Naplánujte si taliansky Dovolenka: Sprievodca po najlepších talianskych miest

Posted on

Naplánujte si taliansky Dovolenka: Sprievodca po najlepších talianskych miest

Talianske Najväčšie atrakcie a najnavštevovanejších miest

Pri plánovaní cesty do Talianska pri pohľade na mapu najlepších talianskych pamiatok a miest, je to skvelý spôsob, ako získať pohľad na vašej cestovnej itinerár. Týmto spôsobom môžete robiť informované rozhodnutia o tom, kde chcete navštíviť, ako dlho budete musieť preskúmať každú polohu, aké ročné obdobie budete chcieť cestovať, ako sa môžete dostať z miesta na najefektívnejšie miesto, a čo je najdôležitejšie, čo chcete zo svojho výletu.

Než začnete zmapovanie vašej cesty, to je tiež dôležité si uvedomiť, že každý z talianskych regiónov 20 je úplne odlišný. Regionálne rozdiely v potravinách, jazyka (dialekt), a architektúra urobiť výlet do Talianska ako výlet do 20 malých krajín naraz.

Jazyk hovorený v Taliansku je Talian, ale tam sú niektoré miestne dialekty, ktoré môžu byť ťažké pochopiť, pre príležitostné talianskeho študenta. Avšak, angličtina je široko hovorený v zaplaveného turistov oblastiach, takže by ste mali byť schopní nájsť niekoho, kto môže pomôcť.

Ak ste len naučiť sa jedno slovo taliančiny, nech je to jedno: sciopero . Vyhlásil “SHO-per-O” znamená “úder”. Problematike práce v Taliansku je často tlačil do povedomia verejnosti pomocou krátkych štrajkov, často trvá jeden deň alebo menej. Ak vidíte papiere náhlivo zverejnené na stenách alebo oknách vlaku či autobusu, pozrite sa na toto slovo. Vzhľadom k tomu, že sú krátke trvanie, štrajku zriedka spôsobiť príliš veľa problémov pre turistov, ktorí sú flexibilné.

Počasie a Festivaly: Kedy navštíviť

Taliansko má mierne podnebie. Na juhu, dážď je riedky v lete. V alpských oblastiach, rýchly búrky sú časté, a to aj v lete. Na alebo v blízkosti hladiny mora je priemerná nízkoteplotný zriedka ponorenie pod bodom mrazu.

Leto môže byť príšerne horúce v auguste, Taliani zamieriť na pláž a zostať tam. V dôsledku toho lepší čas na návštevu Talianska je v jesenných mesiacoch, kedy hríbiky a hľuzovky začnú zobrazovať. Môže to byť v pohode v noci a tam je viac ako dážď počas letných mesiacov, ale teploty a pochutiny stojí za mokro.

Talianske festivaly a sagras sú skvelý spôsob, ako vidieť viac než priemerný turista vidí. Sagra je oslavou niečo konkrétne, ako hríbiky, kde obyvatelia okolitých miest prichádzajú spoločne variť a zdieľať recepty predstavovať toto zvýraznené zložky.

Budete pravdepodobne nájsť skvelé jedlo servírované pod holým nebom na komunálny stolov-skvelý spôsob, ako splniť Taliani.

Jesť Out a ubytovanie v Taliansku

V lete, Taliani jesť obed u okolo 1 v popoludňajších hodinách a večeru okolo 8 vo večerných hodinách. Obed ( pranzo ) je často hlavné jedlo, a väčšina obchodov a uzavrel na 1 dlhšiu dobu, kedy mnohí obchodníci a nakupujúci rovnako povodeň do miestnych reštaurácií. Ako výsledok, mali by ste sa pokúsiť dostať do reštaurácií pred 1 hod, aby sa zabránilo náhlenie.

Malý  Trattoria  nemusí mať vínny lístok, ale bude mať vždy domáce víno ( vino  della  casa ). Voda je pitná, ale Taliani preferujú minerálne vody ( acqua minerál ), ktorý je všeobecne lacnejšie, než je tomu v Spojených štátoch.

Je zvykom ponechať malú zmenu na špičke v Taliansku, alebo až päť percent z celkového účtu v prípade, že služba je dobrá (niektorí hovoria, že 10 percent vo vymyslenom  Ristorante  , kde sa služba dokonalý). Pri objednávaní kávy v bare, je zvykom nechať malé mince pre toho, kto robí a slúži kávu.

Hotely a doprava okolo miest a regiónov

Aj keď ste tam teší na jedlo, nezabudnite, aby zostali v niektoré fantastické ubytovanie, že Taliansko má ponúknuť; tam sú zvyčajne bohaté blízko vlakovej stanice, mnoho rozpočty, málo ošúchanú a niektoré naozaj skvelé skrytých pokladov.

Tieto hotely v Taliansku sú hodnotené vládny systém, ktorý neberie do úvahy “kúzlo” z miesta.

Až budete pripravení na cestu, dúfam, že na talianske rozsiahle železničný systém alebo môžu mať jednu z autobusov, ktoré niekedy zdvojovať železničné trasy. Mnoho malých miest v Taliansku majú prístup do väčších miest zavrie cez dvakrát za deň cesta autobusom, a autobusová stanica sa často vyskytujú v blízkosti vlakovej stanice.

Vlaky a autobusy sú dotované, čo talianskej dopravu mierne lacnejšie ako väčšina zo zvyšku Európy. Vlak prejde nemusí ponúkajú mnoho výhod oproti jednoducho kúpia lístok na stanici, a to najmä pre krátke výlety. Vzhľadom k tomu, miestne vlakové trasy a časy sú naplánované tak, aby pracovníci mohli dostať do svojich pracovných miest lacno, byť vedomí toho, že tam sú často menej vlaky cez víkendy a sviatky. Medzitým, autobusové lístky pre miestne autobusy možno zvyčajne kúpil na tabbachi (predajni tabaku), alebo niekedy u novinového stánku.

Ak máte niekoľko dlhé nohy plánované pre taliansku itinerára Taliansko Rail Heslo môže skutočne ušetriť peniaze. Pamätať, je potrebné vziať dlhšie cesty, aby sa nahrávka stojí za to. Nepoužívajte cenné prepustí dni pre krátke výlety, uložiť ich na nohách, ako sú Benátky do Ríma, alebo Rím Sicíliu.

Získanie medzi mestami a ciele

ES, alebo  Eurostar Italia  označuje rýchliky z Talianska, ktoré sú najlepším prostriedkom verejnej dopravy medzi niektorými Taliansku najnavštevovanejších destinácií. Tu sú niektoré typické cestovné časy:

  • Miláno Reggio di Calabria: 11 hodín
  • Miláno Venice: 2 hodiny, 45 minút
  • Rím do Turína: 6 hodín, 11 minút
  • Rím San Remo: 6 hodín, 39 minút
  • Rím – Benátky: 4 hodiny, 33 minút

Talianske Big Three Destinácie

Každý vie, že tri najväčšie destinácií v Taliansku-Rím, Benátky a Florencia, ale jedna z najväčších chýb cestujúci robiť, je snažiť sa vidieť túto trojicu do 10 dní. Aj keď môžete určite cestovať do každého z nich do desiatich dní, nebudete naozaj zažiť niektorý z hĺbky týchto rôznorodých a zaujímavých miest.

Ak máte len veľmi krátku dobu, sa Tour-ten, ktorý vám metly z miesta na miesto efektívne. Nechcete tráviť čas čakaním na vlaky, ak ste len na krátku dovolenku!

Oprava je samozrejme požiadať o ďalšie dovolenku čas. I keď budete musieť vziať to bez nároku na mzdu, bude vás to stáť menej ísť raz a vidieť viac než ísť dvakrát ale vidieť menej zakaždým. Je to také fixné náklady-na letenky a pásmovú chorobu dni prohrál-, že sa dostanete do konca.

Tiež sa uistite, aby čo najviac z vašich cieľov. Aj keď ste vo Florencii, napríklad, budete chcieť, aby si cestu do iných destinácií v regióne Toskánsko ako jeden z mnohých unikátnych viníc.

Dobré miesto pre štart: Rím, hlavné mesto Talianska

Pre mnohých z nás, Rím je fascinácia hraničiace s posadnutosťou; že nemá pocit, že výlet do Talianska, ak sme prijali naše prvé kávu v TAZZA d’Oro je,Zlatý pohár’v blízkosti Pantheonu.

Napriek tomu sa v lete Rím je teplé a vlhké; existujú vreckára dať pozor; ľudia môžu byť nezdvorilý, a môžu byť užitočné. Rímska architektúra je zmesou moderného, ​​baroka, renesancie a Roman; Rím je zlatý mutt blchami.

Predstava o tom, čo je Rím je tekutina ako sen, a to je dôvod, prečo ho máme radi. To nie je ľahká láska; je to láska, ktorá sa môže stať Derailed ľahko. Musíte to chodiť. Je potrebné vziať na prehliadku, pretože chôdza je únavné a zoznam vecí, ktoré sa stali v Ríme v priebehu rokov je dlhá naozaj.

Ak ste nikdy neboli v Ríme budete chcieť chytiť “cestovné kamarát” z Eddieho Fun a nechajte ho alebo ju zmierniť svoje obavy z Večného mesta. Oni ti poviem, ako sa dostať okolo, kde sa dobre najesť a kde nájsť veci, ktoré vás zaujímajú. Potom, keď ste vzdelaný vo spôsoboch šialené Rimanov , môžete cestovať na vlastnú päsť, to naozaj nevyzerá , t trvať dlho vôbec.

Jedného dňa sa budete chcieť mať obed s cieľom, tak zamierte do Castel Sant’Angelo, pozri jeho interiér a dozvedieť sa o bohaté životné pápeži viedol zároveň skrýva von, potom zamierte do horného poschodia pre Caffe a mať lacné jedlo s fantastickým výhľadom.

Existujú samozrejme Voľný Čo robiť v Ríme. Dosť, určite, aby vás baviť po dobu niekoľkých dní, a môžete získať veľké hromady pomerne slušné potravín v Ríme. Sčítaný gurmáni môžu získať skvelé jedlo. Môžete zvyknúť na pocit plnená v Ríme. Ale potom môžete vždy ísť do miest, ktoré predávajú zábavný a / alebo vynikajúce jedlo,

Áno, môžete prechádzať alebo môžete sledovať trojdňový Rím itinerár. Samozrejme, že to neznamená, že nemôžete zostať po dobu jedného týždňa, ako sme zvyčajne robia. Nebojte sa od Ríma. Strach je vaša vízia idú všetci smiešny. Je to skvelé mesto a je tu trochu chodníka a trochu mágie pre každého.

Nenechajte si ujsť menších mestách a vidieckych oblastiach

Taliansky cestovateľ by nemal zabudnúť na menších miest a vidieckych miest. Taliansky región Toskánsko je populárne, ale neskladá iba z Florencie a jeho predmestia, myslieť Lucca alebo Sienna, a len na krátku cestu po železničnej trati je Pistoia.

Vidieka život v Toskánsku môžu byť tiež vychutnal v Lunigiana, ďaleko severnej Toskánsko v blízkosti hôr a Massa Carrara, kde si môžu prezrieť lomy mramorové.

Ušetríte peniaze vonku palice, kde s tromi chodmi obed s vínom vám nastaviť len o niekoľko eur na Lunigiana miestnej obľúbenej reštaurácii, Spino Fiorito, alebo si môžete prenajať krásny a priestranný byt v Gravina in Puglia, priamo na námestí s katedrálou, za pár eur na jar pred turistickej sezóny naozaj kopne do plného účinku. Neuvidíte tieto druhy cien v Ríme!

Taliansky juh je plná vidieckej turistiky príležitostí-vyskúšať Puglia, pozri Trulli! Každá z týchto oblastí Talianska má svoje čaro; nemôžete pokaziť výberom jedného a preskúmavať ju.

Najlepší spôsob, ako spoznať vidieckych oblastiach Talianska je o prenájom rekreačný dom alebo byt vo vidieckej oblasti alebo malé talianske mesto, pretože to umožní vám možnosť zriadiť “domovskú základňu,” spoznať susedov a komunitu, a cestovať sa v pokoji do blízkych destinácií a miestnych obľúbených.