Narkootikumide Tai: Kas nad seaduslik?

Posted on

Narkootikumide Tai: Kas nad seaduslik?
Ärge eksige: ravimite Tai ei ole juriidilised!

Tegelikult Tai seadus lubab surmanuhtluse keegi püütud veavad, transpordivad või kasutades narkootikume. Jah, te lugesite õigesti – surmanuhtlust !

Kuigi see on maksimaalne karistus ei ole sageli rakendatud läänlased, on võimalus. Arvukad reisija istuma trellide taga Tai ootavad uuringutes narkootikumide omamise eest. Mõnikord nad ootama aastaid. Võite külastada neid ja kuulda nende lugusid ajal valige tundi avatud väliskülalised.

Aga nagu marihuaana suitsu wafts ümber mõnel Hostelid, või sa kuulda baarid saart, mis on tuntud müüa seeni laaste, narkootikumide kasutamise tundub juhuslik ja laialt levinud. Ligipääs on lihtne. Mõnikord psühhedeelne seenetooted ilmu print lamineeritud riba menüüd!

See kaksikmoraal koos ohjeldamatu politsei korruptsiooni ja juhuslikud täitmise, kaasa mõned reisijad igal aastal takerduda õigussüsteemis, kus nad ei saa isegi lugeda, mida nad allkirjastamist.

Narkootikumide tarvitamine Tai

Hinnanguliselt 50 organiseeritud kuritegelikud rühmitused on seotud üleminekuga ravimid, eriti methamphetamines, Taisse naaberriigist Myanmar. “Golden Triangle”, kus Tai, Laose ja Myanmari kohtuvad on teine ​​ainult Afganistanis oopiumi tootmine moonid. Kasvav moonid annab tulu vähemusrahvusest elavad vaesuses.

Kuigi kokaiini, heroiini, ja muud “raske” narkootikumid on veel võimalik leida, siis on üldine üleminek “elustiili” ja pool ravimid nagu MDMA / ecstasy ja kristall move, ahvatlev paljudele puhkusereisil- kes on tulnud pool Taimaal.

Looduslikud tooted nagu marihuaana ja hallutsinogeenseid seeni on olemas ja populaarne reisijaid Tai aastakümneid. Mõlemad pakuvad vaja abil boonus tulude vaesunud maaelu kohtades.

Marihuaana kasvab looduslikult ja kasvatatakse troopikas, mistõttu on lihtne leida Kagu-Aasias. Travelers sageli ära oma odavate kättesaadavust. Mõned baarid ja külalistemajad võimaldavad avatud suitsetamine, kuid seda tehes on tehniliselt ebaseaduslik.

Mis juhtub, kui teil on püütud?

Sõltuvalt kogus keelatud aine, mis teil on kaasas (st rohkem kui saab tarbida ühe istungi), Tai on õigus lause sa surma. Need laused sageli saada “ümardatakse” eluaegne vanglakaristus.

Aastal 2001, Tai tehtud maailma pealkirju avalikult täidesaatva viis inimest, neli olid narkokaubitsejate, mahalaskmise.

Kuigi Tai viimane surmanuhtlus täitmise toimus 2009. aastal, Tai vanglates sisaldavad palju reisijaid mõisteti eluaegne kes ootavad kas abi oma valitsustelt või kuningliku vabandust.

Kui te katkisele uimastikaubanduse Tai, ei ole mingit garantiid, et teie saatkond kostma või suutma aidata. Sul on oma, võib-olla aastaid, ootab bürokraatlik – ja sageli korrumpeerunud – protsess lõpuks sulle kohus kuupäeva. Vastuvõtmine kuningliku armu või kindlustada vabastamist võib võtta väga kaua aega.

Narkootikumide Tai saared

Ravimid, nagu magic seente ja marihuaana on suhteliselt odav ja lihtne osta Tai saari.

Hoolimata sellest, et ebaseadusliku, narkootikumid saab osta avalikult paar baari saarel Koh Phangan. Haad Rin, poolsaarel Koh Phangan, on kuulus kuus Full Moon Party, kus paljud reisijad proovida psühhedeelne seene raputab suurendada kogemus. Elektrooniline muusika pooled Haad Yuan mõnikord ka täiustatud keelatud aineid.

Kuigi spetsiifilisi baarid piki randa Haad Rin on endiselt lubatud müüa magic laaste makstes igakuiselt “trahvid” mõnikord politsei vaadata reisijatele, kes väljumiseks neist ettevõtetest. Ärge midagi siit ära viia!

Undercover, tavaline riietatud politsei – tõelist, mõned mitte – teha hulkuma Täiskuu Pooled ümbritseda inimesi üritavad müüa narkootikume. Need olukorrad nõuavad tihti “ametnik” küsib suur altkäemaksu.

Kas Marihuaana Õiguslik Tai?

No aga rohkem kui paar Backpackers on langenud lihtne-kuid-efektiivne kelmuse leida kogu Kagu-Aasias.

Kui reisija küsib baaris osta marihuaana, baaridaam müüb seda neile avalikult, põhjustades palju inimesi arvan, et see ei ole suur asi. Ta kohe telefonid sidusettevõtte kes võib olla või mitte olla õigustatud politseinik.

Politseinik siis raputab maha reisija, busts neile weed nad lihtsalt ostetud, ning nõuab kallis altkäemaksu. Umbrohi konfiskeeritud ja tagasi anda baarimees, kes jagab ka altkäemaksu. Sama toode on hiljem edasi müüa järgmisele pahaaimamatu reisija!

Ostmine retseptiravimeid Tai

Erinevalt Ameerika Ühendriikidest, kus retsepti on vaja saada kontrolli ravimeid, võite lihtsalt kõndida paljud apteegid kogu Tai ja osta retseptiravimeid. Pillid tavaliselt maksab murdosa hinnad näha Ameerika Ühendriigid.

Kuigi lihtne juurdepääs võib olla mugav saada antibiootikume või vajalikud ravimid reisil, mõned turistid kuritarvitada avatud süsteem ja osta suurtes kogustes Valium (diasepaam), unerohtu, valuvaigisteid, Ritalin, Viagra, Adderall ja teised populaarsed ravimid koju .

Bilansiline neid tablette ilma retseptita või meditsiinilise passi on ebaseaduslik. Riba Vaalium konfiskeeris asutused võivad sulle “no-no” liputama sõrme, kuid liiga palju võib olla sa kogelemine selgitust lennujaama back office.

Teine probleem on leviku võltsinguid apteekides Tais. Generic, madala kvaliteediga ribad pillid toodetud India mõnikord asendada populaarne valikuid nagu Valium ja müüakse apteekides Khao San Road ala Bangkok.

Magic Värinad ja head pitsad Tai

Kogu Kagu-Aasias, siis mõnikord tekivad nähud või menüüde reklaamib “magic” või “õnnelik” toidud ja joogid. “Magic” tavaliselt tähendab, et raputada või jook sisaldab psühhedeelne seened ja “õnnelik” tähistab marihuaana.

Magic laaste on kõige kättesaadavam Pai, populaarne turistide stop Põhja Tai ja saartel.

Narkootikumide mujal Kagu-Aasias

Tai seisukohta ravimid võivad tunduda äärmuslik, kuid nende naabrid on veelgi range!

Kuidas katkisele Singapur ole naljaasi; nad kehtestada kohustuslik surmanuhtluse narkokaubitsejad ja on täidetud mitu välismaalased aastate jooksul. Vietnam täidetud 85 inimest 2007 narkootikumidega seotud kuritegudes.

Käimasolev “sõda narkootikumide” Filipiinidel on olnud vastutav hukkus enam kui 20.000 inimest, sest 2016.

Vaatamata ohule surmanuhtlust või raske vanglakaristused peaaegu kogu Kagu-Aasias, paar reisija levialades mööda backpacker Banana pannkook Trail veel avalikult reklaamida ravimeid kartmata tagasilöögi.

Vang Vieng Laoses, tuntud oma torud jõel ja kord käratsev pool stseeni, on üks selline koht. Gili saared Indoneesia, eriti Gili Trawangan, ka magic seente loetletud avalikult baar ja restoran menüüd.