Näpunäiteid Handling Money Prantsusmaa

Posted on

Näpunäiteid Handling Money Prantsusmaa

Enne saate lennukis või rongis Pariis, tahad veenduge, et olete hea haarata, kuidas raha, kui oled välismaal. Paljud külastajad linna valgust on hämmeldunud, leides, et nende eeldused kuidas sularaha väljavõtmisel makstes krediit- või deebetkaarte või isegi ladestamine peaks töötama lihtsalt ei kehti alati Prantsusmaal. Sul vältida stressi, kui te õppida enne tähtaega, mida oodata.

Loe edasi vastused korduma kippuvatele küsimustele käitlemise eest, samas Pariisis, ning tagada, et raha küsimusi ei pane kramp oma reisi.

Sularaha, krediitkaardid või reisitšekid?

Planeerimine maksta kombinatsioon sularaha, krediitkaardid või deebetkaardid ja reisitšekid võib olla parim strateegia kui külastate Prantsuse kapitali. Siin miks: ATM masinad ei ole alati kergesti kättesaadav mõnes kohas ja selle ümbruses Paris, nii tuginedes üksnes raha võib kaasa tuua probleeme. Veelgi enam, kõige sularahaautomaadid võta mõõduka kuni järsku tasu võtmine raha, lisaks neile laetud teie pank kodus.

Samamoodi kes ümber suures koguses sularaha ei ole kõige ohutum lähenemine: Pickpocketing on Pariisi kõige levinum kuritegu.

Nüüd võite eeldada, et maksta üksnes krediit- või deebetkaarte on teie parim valik, kuid oma plaanidest tõenäoliselt nurjatud. Pariisis, mõned kauplused, restoranid, või turgudel aktsepteerib krediitkaardi maksed summad alla 15 või 20 eurot.

Lisaks on mõned krediitkaardid, eriti American Express ja Discover, ei aktsepteerita paljudes Paris müügikohtades. Visa on kõige laialdaselt aktsepteeritud krediitkaardi Pariisis kauplused ja restoranid, Mastercard langevad tihedalt taga. Kui teil on Visa kaardi, plaanite kasutada, et kaardi sageli.

Nagu reisitšekid, tean, et nad on nüüd harva aktsepteeritud makse müüjad Pariisis-kuigi American Express on kontor Pariisi kesklinnas!

Enamikus juhtudel pead raha neid esimesena.

Vihje: Vältida lunastamisel reisitšekid kell valuutavahetajatele lennujaamas või turismi-raske valdkondades Paris, või sa kandma kopsakaid teenustasusid. Pea otse American Express selts 11. Rue Scribe (Metro: Opera või RER Line A, Auber). Sa ei võeta mingeid täiendavaid tasusid siin ja read on sageli pikk, et täpne põhjus.

Ettevalmistused oma reisi: 3 Olulised sammud Võtke

Mis iganes makseviisid sa lõpuks valida oma järgmise Paris puhkust, veenduge, et võtta järgmised 3 olulisi samme, et sa rahaliselt valmis oma reisi.

  1. Nõu oma panga-ja krediitkaardi ettevõtted ja andke neile teada, et olete reisil välismaal ja vaja kontrollida oma tühistamise ja krediidilimiidid. Veenduge tahes piiranguid, mis takistavad teil on võimalik saada raha või teha makseid Paris tõstetakse enne reisile minekut: Paljud jõuavad oma sihtkohta vaid leiavad, et nad ei saa kasutada oma kaarte tõttu piiranguid rahvusvahelises makseid. Samuti veenduge, et saate aru, oma panga teenustasu kava: sikutamine toob kaasa halva üllatuse oma järgmise kontoväljavõtte.
  2. Teha makseid ja võtta sularaha Pariisis, peate kasutama oma PIN-koodi enamasti . Paris ATM ja krediitkaardi masinad on üldiselt varustatud PIN-koodid, mis koosneb ainult numbritest. Kui PIN-koodi sisaldab tähti, veenduge, et muuta oma koodi enne lahkumist. Proovin teha siis, kui välismaal ei pruugi olla võimalik, sõltuvalt oma panga poliitika. Samuti veenduge, et PIN-kood meelde koodi ees oma reisi. Sisenemine vale koodi kolm korda järjest ATM toob kaasa oma mälukaart “söönud” masina turvameede.
  3. Kui soovite ikkagi tuginevad peamiselt raha, osta raha vöö . Raha vööd on üks parimaid viise, kuidas kaitsta end pickpocketing.

Kas ma pean teadma Prantsuse kasutada ATMS?

Ei enamik panga automaatide Paris on inglise keeles variant. Lisaks on paljud elektroonilised makseterminalid, sealhulgas piletimüügi terminalide Pariisi metroo, mis võimaldab valida keele enne valiku tegemist ja pöörates.

Kuidas suhelda Minu Bank Back Home?

Küsige oma pangast teile rahvusvaheline tasuta number, et teil oleks võimalik helistada, kui teil tekib mingeid probleeme. Samuti kontrollige oma pangast näha, kas nad on “õde” pank või filiaal Prantsusmaal. Sul võib olla võimalik käsitleda mis tahes rahalise hädaabi olukordade õde selts Pariisis.

Kuidas teada saada, mida Praegune kurss on?

Eriti tugev Euro viimastel aastatel teinud raha ja eelarve valus punkti Põhja-Ameerika reisijaid, kes on sageli üllatunud, et näha, kui palju nende Pariisi puhkust neile maksma Ameerika või Kanada dollarit.

Et vältida ebameeldivaid üllatusi, võite konsulteerida online ressursse nagu teada saada, kui palju teie valuuta on väärt eurodes.

Kontrollin oma kontode võrgus või telefoni teel paar korda reisi ajal jälgida oma kulutusi ja vahetuskursi võivad samuti aidata teil hallata oma eelarvet reisi ajal.

What About Tipping Etikett?

Jootraha Pariisis ei ole kohustust seda saab Põhja-Ameerikas. A15 protsenti teenustasu lisatakse automaatselt teie arve kohvikutes ja restoranides. Kuid waitstaff Pariisis ei tavaliselt saada see teenustasu ekstra palk, nii et kui teenus on hea, lisades ekstra 5-10% kogu summa on soovitatav.

Kuidas vältida petturid?

Kahjuks väga vähesed müüjad Pariisis võib proovida ära külastajad, kes ei räägi prantsuse, matkamine jaehinnast kaupu või teenuseid. See võib olla eriti kehtib väikeettevõtted, kirbu turud ja muud ahela müügikohtades. Veenduge, et kontrollida hindade end enne maksmist, ja küsida müüjad teile näidata kõigi registrisse või paberil, kui nad seda ei tee. Mis võimalikuks erandiks vanakraamiturgudelt, ei, aga püüdke barter. Prantsusmaa ei ole Maroko ja üritab kauplema hinnaga suudab esile kutsuda hapu vastust. Kui märkate, et olete süüdistatakse rohkem kui hind märgitud, kuigi viisakalt punkti välja.

ATM masinad võivad olla lemmikkohad võimalike petturid ja tasku Pariisis. Jääge äärmiselt valvas sularaha ja ei paku abi kõigile, kes soovib “õppida kasutama masin” või kes sa vestlust, kui olete PIN-koodi sisestamist. Sisestage oma kood kokku privaatsust.