Nasıl Brüksel’den Paris’e Travel için? Uçak, Trenler ve Oto Kiralama Seçenekleri

Posted on

Nasıl Brüksel'den Paris'e Travel için?  Uçak, Trenler ve Oto Kiralama Seçenekleri

Paris’e Brüksel’den bir gezi planlıyor musunuz ama tren, uçak veya araba ile seyahat etmek daha mantıklı karar vermek için seçenekleri arasında sorun eleme yapıyoruz? Eğer öyleyse, bu kılavuz, ana options– sıralamanıza yardımcı ve bütçe dostu ve zaman tasarrufu hem var bir seçim yapmak için tasarlanmıştır.

Paris’ten Mesafe

Brüksel Fransız başkenti dan sadece 160 mil bulunduğu araçlar Eğer tren alarak ya da daha güzel sunabilir araç kiralama ve potansiyel olarak daha fazla Paris’e Brüksel’den seyahat yolu rahat ve keyifli zaman gelemez, uçan olur. Yüksek hızlı Eurostar ve Thalys trenleri saatte ve (ortalama olarak) bir buçuk altında her gün Brüksel’den Paris servis ile almanın bu mod muhtemelen en iyi seçenek yoktur. Eğer havaalanlarına şehir merkezine hesap seyahat süresi göz önünde olduğunda özellikle olduğunu.

Tren alarak: Seçenekler nelerdir?

Sen kabaca bir saat ve Thalys tren ağı üzerinden merkezine 20 dakikada Brüksel’den Paris’e alabilirsiniz. Buna ek olarak, Eurostar trenleri Brüksel’den ayrılıp Lille, Fransa’da bağlayın. Thalys ve Eurostar trenleri stresi en aza indirerek, Gare du Nord istasyonuna merkezi Paris’te varıyoruz. Birinci sınıf biletler genellikle çok daha pahalı ekonomi daha olmayan ve tam bir yemek ve içecek servisi vardır.

Uçak: Taşıyıcılar ve Bulma Fiyatları

KLM Hollanda Kraliyet Havayolları ve Lufthansa ve böyle Brüksel Airlines gibi bölgesel düşük maliyetli havayolları dahil Uluslararası taşıyıcılar, Roissy-Charles de Gaulle havalimanına gelmeden Paris’e Brüksel National’dan günlük seferler sunuyor. Paris uzak eteklerinde bulunan Beauvais Havaalanı Uçuşlar daha ucuz bir seçenek olabilir, ancak Paris’in merkezine almak için en az bir saat daha on beş dakika planı gerekir.

Araba ile Paris’e Brüksel: Worth It olmayabilir Neden

pürüzsüz trafik koşulları, bu araba ile Paris’e Brüksel’den almak için yaklaşık üç saat sürebilir. Ancak, bu, seyahat süreleri skyrocket olabilir (banka tatilleri ve yaz tatili dönemlerinde gibi) yoğun trafik dönemlerde akılda tutmak önemlidir.

Ayrıca yolculuk için ücretli ücretleri faktör gerekir: bir şey gezginler genellikle kendi bütçesinde eklemeyi unutma. Sonunda, bunun yerine trene binmek daha değerli olabilir. Tüm sizin veya diğer mallar (belki bir aile kamp gezisi için) ekipmanın büyük miktarlarda taşımak gerekip gerekmediğini bağlıdır. Eğer yoksa, sürüş stresi ucuz bir seçenek olabilir dahi yolculuğu garanti olmayabilir.

Plane tarafından Paris’te gelen? Zemin Taşıma Seçenekleri

Eğer uçakla Paris’e geldiğinden ediyorsanız, havaalanlarından şehir merkezine ulaşmak için nasıl anlamaya gerekir. Ayrıca havaalanından taksi alarak düşünebilirsiniz, ancak bu, yine, ne kadar sizsiniz, rahatsız toplu taşıma seçeneklerini bulabilir kim küçük çocuk veya yaşlı ziyaretçiler ile seyahat ederken, harcamaya istekli, vb bağlı olacaktır .