Näpunäiteid esimene külastus Louvre’i muuseum

Posted on

Näpunäiteid esimene külastus Louvre'i muuseum

Külas Pariisis Louvre’i muuseumis saab valdav ja provotseerida mingi sensoorse ja intellektuaalse ülekoormus, kui te üritate võtma liiga palju.

Eriti esimese visiidi turistid lõpuks teha mõned väga levinud vigu ja lõpuks tunne kuivendatud või klaustrofoobiline. Sellepärast, minu raamat, see on nii oluline teada, kuidas mitte läheneda ekskursiooni maailmakuulus muuseum. Järgige neid lihtsaid nõuandeid, kuidas võtta seda mammut muuseumi, ja me saame kõik, kuid garantiid, et sa ära tulema palju rikastav ja rahulolutunde.

See kõik on liiga lihtne kannatavad ootamatu hooaeg läbipõlemine kui külastate Louvre. See võib tunduda enesestmõistetav, pidades muuseumi kollektsioon 35000 kunstiteoste ja kaheksa tohutu kuraatorite osakonnad.

Kuigi see on ahvatlev proovida vallutada kogud ühe päeva, ja seega teenida praalimine õigusi, kui saad koju, see on tõenäoliselt halvim strateegia saab võtta. Selle asemel, alustada  lugemas kogusid Internetis  enne külastust (või viidata brošüürid saate kiirenemist sissepääsu lähedal kogudest) ja lahendamise kohta üks või kaks tiiba nendes keskenduda. Võite ka  valida temaatilised rada  , kui soovite keskenduda teatud aja ajalugu või kunstikoolkondade. Sul tõenäoliselt leida kogemusi palju nauditavamaks ja rikastav võttes seda lähenemist.

Louvre praegu uhke keskmiselt üle kaheksa miljonit külastajat aastas – see päris selge, miks vältida tipptundidel on absoluutselt vajalik, kui soovite kogeda kogude üle pealiskaudselt. Vältida tööpäeviti ja esimene pühapäev kuu, kui sissepääs on tasuta kõigile külastajatele. Vaba pääs valik võib tunduda ahvatlev pakkumine, aga kui sa oled rohkem huvitatud maali ja skulptuuri kui õlad, põlved ja pea, soovitame teil vältida.

Louvre’i kollektsioonid on pea-spinningly rikas ja keeruline. Selle asemel, et enda eest ise, broneerides giidiga võib olla hea valik, eriti esimese visiidi. Louvre pakub erinevaid ekskursioone tõenäoliselt sobiks kõige külastajate vajaduste ja keskused huvi, sealhulgas ekskursioonid lastele ja peredele, puuetega isikute või rühmade ja temaatilised galerii räägib keskendudes konkreetsete kunsti liikumise või kogumise highlights– näiteks Hollandi maali meistrid nagu Vermeer.

On esimene visiit Louvre paljud, kui mitte enamik inimesi otseteed minema Mona Lisa ja Venus de Milo. See on täiesti mõistetav, kuid veenduge, et mitte jätta tähelepanuta mõned vähem hästi avaldatud aarded majutatud muuseum.

Mõned neist sisaldavad uurides Louvre’i keskaegse sihtasutuste , meistriteosed Islami kunsti , hiljuti renoveeritud Apollo Galerii  ja Babüloonia tablett tuntakse Hammurapi koodeksi.

Nagu eelnevalt mainitud, traipsing läbi Louvre terve hommikul või pärastlõunal võib kergesti esile kutsuda tunde sensoorne ja vaimse ülekoormuse. Üks võimalus vältida tunne läbipõlemine ajal oma visiidil on võtta virtuaaltuur kogude ja lugeda üles muuseumi ajaloost ja esile enne tähtaega. Sul on tõenäolisem, et oleks võimalik panna asjad õigesse tähenduslik sisu ja nautida keskendudes oma keskendumist teoseid.