dobrých časov zbiehajú na námestí China Central (18 Cross St., oficiálne stránky , umiestnenie na Google maps ), ktorého najobľúbenejší atrakcie čerpať chuťou nostalgie.

V nedeľu (9 do 6pm) je Čína Square Central Blší trh nastavuje predajňu v hlavnom átriu Hawking gýča a retro dobroty presahujúce – komiksy, retro spotrebiče, ako sú rotačných telefónov a stojacích hodín; starožitnosti; a hračky – všetko zaberajú dve poschodia nákupného centra.

Chinatown Point

Chinatown Point (133 New Bridge Road, oficiálnej webovej stránky , miesto na Mapách Google ). Budete si ujsť túto týčiaci štruktúru na New Bridge Road, a obchody 220-Plus v rámci svojich piatich poschodiach obchodných priestorov.

Zvlášť zaujímavé je štvorstupňová Podium B v obchode, rad obchodov známy kolektívne ako Singapur remeselné centrum predáva širokú škálu remesiel, vrátane (ale nielen) porcelán, bronzové artefakty, rezby z dreva, obrazmi, starožitnosti nábytok, čínske hudobné nástroje, a tradičné výšivky.

Ostatné rokuje v budove patrí hodinky, kozmetika, topánky a kozmetiku. Keď už hovoríme o kozmetike, Chinatown Point aj domy rad cenovo výhodné kozmetické salóny.

Ann Siang Hill

Jedná sa o posledný zostávajúci kopec v čínskej štvrti; dva ďalšie kopce boli vyrovnané, ich množstvo použitej kultivovať na more v roku 1890. V poslednej dobe, Ann Siang Hill našla druhú chuť do života ako domov pre butikov značiek – Ann Siang Road a Club Street, najmä sú lemované s roztomilou podnikateľských predajniach nepredvídateľný, ale vysoko kvalitné oblečenie a doplnky.

Desaťročia staré shophouses pozdĺž Ann Siang Hill v súčasnosti nesú maloobchodných značiek Banking v silnom retro atmosférou susedstva, od poznamenať, galantérny Aston Blake na Aster Kyra , s Peranakan inšpirované keramiky. Zostať až po zotmení, a poletovať medzi tyčami, ktoré prichádzajú k životu v noci.

Yue Hwa

Yue Hwa (70 Eu Tong Sen Street, oficiálne webové stránky , umiestnenie na Google maps ) je čínsky-themed obchodný dom sídli v sto rokov staré štruktúry, ktorá bývala Nan Tin Hotel je prvý luxusný hotel v Singapure výťah.

Ocenená rekonštrukcia pridanej obrazovky steny, vitráže a iné architektonické prvky, ktoré zvýšenú estetickú hodnotu budovy bez ponižujúce jeho histórii. Všetkých šesť poschodí teraz zamerať na tradičnej čínskej nakupujúci – predáva tradičnú čínsku medicínu, hodváb, porcelán, nábytok, a neuveriteľné sortiment čajov a čajovým príslušenstvom.

Tovar na Yue Hwa majú tendenciu byť drahšie ako tie, ktoré nájdete v predajných stánkov – ale kvalita je určite vyššia. Ich sezónny tovar – predovšetkým počas čínskeho Nového roka – sú jedinečné a vysoko žiaduce miestni obyvatelia v obraze.