Nasıl Londra’da Abbey Road Crossing almak

Posted on

Nasıl Londra'da Abbey Road Crossing almak

Bu mesaj ayrıca Beatles yaya geçidi olarak bilinen Londra’da Abbey Road Kapısı ulaşmak açıklamaktadır. St John Wood kuzey Londra bölgesinde yer alan otel, Londra Metrosu ile kolayca erişilebilir. Biz de kapısı ziyaret birkaç rehberli turlar sıralar.

Beatles’ın ünlü yaptığı zebra crossing kullanarak Abbey Road geçerek ikonik Londra anı yeniden oluşturun. Artık dünyanın en ünlü yol geçişi var.

Tarih

bant yakındaki Abbey Road Studios’da kayıt edildiğinde Beatles albüm kapağı 1969 yılında vuruldu.

Ünlü Beatles’ın ‘Abbey Road’ görülen Abbey Road yaya geçidi, bir söylenti vardı  albüm kapağı, aynı yerde artık oldu. Bu söylenti yaklaşık 30 yıl önce bir trafik yönetim şeması için birkaç metre taşındı kapısı söyleyerek Westminster Konseyi yapılan açıklamaya göre süreklileştirilmiştir.

Bu hikayeyi anlattı Abbey Road Stüdyoları’nda bir çalışan fotoğraf çekmek için gidiyor bu kadar insanı durdurmak için eski zaman sakinleri tarafından söndürüldü. Yaramadı ve Westminster Konseyi açıklamasına geri çekilmiş asla rağmen, doğru değildir.

Geçiş şimdi İngiliz Mirası tarafından korunuyor demektir listelenen Grade 2 vardır. Yakın Abbey Road Studios üzerindeki duvar çünkü tüm duvar yazılarının iki ayda yeniden boyanması gerekmektedir.

Nasıl Londra’da Abbey Road Crossing Get

Abbey Road en yakın metro istasyonu St. John Wood. bu istasyonda tek bir çıkış vardır.

İstasyondan çıktığınızda, Finchley Road ve Grove End Road kuzeydoğu köşesinde olacaktır. Yaklaşık 500 metre Grove End Yolu üzerinde batı Baş ve Abbey Road üzerine doğru bir dönüş yapmak.

Stüdyolar – ve geçiş – sağ vardır.

En iyi Times Ziyaret etmek

Abbey Road kamu yol olduğundan, hemen hemen istediğiniz zaman gelebilir, ancak bazı gün / kere diğerlerinden daha iyi olacaktır.

insanlar ve işten almaya çalışırken nedeniyle bu halka açık bir yol olduğu gerçeğine, sen günlerde her zamankinden daha fazla trafik bekleyebilirsiniz.

Hafta içi, saatleri arasında bu siteyi görmeye geliyor önlemek 09:00 – 7 am ve 04:00 – 6 pm hafta içi.

Bazı turistler göre, gelecek için en iyi zaman sabah hafta sonları aslında. Pek çok insan saatleri arasında mümkün olduğunca trafiğini engellemek için izin Cumartesi ve Pazar günleri uyku 09:00 – 7 am bu günlerde.

Eğer gelmeye karar ne zaman fotoğraf çekmek veya Abbey Road iyi görünümü elde etmek için çalışırken olursa olsun, çok dikkatli olmak gerekir.

Ne bekleyebileceğinizi

Eğer trafik yasalarını takip edip ya karşısında yürürken veya fotoğraf çekerken çok dikkatli olmak gerekir böylece bu halk yol, halen kullanılmaktadır.

Bu dönüm için en güvenli ve en yoğun zamanlarda hakkında ayrıntılı bilgi için bölümüne için elimizden geleni kez kontrol edin.

bölgede Sürücülerin çoğu turistler için durdurma için kullanılacaktır, ancak yaya geçidi girerken her zaman akılda tutmak gerekir.

Yapabileceğiniz en iyi şey kaldırımdan görünümünde alıp tam deneyimi için yol çapraz olacaktır. sokak ortasında uzun süre durma sadece mükemmel bir resim elde etmek.

Bu tarihi bir site olmasına rağmen, büyük ihtimalle buradayken 10-15 dakikadan fazla harcama yönünde.

Eğer popüler bir zamanda gelmek seçerseniz, geçmek trafiği ve yol çapraz diğer Beatles hayranları için hem bir kenara birkaç dakika daha ayarlamak gerekebilir.

Eğer tüp kullanarak buraya almayı tercih ederseniz, kafe / hediye dükkanında uğramak isteyebilirsiniz.

Bu konum kahve satan kalmaz, ama aynı zamanda bir Beatles hatıra ve malların çok satan – “Ben Abbey Road Çapraz” aslında diyor bazı

Abbey Road Studios

Bugün, Beatles o albüm kaydetti müzik stüdyosu ile eş anlamlıdır sadece Beatles kendilerini ancak No.3 Abbey Road EMI tarafından sahip olunan Abbey Road Studios’da kaydedildi ve esaslı olan çoklu müzik efsaneleri ile.

Orada kaydedildi olanların listesi, işte oldukça geniş yılda Studios süslemekte iyi bilinen isimlerin bazılarının küçük bir listesi: Michael Jackson Pink Floyd, James Blunt, Kız, Lady Gaga, Miley Cyrus, U2, Stevie Wonder, Ella Fitzgerald, Mary J. Blige, Duran Duran, vaha, Kylie Minogue ve Green Day.

Sen edebilirsiniz Abbey Road Studios turu Google ile neredeyse.

CANLI Abbey Road KAMERA YEM

: Abbey Road yaya geçidi bu web sitesinde de yemlerini canlı akışı 24 saat kameralar tarafından izleniyor Canlı Yem .

Google ayrıca üretti yaya geçidi ve Apple Studios sanal tur .

İPUCU:  Büyük bir seferlik Beatles hayranı iseniz, Tur Walking Beatles ilginizi çekebilir. Londra Geçiş Beatles Store’da herhangi £ 5 ya da daha fazla satın alımda güzellikler çantayı almak zorunda Beatles fanlar.