Nasıl Wimbledon Tenis Biletleri alabilirim?

Posted on

Nasıl Wimbledon Tenis Biletleri alabilirim?
Wimbledon’ın dünyanın en büyük Grand Slam tenis turnuvası, git ama bilet alma aşağı azim ve kura etmektir yapabilirsiniz 2018 Herkes 5 Temmuz’da başlıyor. Şanslı olmak zorunda ve genellikle önceden plan gerekiyor.

Eğer bir tenis hayranı olduğunu ve Haziran sonu ya da (2019 yılında) Temmuz ayının başında İngiltere’de olacak, yine bilet Wimbledon’da çim tenis şampiyonası için uygulanacak bir şans var. Eğer peşinde olduğunuz 2018 şampiyonluklar konusuysa, çok geç olmayabilir. bilet peşine dört yolu hala vardır. İşte nasıl:

1. Wimbledon Oy

Hiç hiçbir sorun ile Wimbledon bilet güvenebileceğim tek kişi üyeleridir All-England Lawn Tenis Kulübü (AELTC) bunu okuyorsanız eğer, tournament.There çalıştırmak bunlardan yalnızca birkaç yüz vardır ve Eğer onlardan biri olmadığın iyi bir tahmin. Hemen hemen herkes bir kamu oylama aşağıdaki berabere şansı almak zorundadır.

1924 yılından bu yana, AELTC gösterisi mahkemeler için bilet çoğunluğu sattı – Merkez Mahkemesi ve Mahkemeler 1 ve 2 – peşin. Aşağıdaki Haziran ve Temmuz için oylama için başvurular Ağustos ayında kulüpten elde edilir ve en geç Aralık ortalarında daha tarafından postayla gönderilmiş olmalıdır. (Aralık’a sonra bu okuduğunuz, yani çok geç cari yıl için konum.) Tekerlekli sandalyeler için uygun gösteri mahkeme alanlar için ayrı bir tekerlekli sandalye oylama yoktur.

Oy pusulası hep oversubscribed edilir. oylamaya girme bir bilet için hakkı ancak bunun yerine berabere yer almaz. Başarılı olan adaylar, bir bilgisayar tarafından rastgele seçilen ve turnuvaya önce Şubat ayında içinde bildirilir. Eğer bir koltuk kazanmak için yönetiyorsa, berabere size atanan gün ve mahkemeyi kabul etmelidir. Biletler devredilen veya satılan ve eğer geçersiz hale edilemez.

Wimbledon 2019 Kamu oyla Enter

1 Eylül hakkında itibaren, All England Lawn Tenis Kulübü (AELTC) için başvuruları kabul UK başvurularından kamu oyla . Kesin tarihler yayınlanmaktadır – Bir uygulamayı elde etmek için, PO BOX 98, SW19 5AE orta Aralık’tan önce, bir damgalı, kendinden ele DL boyutunda (8 5/8″ tarafından 4 1/4″ ) AELTC zarf göndermek cari yıl turnuvanın bitiminden sonra yaklaşık bir ay AELTC sitesi. Belirtilen tarihten sonra damgalanmış Uygulamalar işlenmez. Ve o tarihten sonra ofise arayanlar uygulamaları verilmemiştir.

Yurtdışı uygulamaları çevrimiçi alınır. Denizaşırı Wimbledon biletleri için kamu oylama için nasıl uygulanacağı hakkında bilgi mevcuttur AELTC web genellikle 1 Kasım dan.

Eğer oylama başarılı iseniz, çevrimiçi atanan biletler için ödeme yaparsınız. 2018 yılında, Merkezi Mahkemesi bilet fiyatı finallerine £ 210 gün açılış için £ 60 arasında değişiyordu.

Ve bu arada, turnuvanın organizatörleri senin doldururken uygulamaları yüzden çok dikkatli olun konusunda süper katıdır. Birden fazla form için sorarsan çiziniz ya da form üzerinde değişiklik yapmak ya da üzerinde herhangi bir özel istek ve talimatları yazarsanız You uygulama, geçersiz sayılır. Ve, hediye olarak veya satmak vermek bilet başvurusu unutun. Eğer kendiniz için geçerli bilet kullanmayın, bunlar geçersiz hale gelir.

Ama cesaretini yoktur; Wimbledon bilet almak için birkaç başka yolları da vardır.

Gününde Bilet Satın Al 2. Kuyruk

Bu yıl için oylama cevapsız ya da berabere başarılı olmasaydı, umutsuzluğa kapılmayın. istekli herkes kuyruğunu katılarak maçların günü bilet satın alabilirsiniz, erken kalkmak ve çizgi, yağmurlu veya güneşli durmak. Bu genellikle bir gecede kamp içerir, ancak kuyrukta atmosfer dostudur ve birçok yurtdışı ziyaretçi toplantı ve gerekçesiyle almak için beklerken diğer taraftarlarla tenis konuşma fırsatı zevk.

Gününde – – Kuyrukta beklemek turnuvanın büyük bir geleneklerinden biridir. Diğer birçok büyük spor etkinlikleri aksine, Wimbledon organizatörleri kapılarında satın halktan için biletlerini iyi bir oranını saklıdır. Ama sabırlı olmak zorunda ve gerçekten bu biletleri istemek zorundayız. Son yıllarda, tüm kuyruk süreci çok daha uygar, organize kamp ile, uyandırma çağrısı ve “sol bagaj” tesisler için kamp dişli için olmuştur.

Her gün, son dört gün hariç Merkezi ve No.1 No.2 ve No.3 mahkemelerin her biri için 500 bilet turnike de genel satış için ayrılmıştır. Onlar £ 60 merkez korta için £ 210, No.1 için £ 30 £ 105 maliyeti – 3 kortu gününe göre.

Başka 6.000 Grounds giriş bileti her gün satılmaktadır. Grounds Kabul bilet No 2 mahkeme ayakta muhafaza yanı sıra ayrılmamış oturma ve zaman ve güne bağlı olarak, 3 19. biletleri £ 8 ve £ 25 arasında maliyet Mahkemeler ayakta için iyidir.

Eğer bir ortak ile ya da aile ile geldim eğer öyleyse Her kişi kuyruk sadece hepiniz kuyrukta olmak zorunda, bir bilet satın alabilirsiniz. Ve gününde biletler sadece nakit satılıyor – Eğer gösteri mahkemeler için pahalı bilet biri için hedefliyoruz eğer öyleyse daha iyi en yakın nakit makinesi ziyaret edin.

3. Ağırlama Paketleri

İki tur operatörleri bilet ek olarak, genellikle yiyecek ve içecek dahildir, ağırlama paketleri satmaya yetkili olup, ayrıca konaklama ve seyahat düzenlemeleri içerebilir. Bu paketler kişi başına yaklaşık £ 400 başlayacak. İngiltere, Avrupa ve Amerika gelen ziyaretçiler ile ‘paketinden Keith Prowse’la nihai olarak lüks koltuklar için fazla £ 5,000 kişiye ve tırmanma başına £ 400 başlayan. 2018 yılında kendi merkez kort suit şık yiyecek ve içecek, ikindi çayı ve gün boyunca özel limuzin hizmeti dahil.

Açılış erkekler finalinde için kişi başına yaklaşık £ 5,000 maçları için biletler kişi başına yaklaşık £ 1,600 mal oldu. Bu bütçeniz için biraz fazla zengin Ama eğer saklıdır, Sayı 1 Mahkeme biletleri ve gayrı, özel restoranda Albert Roux tarafından tasarlanan bir yemek için £ 400 başlayan paketler vardır.

Asya ve Avustralya dan olanlar ile ‘paketinden  Sportsworld tarafından Saf Wimbledon ilk günden yaklaşık £ 400 ile 2018 arasında değişen fazla £ 5.700 (paylaşımı iki dayalı yakın otellerde oda kahvaltı konaklama ile) Numara 2 Mahkemesi biletler konaklama ile Centre Court finalleri biletleri için kişi başı.

4. Günlük Bilet Resales

Eğer Wimbledon gerekçesiyle zaten varsa (her gün satılan 6.000 zemin giriş biletleri birini elde etme konusunda başarılı olan) kullanarak, Bilet Satış Kiosk’unda saha kenarında koltuk kapmak mümkün olabilir. akşamına önce gerekçesiyle bırakarak Bilet sahipleri satmak için kullanılabilir hale getirmek için özel kutulara kendi istenmeyen bilet koymak için teşvik edilir. satış gelirleri tenis ilgili hayır kurumlarına gidin.