Narkotiku Likumi Singapūrā: visstingrākās uz planētas

Posted on

Narkotiku Likumi Singapūrā: visstingrākās uz planētas

Ciktāl tas attiecas uz skarbajiem narkotiku likumi, Singapūra ir vieni no stingrākajiem par grāmatām.

Valsts stingra nepareiza Likums par narkotiku soda valdījumā pat miniscule summu nelegālo narkotiku un nosaka izpildi, ja tiek konstatēts, ka par vainīgu veicot lielus konkrētu veidu narkotikas.

Saskaņā nepareiza Narkotiku aktā, pierādīšanas pienākums ir atbildētājam, nevis uz valdību. Ja jūs nozvejotas ar lielu daudzumu narkotisko vielu, jums vienkārši pieņem par likumu ir tirdzniecība.

Tā iet vēl tālāk, ja jums pieder mājas vai automašīnu, kurā tika atrastas nelegālas narkotikas, jums tiek uzskatīti saskaņā ar likumu ir īpašumā narkotikām, ja jūs varat pierādīt citādi.

Likums atbilst Singapūras autoritāru tiesībaizsardzības kultūru skarbi likumi, nežēlīgi piemēroti, tiek uzskatīts, ka vislabāk ir atturēt sociālās ļaunumiem, piemēram narkotiku lietošanu.

Singapūras top diplomāts Lielbritānijā, Michael Teo,  aizstāvēja Singapūras asos narkotiku likumus , norādot uz valsts zemākām likmēm par narkotiku lietošanu.

“8.2% no Apvienotās Karalistes iedzīvotājiem ir kaņepju varmākām, jo Singapūrā , tas ir 0,005% Par ekstazī, skaitļi ir 1,8%, Lielbritānijā un 0,003% uz Singapūru,., Un opiāti-, piemēram, heroīna, opija un morfīna – 0,9 % Lielbritānijā un 0,005% uz Singapūru, “apgalvoja Teo. “Mums nav kontrabandisti stumšanas narkotikas atklāti uz ielām, kā arī mums ir nepieciešams, lai palaistu adatu apmaiņas centrus.”

Sodi par narkotiku glabāšanu

Saskaņā nepareiza Narkotiku likumu noteiktie sodi par glabāšanu nelielos daudzumos sākot no naudas sodiem līdz pat $ 20,000 līdz maksimāli desmit gadiem cietumā.

Kā vienu no likuma 17.panta jūs automātiski uzskatītas par cilvēku tirdzniecības ar narkotikām, ja Jums ir nozvejotas ar šādām summām:

Heroīns – 2 grami vai vairāk Cocaine – 3 grami vai vairāk
Morphine – 3 grami vai vairāk MDMA (ekstazī) – 10 grami vai vairāk
Hašišs – 10 grami vai vairāk Cannabis – 15 grami vai vairāk
Opijs – 100 grami vai vairāk Metamfetamīna – 25 g vai vairāk

Kā vienu no likuma 2. pielikuma nāvessods var tikt noteikts, ja esat veicis piemīt kāda no šīm īpašībām:

Heroīns – 15 grami vai vairāk

Cocaine – 30 grami vai vairāk

Morphine – 30 grami vai vairāk

Hašišs – 200 g vai vairāk

Metamfetamīna – 250 g vai vairāk

Cannabis – 500 g vai vairāk

Opijs – 1200 grami vai vairāk

Sākot no 2013. gada janvāra, izmaiņas likumā dotu tiesnešiem nedaudz vairāk valstīties telpā: Tā vietā, tiek prasīts, lai rokas uz leju nāvessodus par narkotiku kontrabandu, tiesneši ir atļauts piemērot mūža ieslodzījumu vietā.

Apsūdzētais ir jāspēj pierādīt, ka viņš bija tikai narkotiku kurjeri; ka viņi cieš no kāda garīgo invaliditāti; un tie ir palīdzējuši Centrālo Narkotikas Bureau kādā materiālā veidā.

Obligāti Drug Testing

Singapūra, jūs varat būt ierauta apcietinājumā bez ordera un spiesta iesniegt narkotiku pārbaudēm, ko Singapūras iestādes. Kā Singapūras narkotiku padomdevējs un bijušais ieslodzītais Tony Tan skaidro: “[Sodi par] ir pirmā reize, kad nozvejotas narkotiku patēriņš ir viens gads, otrais laiks ir trīs gadi, un trešais laiks ir pieci vismaz ar trīs insultu cukurniedrēm, “saka Tan. “Patēriņš tikai nozīmē, ka Jūsu urīns ir pozitīvs.”

Saskaņā ar Tan, Centrālā narkotiku pārvalde (CNB) darbinieki ir izvietoti pie Changi lidostā , meklējot signalizators pazīmes narkotiku lietošanu.

“Singapūrā, ja Jūs lietojat zāles, ārzemēs, kad jūs šķērsot robežu vērā Singapūrā un testa pozitīvs, jums joprojām būs jāmaksā, pat ja jums nav patērēt narkotikas Singapūrā,” saka Tan.

Ko darīt, ja esat arestēts

Kad Singapūrā, uz jums attiecas Singapūras likumiem. Ja jūs esat ASV pilsonis, Amerikas vēstniecība Singapūrā nekavējoties jāziņo pēc jūsu arestu. Ja jūs neesat pārliecināts, ka vēstniecība ir paziņojusi, jautājiet apstādināšanas iestādes nekavējoties informēt vēstniecību.

Vēstniecībai darbinieks īsi jums par Singapūras tiesiskajā sistēmā un sniegt Jums sarakstu ar advokātu. (Singapūra nav sistēma, bezmaksas juridisko palīdzību, izņemot kapitāla lietām, Dievs pasarg būtu pienācis, ka!) Embassy ierēdņi nevar nodrošināt savu atbrīvošanu, jo tas būtu pretrunā Singapūras likumus.

Virsnieks arī informē savu ģimeni vai draugiem no aresta, un veicināt nodošanu pārtiku, naudu un apģērbu no ģimenes locekļiem vai draugiem mājās.

Šeit ir daži padomi, kas jāievēro, ja jūs vēlaties, lai izvairītos pat barest iespēju arestu par narkotiku lietošanu saistīto maksu Singapūra:

  • Nenēsājiet kaut uz plaknes, ja jūs nezināt, kas ir tajā. Nenēsājiet neko draugu vai paziņu. Atcerieties, ka Singapūras likums pieņemts, valdījumā, ja bagāža reģistrējies zem sava vārda tiek atrasts ar jebkuru summu no nelegālo narkotiku iekšpusē.
  • Saglabājiet jūsu dokumentiem kārtībā. Jūs varat dot personiskos medikamentus uz Singapūru, bet daži kontrolētās medikamentiem (ne tikai tie iekļauti aizliegto vielu sarakstā) ir nepieciešama iepriekšēja atļauja no iestādes, pirms jūs varat lidot ar tiem.
  • Nelietojiet zāles, pirms lidojuma laikā Singapūrā. Jo Singapūras likums prezumē valdījumā pat instances pozitīvu narkotiku testu, jūs varētu vēlēties, lai pilnīgi Detox nedēļas pirms lidojuma.

Ievērojami Narkotiku aresti

  • Johannes van Damme , arestēts 1991. gadā, izpildīts 1994. gadā Van Damme, Nīderlandes pilsonis, tika nozvejotas bet tranzītam Changi starptautiskās lidostas. Policija konstatēja 9,5 mārciņas par heroīna viņa koferis; Van Damme teica, ka viņš bija tikai veicot to par Nigērijas draugs, un viņam nebija ne jausmas, kas bija iekšā. Alibi neņēma. Iestādes izpildīts van Damme 23.septembrī, 1994, neskatoties uz apelācijām no Nīderlandes Ārlietu ministrijas un karalienes Beatrikses Nīderlandē. ( New York Times )
  • Nguyen Tuong Van, arestēts 2002.gadā, izpildīts 2005. Nguyen bija Austrālijas pilsonis, kurš tika tirdzniecību ar heroīnu, lai palīdzētu samaksāt viņa dvīņu brālis parādus. Viņš bija nozvejotas atrodoties tranzītā starp Hošimina un Melburnā. Kopējais iemetienā bija 396.2g no heroīna, nepieciešams aptuveni 26 reizes minimālo obligāto nāvessodu Singapūrā. ( Wikipedia )
  • Shanmugam “Sam” Murugesu , arestēts 2003. izpildīts 2005. Murugesu tika arestēts pēc tam, kad kilograms marihuānas tika atrasts savā bagāžā. Neskatoties uz tīru ierakstu un astoņu gadu termiņu ar Singapūras militāro, Murugesu tika notiesāts un izpildīts. ( Guardian.co.uk )

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *