Skip to main content

Narkotikų Įstatymai Singapūras: griežčiausių ant Planet

Narkotikų Įstatymai Singapūras: griežčiausių ant Planet

Kiek tai yra susiję su stipriomis narkotikų įstatymai, Singapūras yra keletas sunkiausias ant knygų.

Šalies griežtas piktnaudžiavimo narkotikais akto baudžia turėjimą net labai maža sumas nelegalių narkotikų ir numato vykdyti jei jūs pripažintas kaltu dėl vykdymo didelius kiekius tam tikrų rūšių vaistus.

Pagal įstatymo piktnaudžiavimu narkotikais, įrodinėjimo našta tenka atsakovui, o ne vyriausybės. Jei sugauti su dideliu kiekiu narkotikų, jūs tiesiog preziumuojama pagal įstatymą turi būti prekyba.

Jis eina dar toliau-jei turite namą ar automobilį, kuriame buvo rasti nelegalūs narkotikai, jūs preziumuojama pagal įstatymą turi kėlinio vaisto, jei gali įrodyti kitaip.

Įstatymas yra suderinamas su Singapūro autoritarinių teisėsaugos kultūra šiurkštus įstatymų, negailestingai taikomų, yra manoma, kad geriausiai veikia atgrasinti socialinės blogybes, kaip narkotikų vartojimas.

Singapūro Top diplomatas Jungtinėje Karalystėje, Michaelas TEO  gynė Singapūro atšiaurių narkotikų įstatymus , nurodant šalies mažesni tarifai už narkotikų vartojimą.

“8.2% JK gyventojų kanapių prievartautojai; į Singapūras , tai 0,005% ekstazio, skaičiai yra 1,8% už JK ir 0,003% už Singapūras;. Ir opiatai-pavyzdžiui, heroino, opiumo, ir morfinas – 0,9 % už JK ir 0,005% už Singapūras, “teigė TEO. “Neturime prekeiviai stumia narkotikus atvirai gatvėse, nei mums reikia paleisti adatų keitimo centrai.”

Baudos už narkotikų laikymą

Pagal įstatymo piktnaudžiavimu narkotikais, nustatytas nuobaudas už laikymo nedideliais kiekiais svyruoti nuo baudų iki $ 20,000 iki daugiausiai dešimties metų kalėjimo.

Kaip per įstatymo 17 skirsnyje, jūs automatiškai manoma, kad būti prekyba narkotikais, jei būsite pagautas su šiomis sumomis:

Heroino – 2 gramai ar daugiauKokaino – 3 gramai ar daugiau
Morfino – 3 gramai ar daugiauMDma (ekstazio) – 10 gramų ar daugiau
Hashish – 10 gramų ar daugiauKanapių – 15 gramų ar daugiau
Opiumo – 100 gramų ar daugiauMetamfetamino – 25 gramų ar daugiau

Kaip už įstatymo 2 priede, mirties bausmė gali būti skiriama, jei yra nuteistas turintys bet kurią iš šių:

Heroino – 15 gramų ar daugiau

Kokaino – 30 gramų ar daugiau

Morfino – 30 gramų ar daugiau

Hashish – 200 gramų ar daugiau

Metamfetamino – 250 gramų ar daugiau

Kanapių – 500 gramų ar daugiau

Opiumo – 1200 gramų ar daugiau

Nuo 2013 sausio, įstatymo pakeitimus suteikti teisėjams šiek tiek daugiau kraipyti kambarys: Užuot reikalaujama mirties nuosprendžius dėl narkotikų kontrabandos, teisėjai leidžiama nustatyti iki gyvos galvos bausmę vietoj.

Kaltinamasis turi galėti įrodyti, kad jie buvo tik narkotikų kurjerių; kad jie kenčia nuo kai kurių psichikos negalios; ir jie turi padėjo Centriniam Narkomanus biurą kai materialinės būdu.

Privalomas Narkotikų testavimas

Singapūras, galite būti velkami į globos be orderio ir būti verčiamas pateikti narkotikų testavimo iki Singapūro valdžios institucijoms. Kaip Singapūro narkotikų patarėjas ir ex-sulaikytasis Tonis Tan aiškina: “[sankcijas už] pirmą kartą pagautas už narkotikų vartojimą yra vieneri metai, antrą kartą per trejus metus, o trečią kartą yra penkių minimalaus trijų smūgių cukranendrių, sako įdegį. “Vartojimas tiesiog reiškia, kad jūsų šlapimas išbandė teigiamas.”

Pasak Tan, Centrinis Narkotikai biuras (CNB) pareigūnai dislokuota Changi oro uosto , ieškant signalinė požymių narkotikų vartojimo.

“Singapūras, jeigu vartojate vaistus užsienyje, kai jūs kirsti sieną į Singapūras ir išbandyti teigiamas jūs vis dar reikia mokėti, net jei nebuvo vartoja narkotikus Singapūras, sako įdegį.

Ką daryti, jei esate suimtas

Kai Singapūras, esate taikomos Singapūro įstatymus. Jei esate JAV pilietis, JAV ambasada Singapūras turėtų būti nedelsiant pranešama pagal jūsų suėmimo. Jei nesate tikri, kad ambasada buvo pranešta, kreipkitės stabdymo valdžios institucijas nedelsiant pranešti ambasadai.

Ambasados ​​pareigūnas trumpai jums apie Singapūro teisinę sistemą ir suteikti Jums su advokatų sąrašą. (Singapūras neturi nemokamos teisinės pagalbos sistemą, išskyrus kapitalo atvejais-neduok Dieve ji turėtų ateiti į tai!) Embassy pareigūnai negali užtikrinti savo išsiskyrimą, nes tai prieštarautų Singapūro įstatymus.

Pareigūnas taip pat praneša savo šeimą ar draugus arešto, ir palengvinti maisto, pinigų, ir drabužių perkėlimas iš šeimos ar draugų grįžti namo.

Štai keletas patarimų laikytis, jei norite išvengti net barest galimybę arešto narkotikais susijusių mokesčių Singapūras:

  • Nesinešioja nieko ant plokštumos, jei jūs nežinote, kas jame. Nesinešioja nieko draugui ar pažįstamam. Atminkite, kad Singapūro įstatymas preziumuoja kėlinio jei bagažas tikrinamas pagal savo vardą randamas su bet nelegalių narkotikų viduje sumos.
  • Laikykite savo dokumentus eilės tvarka. Galite atsinešti asmeninius vaistus į Singapūras, tačiau tam tikrų kontroliuojamų vaistų (ne tik tuos, kurie įtraukti į draudžiamų medžiagų sąrašą), gali tekti išankstinį leidimą iš valdžios prieš galite skristi su jais.
  • Prieš skrydį į Singapūras Negalima vartoti narkotikus. Kadangi Singapūro įstatymas preziumuoja kėlinio net teigiamo narkotikų testo Pavyzdžiui, galbūt norėsite visiškai Detox savaitės iki skrydžio.

Žymūs Narkotikų Areštų

  • Johannes Van Damme , suimtas 1991 metais, įvykdytas 1994 Van Damme, Olandijos pilietis, buvo pagautas, o tranzitą Changi tarptautinis oro uostas. Policija rado 9,5 svarų heroino savo lagaminą; Van Damme sakė jis tik vykdo ją Nigerijos draugui, ir jis neturėjo jokio supratimo, kas buvo viduje. Alibi neatsižvelgė. Institucijos įvykdytas Van Damme 1994 rugsėjo 23, nepaisant raginimų Olandijos užsienio reikalų ministerijos ir karalienės Nyderlandų karalienė Beatričė. ( New York Times “ )
  • Nguyen Tuong van, suimtas 2002 metais, įvykdytas 2005 m Nguyen buvo Australijos pilietis, kuris buvo prekyba heroino, siekiant padėti sumokėti savo broliu dvyniu skolas. Jis buvo pagautas, o tranzitu tarp Ho Chi Minh City ir Melburne. Bendras reisų buvo 396.2g heroino, apie 26 kartų didesnis nei mažiausias būtinas privalomas mirties bausmės Singapūre. ( Vikipedija )
  • Shanmugam “Samas” Murugesu , suimtas 2003 metais, įvykdytas 2005 m Murugesu buvo suimtas po marihuanos kilogramą buvo rastas jo bagažą. Nepaisant švaraus įrašo ir aštuonerių metų kadencijai Singapūro kariuomenėje, Murugesu buvo nuteistas ir nužudytas. ( Guardian.co.uk )

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *