Nakupovanie v Londýne: Kompletný sprievodca

Posted on

 Nakupovanie v Londýne: Kompletný sprievodca

Ako jeden z popredných svetových módnych metropol, Londýn je plný štýle všetkých cenových kategórií a kategórií. Na jednom konci spektra, Londýn má silnú tradíciu klasických krajčírov a high-end ateliérov, ktoré môžu byť ešte zažili dnes vedľa up-and-nadchádzajúce indie štítky plné mladistvého ducha. A to nie všetky malé obchody: Len asi každý veľký luxus, mid-range a zľavy zákazníkom prezentujú pod značkou (vrátane módy, domov, a elektroniky) majú základňa, ak nie vlajkový obchod-tu. Či už ste na love, je pravdepodobné, že si môžete kúpiť v Londýne.

Oxfordská ulica

Oxford Street je v Londýne najznámejšie a často najrušnejšie, nákupné drag, predstavovať masívne vlajkových predajní britských a medzinárodných módnych reťazcoch ako Uniqlo, Next, Adidas, H & M, Primark a Zara. Okrem veľkých a pôsobivé obchodov od takmer každej hlavnej módy, domov, krásu a tech etikete, Oxford Street je domovom pre niekoľko kľúčových obchodných domov, vrátane John Lewis, Debenhams a Marks & Spencer, vlajkový obchod. Môžete tiež nájsť slávne a historické obchodný dom Selfridges, ktorý zaberá celý blok.

Regent Street

Skáču off Oxford Street, nájdete ďalšie nákupy Mekku na Regent Street . Očakávať ďalšie významné značky na grand, ohýbanie Regent Street, aj keď všeobecne obchodoch Regent Street majú tendenciu byť o niečo viac upscale. (Napríklad, Regent Street je domovom Burberry, Barbour, Calvin Klein, tréner, Mulberry, a Apple.) Môžete tiež nájsť Liberty Londýn , predaj luxusné oddelenie sídli v pôvabnej Tudor revival budovy; Hlavný vchod je z Regent Street a Veľkej Marlborough Street. Okrem predaja dámskeho, pánskeho a detského módu, Liberty je tiež známy pre svoju luxusnú kolekciu kozmetiky a parfumov.

Bond Street

Oxford Street tiež nachádza, nájdete zámožnej Bond Street dopravnou tepnou, ktorá je rozdelená na New Bond Street (severnej časti ulice) a Old Bond Street (južná časť ulice). Považovaný londýnsky premier nákupné ulice Bond Street obchody dom nezaplatenie klenotníci, haute couture značky jednorazových ateliéry a umeleckých predmetov obchodníci. Tu nájdete Tiffany a Co., Fendi, Fabergé, a Hermes, rovnako ako Fenwick, high-end britský obchodný dom a slávne Sotheby aukčný dom. Existuje aj niekoľko pasáží beží off Bond Street, ako sú Royal Arcade a The Burlington Arcade , ktoré sú úzke kryté chodby lemované s viacerými exkluzívnych obchodov.

Carnaby Street

Nachádza sa v samom srdci londýnskej štvrti West End (v blízkosti Oxford Street), Carnaby Street je zastrčený-away, pekný ulica plná mix veľkých mien (ako Levi a The North Face) a nezávislých obchodov (ako na mieru šité Mark Powell a indie módna značka otrhané Priest). K dispozícii je tiež dobrý zbierku reštaurácií a barov. Tiež považovaný za súčasť Carnaby Street je Kráľovský dvor, tri úrovne vonkajšie jedlo húb a, a pôvabné Newburgh Quarter, ktorá prezentuje veľa nezávislých butikov.

Stratford

Výzva pre všetky Mallrats: Stratford, v severovýchodnej časti Londýna, bol prerobený v roku 2012 olympijské hry a teraz je domovom pre rozľahlé mega-nákupného centra, Westfield Stratford City . Je to jedna z najväčších nákupných centier miest v celej Európe, a to má asi 280 obchodov a 70 reštaurácií. Existuje množstvo veľkých mien tu ako Disney Store, Gap a Ikea. Väčšina značiek spadajú do cenovej kategórie strednej úrovne. Westfield tiež ponúka osobné nákupné skúsenosti a existuje len málo hotelov v areáli Westfield Stratford tiež, vrátane Holiday Inn, Premier Inn, a Staybridge Suites.

Covent Garden

Balíčky s nadšením – a hromady turistov – Covent Garden je malebné nákupná zóna v centre Londýna. Obchody sú tu dobrá zmes veľkých luxe labeloch ako Tom Ford a Diptyque a malé drahokamy ako PETERSHAM škôlkach a Benjamin Pollockova hračkárstve. Pekné, zeleno-sklo pokryté Covent Garden je Apple Market domy dobre známej značky pozdĺž malých stánkov ručne položky, ako sú koláče a mydla. Tiež si nenechajte ujsť Neal dvore, zastrčená-away, pestrofarebné malé nádvorie v Covent Garden naplnené kultových favoritov ako na Neal Yard preskúmavania Store a Neal dvore mliekarne.

Kings road

Kráľov Road je moderný úsek obchodov, ktoré prechádza Fulham a Chelsea. Nájdete menšie obchody ako na Oxford Street a podobne. Väčšina obchodov na tejto ceste sú považované za elegantné a šikovný (ako Reiss a skladačky). Táto ulica bývala kedysi domovom mnohých mladých módnych značiek a stal sa spojený s punkovou scénou. Stále môžete navštíviť pôvodnú Vivienne Westwood butik, Worlds End, na 430 Kings Road. Existuje tiež veľa reštaurácií bzučiaci na tejto ulici.

Knightsbridge

Knightsbridge je jedným z londýnskych najdrahších štvrtí na to má do obchodov, aby zodpovedali, vrátane najznámejšieho londýnskom obchodnom dome Harrods. Tu nájdete iba tie najviac exkluzívne obchody často Tooting medzinárodnej odvolanie, ako je Gucci, Lulu Guinness, a Christian Louboutin. Možno jeden najuznávanejší obchod na svete, Harrods je vždy zabalené, a môžete nájsť všetko od módy k potravinám vnútri. Harvey Nichols je ďalší kultový obchodný dom s kultovým a high-módy rodokmeni.

Savile Row

Tradičných zákazkových pánskych oblekov, musí zamieriť do Savile Row v bohatej štvrti Mayfair. Krejčí boli dreli preč na Savile Road od konca 18. storočia a stále môžete nájsť veľa rovnakých obchodov tam dnes, taký ako Henry Poole, ktorý bol pripočítaný s prísť s smokingu. Pod pojmom “na mieru” je myšlienka k vznikli v Savile Row, aj keď v dnešnej dobe môžete nájsť niekoľko ready-to-wear oblek obchody tiež.

Jermyn Street

Aristokratický a krajčírsky Jermyn Street je tiež známy pre svoje obchody predával high-end pánskeho oblečenia a doplnky. Domov pre niektoré z londýnskych najprestížnejších krajčírov, tvorcovia košeľu a ševci, tu nájdete krásne a historické obchody, ako je Turnbull & Asser pánskych odevov a Crockett & Jones topánky. Aj na Jermyn ulici, tam je vstup do jednoducho majestátne Fortnum & Mason obchodnom dome, ktorý sa datuje do roku 1707 a je stále naplnený najviac rozprávkové a elegantný cukroviniek a kvalitných vín.