Narkotikas Taizemē: Vai tie ir likumīgs?

Posted on

Narkotikas Taizemē: Vai tie ir likumīgs?
Marka nav kļūda: narkotikas Taizemē nav juridiska!

Faktiski, taizemiešu likums pieļauj nāvessoda ikvienam nozvejotas veikšanai, transportējot vai lieto narkotikas. Jā, jūs lasīt, ka pareizi – nāvessodu !

Kaut arī šis maksimālais sods nav bieži piemēro rietumniekiem, tā ir iespēja. Daudzi ceļotāji sēdēt aiz restēm Taizemē gaida pētījumi par narkotiku glabāšanu. Dažreiz viņi jāgaida gadiem. Jūs varat apmeklēt tos un uzklausīt viņu stāstus atsevišķās stundās atklāto ārvalstu apmeklētājiem laikā.

Bet kā marihuāna dūmi wafts ap jums dažos backpacker kopmītnēs, vai arī jūs dzirdat par bārus salās, kas ir slavena ar pārdošanas burvju sēņu satricina, narkotiku lietošana, šķiet gadījuma un plaši izplatīta. Access ir viegli. Dažreiz psychedelic sēņu produkti parādās drukātā, laminētas bāra izvēlnes!

Šis dubultstandarts, kopā ar plaši izplatīto korupciju policijā un sporādiska izpildes, noved pie dažiem ceļotājiem katru gadu kļūst nokļuvuši tādā tiesību sistēmā, kurā viņi nevar pat izlasīt to, ko viņi paraksta.

Narkotiku lietošana Taizemē

Aptuveni 50 organizētās noziedzības grupas ir iesaistītas pārvietojas narkotikas, jo īpaši metamfetamīnu, Taizemē no kaimiņu Mjanma. “Zelta trīsstūris”, kur Taizeme, Laosa, un Mjanma satiekas ir otrais tikai uz Afganistānu, lai ražotu opija magoņu. Growing magones nodrošina ieņēmumus etnisko minoritāšu grupām, kas dzīvo nabadzībā.

Kaut arī kokaīns, heroīns un citi “grūti” narkotikas joprojām var atrast, tur ir bijis vispārēja pāreja uz “dzīvesveidu”, un partiju narkotikām, piemēram, MDMA / ekstazī un kristāla meth, pievilcīgi daudziem ceļotājiem brīvdienās, kuri ir ieradušies pusei Taizemē.

Dabas produkti, piemēram, marihuānas un halucinogēno sēņu ir pieejami un populāra ceļotāju Taizemē gadu desmitiem. Abas nodrošina vajadzīgas līdzekļus bonusu ieņēmumus nabadzībā lauku vietās.

Marihuāna aug savvaļā un audzē tropos, padarot to viegli atrast Dienvidaustrumu Āzijā. Ceļotāji bieži vien izmanto savas lētu pieejamību. Daži bāri un viesu mājas ļauj atklātu smēķēšanu, bet to darot, ir tehniski nelikumīga.

Kas notiek, ja jums noķerti?

Atkarībā daudzumu nelegālās vielas, ka esat pārvadā (ti, vairāk nekā jūs varat patērēt vienā piegājienā), Taizeme ir tiesības teikums jūs līdz nāvei. Šie teikumi bieži saņem “noapaļojot uz leju”, lai dzīvi cietumā.

2001. Taizeme izgatavoti pasaules virsrakstus publiski izpildot pieci cilvēki, četri bija narkotiku kontrabandisti, nošaujot.

Kaut Taizemes pēdējais nāvessods izpilde notika 2009. gadā, Taizemes cietumi satur daudz ceļotāju notiesāto dzīvi, kuri gaida vai nu palīdzību no valdības vai karalisku apžēlošanu.

Ja Jums ir busted tirdzniecību ar narkotikām, Taizemē, nav garantijas, ka jūsu vēstniecība būs aizlūgt vai varēs palīdzēt. Jūs būsiet uz savu, iespējams, gadu, gaidot uz birokrātisku – un bieži korumpēta – procesam, lai beidzot iegūtu Jums tiesas datumu. Saņemšana karaļa apžēlošanu vai nodrošinātu atbrīvošanu var aizņemt ļoti ilgu laiku.

Narkotikas Taizemes salām

Narkotikas, piemēram, maģiskajām sēnēm un marihuāna ir salīdzinoši lēti un viegli iegādāties Taizemes salās.

Neskatoties uz to nelikumīga, zāles var iegādāties atklāti pāris bāros salā Koh Phangan. Haad Rin, pussala Koh Phangan ir slavena ikmēneša Full Moon puse, kurā daudzi ceļotāji mēģinās psychedelic sēņu satricina, lai uzlabotu pieredzi. Elektroniskās mūzikas partijas Haad Yuan ir arī dažkārt uzlabota ar nelegālo vielu.

Kaut gan īpašas joslas gar pludmali Haad Rin joprojām ir atļauts pārdot burvju satricina, maksājot ikmēneša “soda naudas”, dažkārt policija skatīties ceļotājiem, kuri izies šos uzņēmumus. Nenēsājiet neko!

Undercover, plain-apģērbts policija – daži reāla, daži ne – to klīst pilnmēness puses ievilināt cilvēkus, mēģinot tos pārdot narkotikas. Šīs situācijas bieži ir nepieciešami “virsnieks” prasot lielu kukuli.

Vai marihuāna Juridiskā Taizemē?

Nē Taču vairāk nekā daži Backpackers ir upuri vienkāršu, bet efektīvs scam atrodami visā Dienvidaustrumu Āzijā.

Kad ceļotājs lūdz bārā iegādāties marihuānu, bārmenis pārdod to viņiem atklāti, izraisot daudzi cilvēki domā, ka tas nav liels darījumu. Tad viņš uzreiz telefoni asociētajā kurš var vai nevar būt likumīgs policists.

Cop tam satricina leju ceļotājs, busts tos ar nezālēm viņi tikko iegādāto, un pieprasa dārgu kukuli. Nezāļu tiek konfiscēti un atdota atpakaļ bārmenis, kurš dalās ar kukuli. To pašu produktu vēlāk pārdod tālāk uz nākamo nenojauš ceļotājam!

Pērkot recepšu medikamentu Taizemē

Atšķirībā no ASV, kur recepte ir nepieciešams, lai iegūtu kontrolētas zāles, jūs varat vienkārši staigāt daudzās aptiekās visā Taizemē un iegādāties recepšu medikamentus. Šīs tabletes parasti maksā daļu no cenu redzējis Amerikas Savienotajās Valstīs.

Kaut arī viegli piekļūt, var būt parocīgs, lai iegūtu antibiotikas vai nepieciešamos medikamentus, ceļojot, daži tūristi ļaunprātīgi atvērto sistēmu un iegādāties lielu daudzumu Valium (diazepāmu), miegazāles, pretsāpju, Ritalin, Viagra, Adderall, un citas tautas zāles, lai ņemtu mājās .

Uzskaites šīs tabletes bez receptes vai ārsta pasē ir nelikumīga. Svītra Valium konfiscē iestādes var iegūt jums “nē-nē” luncināt no pirksta, bet pārāk daudz var būt jums stostīšanās paskaidrojumu lidostā atpakaļ amatā.

Vēl viena problēma ir izplatīšanas viltojumu aptiekās Taizemē. Generic, zemas kvalitātes sloksnes tabletes ražotas Indijā dažkārt aizstāt populārākajām izvēlēm, piemēram, Valium un pārdod aptiekās Khao San Road jomā Bangkokā.

Magic satricina un Laimīgu Picas Taizemē

Visā Dienvidaustrumu Āzijā, jūs reizēm sastopaties pazīmes vai izvēlnes, kas reklamē “burvju” vai “laimīgs” pārtiku un dzērienus. “Magic” parasti nozīmē, ka krata vai dzēriens satur psychedelic sēnes, un “laimīgs” apzīmē marihuāna.

Burvju pakrata ir visplašāk pieejama Pai, populārs tūrisma pieturas ziemeļos Taizemē, un salām.

Narkotikas citās Dienvidaustrumu Āzijas

Taizemes nostāja par narkotikām var šķist ļoti, bet viņu kaimiņi ir vēl stingri!

Getting busted Singapūrā nesmejas; viņi uzlikt obligātu nāvessodu par narkotiku tirgoņiem un ir izpildīti vairāki ārzemniekus gadu gaitā. Vjetnama izpildīts 85 cilvēkiem 2007. gadā narkotikām saistītu noziegumu.

Notiekošā “karš pret narkotikām”, Filipīnās ir bijis atbildīgs par nāvi vairāk nekā 20000 cilvēku, kopš 2016.

Neskatoties uz draudiem nāves soda vai smagu cietumsodu visu lielāko Dienvidaustrumu Āzijā, dažas nomadu karstajiem pa backpacker Banana Pankūkas Trail joprojām atklāti reklamē narkotikas nebaidoties neietekmējot.

Vang Vieng Laosā, kas slavena ar savu cauruli uz upi un vienreiz rambunctious puse arēnā, ir viena šāda vieta. Gili salu Indonēzijā, īpaši Gili Trawangan, ir arī burvju sēnes uzskaitīti atklāti uz bāru un restorānu ēdienkartēs.